Идет загрузка документа (5 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О проведении республиканского смотра-конкурса на лучшие результаты снижения материалоемкости в строительстве

Совет Министров УССР, Украинский республиканский совет профессиональных союзов
Постановление от 11.12.1984 № 473

РАДА МІНІСТРІВ УКРАЇНСЬКОЇ РСР
І УКРАЇНСЬКА РЕСПУБЛІКАНСЬКА РАДА ПРОФЕСІЙНИХ СПІЛОК

ПОСТАНОВА

від 11 грудня 1984 р. N 473

Київ

Про проведення республіканського огляду-конкурсу на кращі результати зниження матеріаломісткості в будівництві

З метою мобілізації зусиль трудових колективів будівельних організацій, підприємств будіндустрії, проектних, проектно-конструкторських, науково-дослідних інститутів і вузів, спрямованих на зниження матеріаломісткості в будівництві, Рада Міністрів Української РСР і Українська республіканська рада професійних спілок ПОСТАНОВЛЯЮТЬ:

1. Прийняти пропозицію Держбуду УРСР, Держплану УРСР, Державного комітету УРСР по праці і Міністерства фінансів УРСР про проведення республіканського огляду-конкурсу на кращі результати зниження матеріаломісткості в будівництві.

2. Для нагородження переможців республіканського огляду-конкурсу заснувати по 3 дипломи I, II і III ступенів з грошовими преміями відповідно в розмірах по 3000, 2000 і 1000 крб. кожна. Затвердити опис Диплому Ради Міністрів УРСР і Укрпрофради для нагородження переможців огляду-конкурсу згідно з додатком. 

3. Підсумки огляду-конкурсу за поданням Держбуду УРСР і Українського республіканського комітету профспілки робітників будівництва і промисловості будівельних матеріалів підбиваються Радою Міністрів УРСР і Укрпрофрадою щороку до 15 квітня, починаючи з результатів роботи за 1985 рік.

4. Створити республіканську оглядову комісію з представників Держбуду УРСР, будівельних міністерств і відомств УРСР, Міністерства будівництва і експлуатації автомобільних шляхів УРСР, Міністерства меліорації і водного господарства УРСР, Державного комітету УРСР по праці, Держпостачу УРСР, Держплану УРСР, Українського республіканського комітету профспілки робітників будівництва і промисловості будівельних матеріалів.

Доручити Держбуду УРСР за погодженням з Держпланом УРСР, Державним комітетом УРСР по праці, Міністерством фінансів УРСР і Укрпрофрадою затвердити умови конкурсу та персональний склад оглядової комісії. 

5. Міністерству фінансів УРСР здійснювати фінансування витрат по виплаті премій колективам будівельних організацій, підприємств будіндустрії, проектних, проектно-конструкторських, науково-дослідних інститутів і вузів за рахунок асигнувань, передбачених для вказаної мети по республіканському бюджету. 

6. Будівельним міністерствам і відомствам УРСР вжити заходів до поширення передового досвіду роботи трудових колективів, які добилися високих показників по зниженню матеріаломісткості в будівництві.

 

Голова Ради Міністрів
Української РСР
 

 
О. ЛЯШКО
 

Голова Української
республіканської ради
професійних спілок
 

 
 
В. СОЛОГУБ
 

Інд. 25

 

ОПИС
Диплома Ради Міністрів УРСР і Української республіканської ради професійних спілок для нагородження колективів підприємств і організацій за кращі результати зниження матеріаломісткості в будівництві

Диплом друкується на крейдяному папері щільністю 250 г/м2 і має вигляд складеного вдвоє аркуша розміром 44 х 30 сантиметрів, з лицьового боку - муар темно-червоного кольору.

На лицьовому боці Диплома, посередині, зображено Державний герб Української РСР. Нижче герба - напис: Диплом /відповідно I, II і III ступеня/. 

На лівій половині аркуша, посередині, - зображення В. І. Леніна, під ним напис: Ми прийдемо до перемоги комуністичної праці!

На правій половині аркуша, в верхньому куті, - напис: Пролетарі всіх країн, єднайтеся!

Нижче, в центрі, - напис:

Рада Міністрів Української РСР і
Українська республіканська рада
професійних спілок
нагороджують

/назва колективу підприємства або організації/

за кращі результати зниження матеріаломісткості в будівництві за 198_ рік.

Рада Міністрів
Української РСР 

Українська республіканська
рада професійних спілок 

Постанова "   " ____________ 198_ р. N 

Закінчується сторінка зображенням орнаментної стрічки, що має кольори Державного прапора Української РСР, і, посередині, емблеми "Серп і Молот".

____________

Опрос