Идет загрузка документа (11 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О мерах по укреплению материально-технической базы объединенных, районных и городских газет

Совет Министров УССР
Постановление от 19.06.1984 № 257
Утратил силу

РАДА МІНІСТРІВ УКРАЇНСЬКОЇ РСР

ПОСТАНОВА

від 19 червня 1984 р. N 257

Київ

Про заходи по зміцненню матеріально-технічної бази об'єднаних, районних і міських газет

Із змінами і доповненнями, внесеними
 
постановами Ради Міністрів Української РСР
 від 15 вересня 1988 року N 278
,
від 25 листопада 1988 року N 365

Постанова втратила чинність
(згідно з постановою Кабінету Міністрів України
 від 19 жовтня 2016 року N 729)

На виконання постанови Ради Міністрів СРСР від 25 травня 1984 р. N 495 "Про заходи по зміцненню матеріально-технічної бази об'єднаних, окружних, районних і міських газет" Рада Міністрів Української РСР ПОСТАНОВЛЯЄ:

1. Держплану УРСР, Державному комітетові УРСР у справах видавництв, поліграфії і книжкової торгівлі, Міністерству зв'язку УРСР, облвиконкомам, Київському і Севастопольському міськвиконкомам:

передбачати в проектах планів на 1986 - 1990 роки і на наступний період відповідно до генеральної схеми розвитку матеріально-технічної бази по випуску місцевих газет /об'єднаних, районних і міських/ ліміти капітальних вкладень та будівельно-монтажних робіт, а також матеріально-технічні ресурси на будівництво й технічне оснащення друкарень, приміщень редакцій, житлових будинків для співробітників редакцій і працівників друкарень, підприємств по ремонту і обслуговуванню редакційної та поліграфічної техніки, складських приміщень, на розвиток електричного і поштового зв'язку, мережі газетних експедицій;

здійснити протягом дванадцятої і тринадцятої п'ятирічок виведення з малопристосованих приміщень редакцій місцевих газет і друкарень за рахунок будівництва нових будинків та концентрації випуску цих газет в обласних, міських і міжрайонних друкарнях, у тому числі з використанням для передавання матеріалів газет засобів зв'язку.

2. Державному комітетові УРСР у справах видавництв, поліграфії і книжкової торгівлі розглянути і вирішити питання про створення відділу періодичних видань в центральному апараті та відповідних підрозділів в обласних управліннях у справах видавництв, поліграфії і книжкової торгівлі.

Створення вказаних підрозділів здійснити в межах чисельності апарату управління і граничних асигнувань на його утримання, встановлених для центрального апарату Комітету та підпорядкованих йому підприємств і організацій.

3. Держплану УРСР, Державному комітетові УРСР у справах видавництв, поліграфії і книжкової торгівлі, Державному комітетові УРСР по професійно-технічній освіті, Міністерству промислового будівництва УРСР, Міністерству будівництва підприємств важкої індустрії УРСР забезпечити в 1985 - 1990 роках будівництво і введення в дію професійно-технічних учбових закладів по підготовці кваліфікованих робітників для поліграфічної промисловості згідно з додатком.

Держплану УРСР, Державному комітетові УРСР по професійно-технічній освіті в разі необхідності організовувати в діючих профтехучилищах на основі міжвідомчої кооперації окремі групи або філіали по підготовці кваліфікованих робітників-поліграфістів.

4. Облвиконкомам, Київському і Севастопольському міськвиконкомам передбачити виділення одноразових асигнувань для редакцій об'єднаних, районних і міських газет на придбання інвентаря й устаткування з розрахунку 2 - 2,5 тис. крб. на редакцію однієї газети.

5. Довести до відома міністерств і відомств, облвиконкомів, Київського і Севастопольського міськвиконкомів, що Рада Міністрів СРСР постановою від 25 травня 1984 р. N 495:

1) Доручила Державному комітетові СРСР по науці і техніці разом з Державним комітетом СРСР у справах видавництв, поліграфії і книжкової торгівлі, Міністерством машинобудування для легкої і харчової промисловості та побутових приладів, Міністерством приладобудування, засобів автоматизації і систем управління, Міністерством промисловості засобів зв'язку, Міністерством хімічної промисловості, Міністерством електронної промисловості, Міністерством зв'язку СРСР, Міністерством лісової, целюлозно-паперової і деревообробної промисловості СРСР і Міністерством рибного господарства СРСР розробити і здійснити в 1986 - 1990 роках заходи по розв'язанню науково-технічних проблем розвитку місцевої преси, маючи на увазі впровадження перспективних технологічних схем випуску місцевих газет і створення сучасної апаратури для формних процесів, переробки й передачі текстової та ілюстраційної інформації по каналах зв'язку, і в першу чергу спеціалізованої фотонаборної та наборно-друкарської техніки, автоматів по виготовленню форм /у тому числі лазерних/, а також машин офсетного аркушевого і рулонного друку, приладів та необхідних матеріалів /офсетних пластин з попередньо нанесеним світлочутливим шаром, пластин, що фотополімеризуються, безсрібних фотоматеріалів/, устаткування для газетних експедицій по відліку газет за програмою, формуванню пачок з газет різних найменувань, їх розподілу, нагромадженню, автоматизованому пакуванню й адресуванню, а також по організації видачі друкарнями газет, сфальцьованих по одному примірнику.

2) Запропонувала Держпостачу СРСР, Міністерству машинобудування для легкої і харчової промисловості та побутових приладів, Міністерству приладобудування, засобів автоматизації і систем управління, Міністерству промисловості засобів зв'язку, Міністерству хімічної промисловості, Міністерству нафтопереробної і нафтохімічної промисловості СРСР, Міністерству рибного господарства СРСР, Міністерству чорної металургії СРСР виготовити в 1985 - 1990 роках для підприємств місцевої преси технологічне устаткування й матеріали.

3) Доручила Міністерству зв'язку СРСР і Державному комітетові СРСР у справах видавництв, поліграфії і книжкової торгівлі визначити до 1 січня 1985 р. порядок експедирування і доставки газет, розвитку каналів зв'язку відповідно до вимог, що ставляться до централізованого друку районних і міських газет в обласних, міських і міжрайонних друкарнях.

4) Зобов'язала Державний комітет СРСР по цінах разом з Міністерством зв'язку СРСР, Державним комітетом СРСР у справах видавництв, поліграфії і книжкової торгівлі і Міністерством фінансів СРСР переглянути в 1984 році тарифи на передачу матеріалів газет по каналах зв'язку, на перевезення і доставку періодичної преси.

5) Підпункт 5 пункту 5 втратив чинність

 (згідно з постановою Ради Міністрів
 Української РСР від 15.09.88 р. N 278)

6) Підпункт 6 пункту 5 втратив чинність

(згідно з постановою Ради Міністрів
 Української РСР від 25.11.88 р. N 365)

7) Доручила Телеграфному агентству Радянського Союзу при Раді Міністрів СРСР за погодженням з Державним комітетом СРСР по цінах, Міністерством фінансів СРСР і Державним комітетом СРСР у справах видавництв, поліграфії і книжкової торгівлі розглянути й вирішити питання про зниження цін на підготовку вісників, фотоілюстрацій та інших матеріалів для об'єднаних, окружних, районних і міських газет.

 

Голова
Ради Міністрів УРСР
 

 
О. ЛЯШКО
 

Керуючий Справами
Ради Міністрів УРСР
 

 
К. БОЙКО
 

Інд. 28

 

ЗАВДАННЯ
по будівництву і введенню в дію професійно-технічних учбових закладів по підготовці кваліфікованих робітників для поліграфічної промисловості на 1985 - 1990 роки

  

Кількість учнівських місць 

Строк будівництва і введення в дію 

Міністерство, яке здійснює будівництво 

Комплекс профтехучилища, м. Харків 

480 

1985 - 1987 роки 

Мінпромбуд УРСР 

Комплекс профтехучилища, м. Львів 

480 

1987 - 1989 роки 

- " - 

Комплекс профтехучилища, м. Дніпропетровськ 

480 

1988 - 1990 роки 

Мінважбуд УРСР 

 

Керуючий Справами
Ради Міністрів УРСР
 

 
К. БОЙКО
 

Опрос