Идет загрузка документа (115 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О проведении денежно-вещевой лотереи в 1985 году

Совет Министров УССР
Постановление, Условия, Перечень от 30.08.1984 № 357

РАДА МІНІСТРІВ УКРАЇНСЬКОЇ РСР

ПОСТАНОВА

від 30 серпня 1984 р. N 357

Київ

Про проведення грошово-речової лотереї в 1985 році

Рада Міністрів Української РСР ПОСТАНОВЛЯЄ:

1. Провести в 1985 році серед населення грошово-речову лотерею на суму 56 мільйонів карбованців.

Встановити загальну суму виграшів 36 мільйонів 400 тисяч карбованців, або 65 процентів від суми випущених білетів. Вартість лотерейного білета 50 копійок.

2. Лотерейні білети підрозділяються на шість випусків, з яких чотири основні по 8,75 мільйона карбованців і два святкові /до Міжнародного жіночого дня - 8 Березня та до Нового року/ по 10,5 мільйона карбованців кожний.

По кожному випуску провести окремі тиражі виграшів: по першому /святковому/ - 1 - 2 березня в м. Ворошиловграді, по другому - 26 - 27 квітня в м. Чернівцях, по третьому - 28 - 29 червня в м. Ровно, по четвертому - 30 - 31 серпня в м. Черкасах, по п'ятому - 25 - 26 жовтня в м. Миколаєві і по шостому /святковому/ - 20 - 21 грудня в м. Донецьку.

3. Доручити Міністру фінансів УРСР затверджувати зразки білетів грошово-речової лотереї та персональний склад комісій по проведенню тиражів виграшів грошово-речової лотереї.

4. Затвердити подані Міністерством фінансів УРСР умови грошово-речової лотереї 1985 року по чотирьох основних і двох святкових випусках /додаються/.

5. Встановити, що продаж лотерейних білетів провадиться на суворо добровільних началах за готівку безпосередньо на підприємствах, в установах і організаціях уповноваженими громадських організацій і під їх контролем, а також в ощадних касах, установах зв'язку, кінотеатрах та інших видовищних закладах, газетних кіосках, магазинах, їдальнях, кафе, буфетах, ресторанах - працівниками цих установ, підприємств і організацій поряд із своєю основною роботою.

Особам, які продають лотерейні білети, виплачувати винагороду в розмірі трьох процентів від суми проданих ними білетів.

Керівникам організацій, залучених до продажу лотерейних білетів, а на підприємствах і в установах - уповноваженим громадських організацій забезпечити своєчасне одержання в центральних ощадних касах білетів лотереї, з тим щоб продаж білетів наступного випуску було розпочато зразу ж після продажу білетів попереднього випуску.

6. Зобов'язати Міністерство фінансів УРСР, а також міністерства і відомства УРСР, яким підпорядковані організації, залучені до продажу лотерейних білетів, здійснювати систематичний контроль за суворим додержанням принципу добровільності при продажу лотерейних білетів.

7. Встановити, що в разі зняття з виробництва окремих товарів, передбачених до видачі як речові виграші по грошово-речовій лотереї, провадиться заміна таких предметів аналогічними предметами інших марок, а в разі зміни роздрібних цін на товари ці речові виграші видаються за новими цінами з часу введення в дію нових прейскурантів. Якщо власник лотерейного білета, на який припав такий речовий виграш, бажає одержати вартість виграшу готівкою, то йому виплачується вартість виграшу згідно з умовами лотереї.

Міністерству фінансів УРСР відшкодовувати обласним виробничим об'єднанням Українського республіканського спеціалізованого управління "Автотехобслуговування" Міністерства автомобільної промисловості і торговельним організаціям різницю у вартості зазначених речових виграшів за рахунок республіканського бюджету.

8. Затвердити завдання по продажу білетів грошово-речової лотереї 1985 року по областях та містах Києву і Севастополю згідно з додатком N 1.

Продаж лотерейних білетів розпочати в січні 1985 року після опублікування в пресі повідомлення про проведення грошово-речової лотереї.

9. Зобов'язати виконкоми обласних, Київської і Севастопольської міських Рад народних депутатів:

здійснювати систематичний контроль за правильною організацією роботи по проведенню грошово-речової лотереї, своєчасною виплатою грошових і видачею речових виграшів одержувачам;

забезпечити проведення необхідних агітаційно-рекламних заходів, спрямованих на популяризацію грошово-речової лотереї серед населення, та продаж білетів лотереї кожного випуску по районах і містах у визначених сумах.

10. Міністерству торгівлі УРСР та Укоопспілці:

а) виділити за рахунок ринкових фондів товари, передбачені умовами лотереї як речові виграші, згідно з додатком N 2 та забезпечити нагромадження необхідної кількості цих товарів на торговельних базах і в торговельних підприємствах;

б) визначити торговельні підприємства, які видаватимуть речові виграші, і забезпечити їх видачу /висилку/ магазинами державної торгівлі і споживчої кооперації власникам лотерейних білетів, які виграли, у встановлені строки;

в) видачу /висилку/ таких речових виграшів по лотереї, як радіоприймачі транзисторні "Океан-214", кінокамери, діапроектори, килими фабричної роботи, доріжки килимові, ковдри напівпухові, палатки туристські, мішки спальні, костюми спортивні, електрофени, плитки електричні, самовари електричні, соковижималки електричні, кофеварки електричні, провадити через Центральний універмаг м. Києва.

Мотоцикли та мопеди як виграші видавати через магазини "Спорттовари" в м. Києві та обласних центрах по визначенню Українського республіканського оптово-роздрібного об'єднання "Спорттовари" в кожному окремому випадку.

Автомобілі "Жигули" і "Запорожець" як виграші видавати в усіх областях і в м. Києві через станції технічного обслуговування обласних виробничих об'єднань Українського республіканського спеціалізованого управління "Автотехобслуговування" Міністерства автомобільної промисловості.

Зазначені в цьому підпункті речові виграші видаються або висилаються за нарядами Українського республіканського головного управління Держтрудощадкас СРСР, а інші речові виграші видаються на місцях магазинами державної торгівлі та споживчої кооперації не пізніше як через 50 днів після одержання нарядів або білетів, що виграли;

г) систематично здійснювати контроль за своєчасною видачею /висилкою/ магазинами державної торгівлі і споживчої кооперації речових виграшів належної якості.

11. Дозволити Міністерству фінансів УРСР оплачувати торговельним організаціям Міністерства торгівлі УРСР і Укоопспілки прейскурантну вартість упаковки і вартість пересилки населенню речових виграшів по грошово-речовій лотереї за діючими тарифами.

12. Міністерству фінансів УРСР і Українському республіканському головному управлінню Держтрудощадкас СРСР:

а) забезпечити своєчасне видання агітаційно-рекламних матеріалів для проведення лотереї та розсилку їх на місця;

б) зберегти існуючу звітність про хід продажу лотерейних білетів;

в) забезпечувати своєчасну виплату ощадними касами особам, залученим до продажу лотерейних білетів, винагороди в розмірі трьох процентів від суми проданих ними білетів.

13. Видавництву "Радянська Україна" і редакціям газет "Радянська Україна", "Правда Украины" забезпечувати не пізніше як у чотириденний строк після проведення тиражу виграшів по кожному випуску лотереї опублікування таблиці виграшів у газетах, а також випуск її окремим виданням.

Міністерству фінансів УРСР компенсувати видавництву "Радянська Україна" фактичні витрати по виданню таблиць виграшів.

14. Державному комітету УРСР по телебаченню і радіомовленню, редакціям республіканських газет оповістити населення про випуск грошово-речової лотереї та широко популяризувати її по телебаченню, радіо і в газетах.

15. Зобов'язати Державний комітет УРСР у справах видавництв, поліграфії і книжкової торгівлі забезпечити видання до 10 грудня 1984 р. агітаційно-рекламних матеріалів по лотереї за замовленням Міністерства фінансів УРСР.

16. Держплану УРСР передбачити в плані матеріально-технічного постачання на 1985 рік виділення для Міністерства фінансів УРСР необхідної кількості офсетного і крейдованого, а для видавництва "Радянська Україна" - газетного паперу, потрібного для видання агітаційно-рекламних матеріалів і таблиць виграшів по грошово-речовій лотереї.

17. Встановити, що кошти від реалізації білетів лотереї зараховуються у відповідні місцеві бюджети за місцем продажу білетів.

Вартість виданих грошових і речових виграшів, а також всі інші витрати, зв'язані з проведенням лотереї, віднести за рахунок республіканського бюджету.

Вартість виданих населенню речових виграшів включається торговельними організаціями у виконання плану роздрібного товарообороту.

 

Голова
Ради Міністрів УРСР
 

 
О. ЛЯШКО
 

Керуючий Справами
Ради Міністрів УРСР
 

 
К. БОЙКО
 

Інд. 26

 

УМОВИ
першого /святкового/ випуску грошово-речової лотереї 1985 року /до Міжнародного жіночого дня - 8 Березня/

1. Сума першого /святкового/ випуску грошово-речової лотереї визначена в 10,5 мільйона карбованців. На цю суму випускаються білети вартістю 50 копійок.

2. Загальна сума виграшів становить 6 мільйонів 825 тисяч карбованців, або 65 процентів від суми випущених білетів.

3. Лотерейні білети випускаються окремими розрядами по 350 тисяч карбованців. Кожний розряд складається з 3500 серій з N 00001 по N 03500: в кожній серії є 200 білетів з N 001 по N 200.

4. Тираж виграшів по лотереї відбудеться 1 - 2 березня в м. Ворошиловграді.

5. Всього в тиражі розігрується 3150000 виграшів, у тому числі 37710 речових виграшів на 3393300 карбованців і 3112290 грошових виграшів на суму 3431700 карбованців

а) Речові виграші

Назва предметів 

Вартість одного предмета /крб. і коп./ 

На 1 розряд 

На 30 розрядів 

Кількість предметів 

Вартість /крб./ 

Кількість предметів 

Вартість, /крб./ 

Автомобілі "Жигули" ВАЗ-2106 і їх модифікації 

9100 

18200 

60 

546000 

Автомобілі "Запорожець" ЗАЗ-968М 

5375 

43000 

240 

1290000 

Мотоцикли "ИЖ-Юпитер-4к" з коляскою 

1350 

4050 

90 

121500 

Велосипеди із складаною рамою "Десна-2" 

89 

20 

1780 

600 

53400 

Велосипеди "Ласточка" 

49 

40 

1960 

1200 

58800 

Велосипеди "Орленок" 

45 

40 

1800 

1200 

54000 

Велосипеди "Зайка-3м" 

28 - 50 

16 

456 

480 

13680 

Телевізори кольорові "Славутич-Ц-202" 

665 

2660 

120 

79800 

Магнітоли "ВЭФ-260" 

271 - 80 

10 

2718 

300 

81540 

Магнітофони "Весна-211-стерео" 

365 

1825 

150 

54750 

Радіоприймачі транзисторні "Спидола-232" 

111 - 80 

559 

150 

16770 

Фотоапарати "ФЭД-Микрон" 

85 

680 

240 

20400 

Фотоапарати "Київ-4м" /з об'єктивом Гелиос-103/ 

150 

10 

1500 

300 

45000 

Кінокамери "Аврора-215" 

160 

800 

150 

24000 

Діапроектори "Альфа-203" 

350 

1400 

120 

42000 

Гітари 

25 

21 

525 

630 

15750 

Годинники наручні жіночі "Чайка" кварцові 

73 

10 

730 

300 

21900 

Годинники-кулони жіночі "Слава" з ланцюжком 

43 - 50 

20 

870 

600 

26100 

Годинники настінні "Янтарь" 

33 

264 

240 

7920 

Годинники-будильники "Слава" 

10 

90 

300 

2700 

Електрофени "Русалка-2" 

31 

16 

496 

480 

14880 

Ковдри напівпухові 

64 - 20 

20 

1284 

600 

38520 

Ковдри жаккардові 

38 

190 

150 

5700 

Підлогові килимові вироби, розмір 2 х 3 м 

114 

20 

2280 

600 

68400 

Машини швейні багатоопераційні 

252 

10 

2520 

300 

75600 

Машини швейні ручні 

67 

12 

804 

360 

24120 

Костюми спортивні 

95 

570 

180 

17100 

Холодильники "Минск-16" 

390 

1950 

150 

58500 

Холодильники "Донбасс-10Е" 

355 

10 

3550 

300 

106500 

Пилососи "Урал" 

59 

14 

826 

420 

24780 

Пилососи "Вихрь" 

41 

10 

410 

300 

12300 

Машини пральні "Чайка-3" 

145 

10 

1450 

300 

43500 

Машини пральні "Либідь" 

65 

18 

1170 

540 

35100 

Плитки електричні 2-конфорні "Мечта" 

30 

90 

90 

2700 

Самовари електричні 

35 

20 

700 

600 

21000 

Соковижималки електричні 

25 

12 

300 

360 

9000 

Кофеварки електричні 

15 

45 

90 

1350 

Матраци надувні 

20 

120 

180 

3600 

Мішки спальні 

61 

488 

240 

14640 

Набори духів 

10 

800 

8000 

24000 

240000 

Разом 

  

1257 

113110 

37710 

3393300 

6) Грошові виграші

Розмір виграшів у карбованцях 

На 1 розряд 

На 30 розрядів 

Кількість виграшів 

Загальна сума /крб./ 

Кількість виграшів 

Загальна сума /крб./ 

100 

10 

1000 

300 

30000 

50 

250 

150 

7500 

40 

10 

400 

300 

12000 

30 

270 

270 

8100 

20 

19 

380 

570 

11400 

10 

400 

4000 

12000 

120000 

600 

3000 

18000 

90000 

1200 

3600 

36000 

108000 

101490 

101490 

3044700 

3044700 

Разом 

103743 

114390 

3112290 

3431700 

Всього 

105000 

227500 

3150000 

6825000 

6. Власник лотерейного білета, на який припав речовий виграш, може, за своїм бажанням, одержати вартість виграшу готівкою.

7. Видача речових виграшів по лотерейних білетах провадиться торговельними організаціями.

Грошові виграші по лотерейних білетах, а за бажанням одержувачів і гроші замість речових виграшів виплачуються ощадними касами.

Речові виграші: кінокамери, діапроектори, плитки електричні, мішки спальні, костюми спортивні, самовари електричні, соковижималки електричні, кофеварки електричні, електрофени і ковдри напівпухові видаються або висилаються одержувачам Центральним універмагом м. Києва.

Автомобілі та мотоцикли як виграші не висилаються, а видаються в такому порядку:

автомобілі "Жигули" і "Запорожець" в усіх областях і м. Києві - через станції технічного обслуговування обласних виробничих об'єднань Українського республіканського спеціалізованого управління "Автотехобслуговування" Міністерства автомобільної промисловості;

мотоцикли як виграші видаються через магазини "Спорттовари" в м. Києві і обласних центрах по визначенню Українського республіканського оптово-роздрібного об'єднання "Спорттовари" в кожному окремому випадку.

Всі інші речові виграші видаються на місцях універмагами та промтоварними магазинами по визначенню Міністерства торгівлі УРСР і Укоопспілки.

В разі зняття з виробництва окремих товарів, передбачених до видачі як речові виграші по грошово-речовій лотереї, провадиться заміна таких предметів аналогічними предметами інших марок, а в разі зміни роздрібних цін на товари ці речові виграші видаються за новими цінами з часу введення в дію нових прейскурантів.

Якщо власник лотерейного білета, на який припав такий речовий виграш, бажає одержати вартість виграшу готівкою, то йому виплачується вартість виграшу згідно з умовами лотереї.

8. Лотерейні білети, які виграли, можна пред'явити для оплати по 30 червня 1986 року включно. Після цього строку лотерейні білети втрачають силу і до оплати не приймаються.

 

УМОВИ
другого - п'ятого випусків грошово-речової лотереї 1985 року

1. Загальна сума грошово-речової лотереї по цих випусках визначена в 35,0 мільйона карбованців. На цю суму випускаються білети вартістю 50 копійок.

2. Загальна сума виграшів становить 22 мільйони 750 тисяч карбованців, або 65 процентів від суми випущених білетів.

3. Лотерейні білети підрозділяються на 4 випуски по 8,75 мільйона карбованців.

4. Лотерейні білети випускаються окремими розрядами по 350 тисяч карбованців. У кожному випуску по 25 розрядів. Кожний розряд складається з 3500 серій: по другому випуску - з N 03501 по N 07000, по третьому - з N 07001 по N 10500, по четвертому - з N 10501 по N 14000, по п'ятому - з N 14001 по N 17500. В кожній серії є 200 білетів з N 001 по N 200.

5. Тиражі виграшів по лотереї відбудуться: по другому випуску - 26 - 27 квітня в м. Чернівцях, по третьому випуску - 28 - 29 червня в м. Ровно, по четвертому випуску - 30 - 31 серпня в м. Черкасах, по п'ятому випуску - 25 - 26 жовтня в м. Миколаєві.

Всього в тиражах розігрується 10500000 виграшів, у тому числі 184400 речових виграшів на 6695300 карбованців і 10315600 грошових виграшів на суму 16054700 карбованців

а) Речові виграші

Назва предметів 

Вартість одного предмета /крб. і коп./ 

На 1 розряд 

На 25 розрядів /1 випуск/ 

На 100 розрядів /4 випуски/ 

Кількість предметів 

Вартість /крб./ 

Кількість предметів 

Вартість /крб./ 

Кількість предметів 

Вартість /крб./ 

Автомобілі "Запорожець" ЗАЗ-968М 

5375 

16125 

75 

403125 

300 

1612500 

Мотоцикли "Днепр-11" з коляскою 

1850 

11100 

150 

277500 

600 

1110000 

Велосипеди із складаною рамою "Десна-2" 

89 

20 

1780 

500 

44500 

2000 

178000 

Велосипеди "Ласточка" 

49 

16 

784 

400 

19600 

1600 

78400 

Велосипеди "Орленок" 

45 

16 

720 

400 

18000 

1600 

72000 

Телевізори кольорові "Електрон-Ц-380Д" 

645 

2580 

100 

64500 

400 

258000 

Магнітофони "Юпитер-203-стерео" 

620 

1860 

75 

46500 

300 

186000 

Магнітофони "Маяк-232-стерео" 

373 

2984 

200 

74600 

800 

298400 

Радіоприймачі транзисторні "Океан-214" 

135 

675 

125 

16875 

500 

67500 

Фотоапарати "Зенит-ЕТ" 

100 

300 

75 

7500 

300 

30000 

Фотоапарати "Київ-4м" /з об'єктивом Гелиос-103/ 

150 

1050 

175 

26250 

700 

105000 

Фотоапарати "Смена-символ" 

20 

120 

150 

3000 

600 

12000 

Кінокамери "Аврора-215" 

160 

960 

150 

24000 

600 

96000 

Піаніно "Україна" 

655 

1310 

50 

32750 

200 

131000 

Гітари 

25 

125 

125 

3125 

500 

12500 

Годинники наручні чоловічі "Слава" 

66 - 50 

10 

665 

250 

16625 

1000 

66500 

Годинники наручні жіночі "Чайка" кварцові 

73 

365 

125 

9125 

500 

36500 

Годинники-будильники "Слава" 

54 

150 

1350 

600 

5400 

Електробритви "Харків-109" 

33 

132 

100 

3300 

400 

13200 

Електробритви "Микма-100" 

28 

140 

125 

3500 

500 

14000 

Пилососи "Вихрь" 

41 

10 

410 

250 

10250 

1000 

41000 

Ковдри напівпухові 

64 - 20 

10 

642 

250 

16050 

1000 

64200 

Ковдри жаккардові 

38 

10 

380 

250 

9500 

1000 

38000 

Килими фабричної роботи, розмір 1,37 х 2 м 

178 

1246 

175 

31150 

700 

124600 

Доріжки килимові /довжина 5 м/ 

130 

780 

150 

19500 

600 

78000 

Підлогові килимові вироби, розмір 2 х 3 м 

114 

684 

150 

17100 

600 

68400 

Холодильники "Донбасс-ІОЕ" 

355 

1065 

75 

26625 

300 

106500 

Машини пральні "Чайка-3" 

145 

11 

1595 

275 

39875 

1100 

159500 

Машини пральні "Либідь" 

65 

130 

50 

3250 

200 

13000 

Плитки електричні 2-конфорні "Мечта" 

30 

10 

300 

250 

7500 

1000 

30000 

Соковижималки електричні 

25 

100 

100 

2500 

400 

10000 

Кофеварки електричні 

15 

10 

150 

250 

3750 

1000 

15000 

Палатки туристські 

74 

222 

75 

5550 

300 

22200 

Шахи сувенірні 

35 

12 

420 

300 

10500 

1200 

42000 

Набори духів 

200 

1000 

5000 

25000 

20000 

100000 

Набори духів 

10 

1400 

14000 

35000 

350000 

140000 

1400000 

Разом 

  

1844 

66953  

46100 

1673825 

184400 

6695300 

б) Грошові виграші

Розмір виграшів у карбованцях 

На 1 розряд 

На 25 розрядів /1 випуск/ 

На 100 розрядів /4 випуски/ 

Кількість виграшів 

Загальна сума /крб./ 

Кількість виграшів 

Загальна сума /крб./ 

Кількість виграшів 

Загальна сума /крб./ 

100 

14 

1400 

350 

35000 

1400 

140000 

50 

50 

2500 

1250 

62500 

5000 

250000 

40 

61 

2440 

1525 

61000 

6100 

244000 

30 

60 

1800 

1500 

45000 

6000 

180000 

20 

44 

880 

1100 

22000 

4400 

88000 

15 

800 

12000 

20000 

300000 

80000 

1200000 

10 

2200 

22000 

55000 

550000 

220000 

2200000 

3000 

15000 

75000 

375000 

300000 

1500000 

2800 

8400 

70000 

210000 

280000 

840000 

94127 

94127 

2353175 

2353175 

9412700 

9412700 

Разом 

103156 

160547 

2578900 

4013675 

10315600 

16054700 

Всього 

105000 

227500 

2625000 

5687500 

10500000 

22750000 

6. Власник лотерейного білета, на який припав речовий виграш, може, за своїм бажанням, одержати вартість виграшу готівкою.

7. Видача речових виграшів по лотерейних білетах провадиться торговельними організаціями.

Грошові виграші по лотерейних білетах, а за бажанням одержувачів і гроші замість речових виграшів виплачуються ощадними касами.

Речові виграші: радіоприймачі транзисторні "Океан-214", кінокамери, соковижималки електричні, кофеварки електричні, плитки електричні, доріжки килимові, килими фабричної роботи, ковдри напівпухові і палатки туристські видаються або висилаються одержувачам Центральним універмагом м. Києва.

Автомобілі та мотоцикли як виграші не висилаються, а видаються в такому порядку:

автомобілі "Запорожець" в усіх областях і м. Києві - через станції технічного обслуговування обласних виробничих об'єднань Українського республіканського спеціалізованого управління "Автотехобслуговування" Міністерства автомобільної промисловості;

мотоцикли як виграші видаються через магазини "Спорттовари" в м. Києві і обласних центрах по визначенню Українського республіканського оптово-роздрібного об'єднання "Спорттовари" в кожному окремому випадку.

Всі інші речові виграші видаються на місцях універмагами та промтоварними магазинами по визначенню Міністерства торгівлі УРСР і Укоопспілки.

В разі зняття з виробництва окремих товарів, передбачених до видачі як речові виграші по грошово-речовій лотереї, провадиться заміна таких предметів аналогічними предметами інших марок, а в разі зміни роздрібних цін на товари ці речові виграші видаються за новими цінами з часу введення в дію нових прейскурантів.

Якщо власник лотерейного білета, на який припав такий речовий виграш, бажає одержати вартість виграшу готівкою, то йому виплачується вартість виграшу згідно з умовами лотереї.

8. Лотерейні білети, які виграли, можна пред'явити для оплати по 30 червня 1986 року включно. Після цього строку лотерейні білети втрачають силу і до оплати не приймаються.

 

УМОВИ
шостого /святкового/ випуску грошово-речової лотереї 1985 року /до Нового року/

1. Сума шостого /святкового/ випуску грошово-речової лотереї визначена в 10,5 мільйона карбованців. На цю суму випускаються білети вартістю 50 копійок.

2. Загальна сума виграшів становить 6 мільйонів 825 тисяч карбованців, або 65 процентів від суми випущених білетів.

3. Лотерейні білети випускаються окремими розрядами по 350 тисяч карбованців. Кожний розряд складається з 3500 серій з N 17501 по N 21000; в кожній серії є 200 білетів з N 001 по N 200.

4. Тираж виграшів по лотереї відбудеться 20 - 21 грудня в м. Донецьку.

5. У святковому новорічному випуску в тиражі розігрується 3150000 виграшів, у тому числі 12420 речових виграшів на 3150900 карбованців і 3137580 грошових виграшів на суму 3674100 карбованців.

а) Речові виграші

Назва предметів 

Вартість одного предмета /крб. і коп./ 

На 1 розряд 

На 30 розрядів 

Кількість предметів 

Вартість /крб./ 

Кількість предметів 

Вартість /крб./ 

Автомобілі "Жигули" ВАЗ-2107 

9725 

19450 

60 

583500 

Мотоцикли "Днепр-11" з коляскою 

1850 

10 

18500 

300 

555000 

Мотоцикли "ИЖ-Юпитер-4к" з коляскою 

1350 

14 

18900 

420 

567000 

Мопеди "Карпати" 

260 

12 

3120 

360 

93600 

Велосипеди "Зайка-3м" 

28 - 50 

14 

399 

420 

11970 

Телевізори "Електроніка-408Д" 

175 

1575 

270 

47250 

Магнітофони "Весна-211-стерео" 

365 

10 

3650 

300 

109500 

Магнітофони "Юпитер-203-стерео" 

620 

3720 

180 

111600 

Магнітоли "ВЭФ-260" 

271 - 80 

10 

2718 

300 

81540 

Радіоприймачі транзисторні "Меридіан-235" 

145 

19 

2755 

570 

82650 

Фотоапарати "Зенит-ЕТ" 

100 

20 

2000 

600 

60000 

Фотоапарати "ФЕД-5В" 

67 

20 

1340 

600 

40200 

Фотоапарати "Смена-символ" 

20 

21 

420 

630 

12600 

Кінокамери "Аврора-215" 

160 

960 

180 

28800 

Діапроектори "Альфа-203" 

350 

1050 

90 

31500 

Акордеони "Мрія" з футляром 

145 

1305 

270 

39150 

Гітари 

25 

10 

250 

300 

7500 

Годинники наручні жіночі "Чайка" кварцові 

73 

438 

180 

13140 

Годинники настінні "Янтарь" 

33 

198 

180 

5940 

Годинники-будильники "Слава" 

10 

90 

300 

2700 

Ковдри напівпухові 

64 - 20 

15 

963 

450 

28890 

Ковдри жаккардові 

38 

25 

950 

750 

28500 

Підлогові килимові вироби, розмір 2 х 3 м 

114 

10 

1140 

300 

34200 

Доріжки килимові /довжина 5 м/ 

130 

390 

90 

11700 

Машини швейні ручні 

67 

11 

737 

330 

22110 

Машини швейні з ножним приводом 

108 

19 

2052 

570 

61560 

Машини швейні багатоопераційні 

252 

10 

2520 

300 

75600 

Холодильники "Минск-16" 

390 

10 

3900 

300 

117000 

Холодильники "Донбасс-10Е" 

355 

1775 

150 

53250 

Холодильники "ЗИЛ" 

375 

2250 

180 

67500 

Пилососи "Урал" 

59 

15 

885 

450 

26550 

Машини пральні "Чайка-3" 

145 

10 

1450 

300 

43500 

Машини пральні "Либідь" 

65 

26 

1690 

780 

50700 

Самовари електричні 

35 

15 

525 

450 

15750 

Плитки електричні 2-конфорні "Мечта" 

30 

10 

300 

300 

9000 

Костюми спортивні 

95 

665 

210 

19950 

Разом 

  

414 

105030 

12420 

3150900 

б) Грошові виграші

Розмір виграшів у карбованцях 

На 1 розряд 

На 30 розрядів 

Кількість виграшів 

Загальна сума /крб./ 

Кількість виграшів 

Загальна сума /крб./ 

100 

500 

150 

15000 

50 

450 

270 

13500 

40 

360 

270 

10800 

30 

21 

630 

630 

18900 

20 

52 

1040 

1560 

31200 

10 

1000 

10000 

30000 

300000 

1000 

5000 

30000 

150000 

1000 

3000 

30000 

90000 

101490 

101490 

3044700 

3044700 

Разом 

104586 

122470 

3137580 

3674100 

Всього 

105000 

227500 

3150000 

6825000 

6. Власник лотерейного білета, на який припав речовий виграш, може, за своїм бажанням, одержати вартість виграшу готівкою.

7. Видача речових виграшів по лотерейних білетах провадиться торговельними організаціями.

Грошові виграші по лотерейних білетах, а за бажанням одержувачів і гроші замість речових виграшів виплачуються ощадними касами.

Речові виграші: доріжки килимові, костюми спортивні, кінокамери, діапроектори, плитки електричні,  самовари електричні і ковдри напівпухові видаються або висилаються одержувачам Центральним універмагом м. Києва.

Автомобілі, мотоцикли та мопеди як виграші не висилаються, а видаються в такому порядку:

автомобілі "Жигули" в усіх областях і м. Києві - через станції технічного обслуговування обласних виробничих об'єднань Українського республіканського спеціалізованого управління "Автотехобслуговування" Міністерства автомобільної промисловості;

мотоцикли та мопеди як виграші видаються через магазини "Спорттовари" в м. Києві і обласних центрах по визначенню Українського республіканського оптово-роздрібного об'єднання "Спорттовари" в кожному окремому випадку.

Всі інші речові виграші видаються на місцях універмагами та промтоварними магазинами по визначенню Міністерства торгівлі УРСР і Укоопспілки.

В разі зняття з виробництва окремих товарів, передбачених до видачі як речові виграші по грошово-речовій лотереї, провадиться заміна таких предметів аналогічними предметами інших марок, а в разі зміни роздрібних цін на товари ці речові виграші видаються за новими цінами з часу введення в дію нових прейскурантів.

Якщо власник лотерейного білета, на який припав такий речовий виграш, бажає одержати вартість виграшу готівкою, то йому виплачується вартість виграшу згідно з умовами лотереї.

8. Лотерейні білети, які виграли, можна пред'явити для оплати по 30 червня 1986 року включно. Після цього строку лотерейні білети втрачають силу і до оплати не приймаються.

 

ЗАВДАННЯ
по продажу білетів грошово-речової лотереї 1985 року по областях та містах Києву і Севастополю

/тис. крб./

Області 

Загальна сума по шести випусках 

в тому числі 

святкового випуску до 8 Березня 

чотирьох основних випусків 

святкового випуску до Нового року 

всього 

на один випуск 

Вінницька 

1960 

370 

1220 

305 

370 

Волинська 

730 

135 

460 

115 

135 

Ворошиловградська 

4000 

750 

2500 

625 

750 

Дніпропетровська 

4750 

885 

2980 

745 

885 

Донецька 

7330 

1375 

4580 

1145 

1375 

Житомирська 

1320 

250 

820 

205 

250 

Закарпатська 

900 

170 

560 

140 

170 

Запорізька 

2400 

450 

1500 

375 

450 

Івано-Франківська 

960 

180 

600 

150 

180 

Київська 

1660 

310 

1040 

260 

310 

Кіровоградська 

1400 

260 

880 

220 

260 

Кримська 

2150 

395 

1360 

340 

395 

Львівська 

2520 

480 

1560 

390 

480 

Миколаївська 

1460 

270 

920 

230 

270 

Одеська 

3050 

565 

1920 

480 

565 

Полтавська 

1990 

365 

1260 

315 

365 

Ровенська 

870 

175 

520 

130 

175 

Сумська 

1500 

280 

940 

235 

280 

Тернопільська 

1000 

190 

620 

155 

190 

Харківська 

3950 

735 

2480 

620 

735 

Херсонська 

1240 

230 

780 

195 

230 

Хмельницька 

1390 

265 

860 

215 

265 

Черкаська 

1520 

280 

960 

240 

280 

Чернівецька 

740 

140 

460 

115 

140 

Чернігівська 

1430 

285 

860 

215 

285 

м. Київ 

3360 

630 

2100 

525 

630 

м. Севастополь 

420 

80 

260 

65 

80 

Всього 

56000 

10500 

35000 

8750 

10500 

 

Керуючий Справами
Ради Міністрів УРСР
 

 
К. БОЙКО
 

 

ПЕРЕЛІК
товарів, які повинні бути виділені Міністерством торгівлі УРСР і Укоопспілкою для видачі як речові виграші по грошово-речовій лотереї 1985 року

Назва предметів 

Вартість одного предмета /крб. і коп./ 

Кількість предметів 

Загальна вартість /крб./ 

Автомобілі "Жигули" ВАЗ-2106 і їх модифікації 

9100 

60 

546000 

Автомобілі "Жигули" ВАЗ-2107 

9725 

60 

583500 

Автомобілі "Запорожець" ЗАЗ-968М 

5375 

540 

2902500 

Мотоцикли "Днепр-11" з коляскою 

1850 

900 

1665000 

Мотоцикли "ИЖ-Юпитер-4к" з коляскою 

1350 

510 

688500 

Мопеди "Карпати" 

260 

360 

93600 

Велосипеди із складаною рамою "Десна-2" 

89 

2600 

231400 

Велосипеди "Ласточка" 

49 

2800 

137200 

Велосипеди "Орленок" 

45 

2800 

126000 

Велосипеди "Зайка-3м" 

28 - 50 

900 

25650 

Телевізори кольорові "Славутич-Ц-202" 

665 

120 

79800 

Телевізори кольорові "Електрон-Ц-380Д" 

645 

400 

258000 

Телевізори "Електроніка-408Д" 

175 

270 

47250 

Магнітоли "ВЭФ-260" 

271 - 80 

600 

163080 

Магнітофони "Юпитер-203-стерео" 

620 

480 

297600 

Магнітофони "Маяк-232-стерео" 

373 

800 

298400 

Магнітофони "Весна-211-стерео" 

365 

450 

164250 

Радіоприймачі транзисторні "Меридіан-235" 

145 

570 

82650 

Радіоприймачі транзисторні "Океан-214" 

135 

500 

67500 

Радіоприймачі транзисторні "Спидола-232" 

111 - 80 

150 

16770 

Фотоапарати "Зенит-ЕТ" 

100 

900 

90000 

Фотоапарати "Київ-4м" /з об'єктивом Гелиос-103/ 

150 

1000 

150000 

Фотоапарати "ФЭД-Микрон" 

85 

240 

20400 

Фотоапарати "ФЭД-5В" 

67 

600 

40200 

Фотоапарати "Смена-символ" 

20 

1230 

24600 

Кінокамери "Аврора-215" 

160 

930 

148800 

Діапроектори "Альфа-203" 

350 

210 

73500 

Піаніно "Україна" 

655 

200 

131000 

Акордеони "Мрія" з футляром 

145 

270 

39150 

Гітари 

25 

1430 

35750 

Годинники наручні чоловічі "Слава" 

66 - 50 

1000 

66500 

Годинники наручні жіночі "Чайка" кварцові 

73 

980 

71540 

Годинники-кулони жіночі "Слава" з ланцюжком 

43 - 50 

600 

26100 

Годинники-будильники "Слава" 

1200 

10800 

Годинники настінні "Янтарь" 

33 

420 

13860 

Електробритви "Харків-109" 

33 

400 

13200 

Електробритви "Микма-100" 

28 

500 

14000 

Електрофени "Русалка-2" 

31 

480 

14880 

Килими фабричної роботи, розмір 1,37 х 2 м 

178 

700 

124600 

Доріжки килимові /довжина 5 м/ 

130 

690 

89700 

Підлогові килимові вироби, розмір 2 х 3 м 

114 

1500 

171000 

Ковдри напівпухові 

64 - 20 

2050 

131610 

Ковдри жаккардові 

38 

1900 

72200 

Машини швейні багатоопераційні 

252 

600 

151200 

Машини швейні з ножним приводом 

108 

570 

61560 

Машини швейні ручні 

67 

690 

46230 

Костюми спортивні 

95 

390 

37050 

Холодильники "Минск-16" 

390 

450 

175500 

Холодильники "Донбасс-10Е" 

355 

750 

266250 

Холодильники "ЗИЛ" 

375 

180 

67500 

Пилососи "Урал" 

59 

870 

51330 

Пилососи "Вихрь" 

41 

1300 

53300 

Машини пральні "Чайка-3" 

145 

1700 

246500 

Машини пральні "Либідь" 

65 

1520 

98800 

Палатки туристські 

74 

300 

22200 

Матраци надувні 

20 

180 

3600 

Мішки спальні 

61 

240 

14640 

Плитки електричні 2-конфорні "Мечта" 

30 

1390 

41700 

Соковижималки електричні 

25 

760 

19000 

Самовари електричні 

35 

1050 

36750 

Кофеварки електричні 

15 

1090 

16350 

Шахи сувенірні 

35 

1200 

42000 

Набори духів 

10 

164000 

1640000 

Набори духів 

20000 

100000 

  

  

Разом 

13239500 

 

Керуючий Справами
Ради Міністрів УРСР
 

 
К. БОЙКО
 

Опрос