Идет загрузка документа (4 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О праздновании 150-летия Киевского ордена Ленина и ордена Октябрьской Революции государственного университета имени Т. Г. Шевченко

Совет Министров УССР
Постановление от 08.05.1984 № 203
редакция действует с 14.11.1988

РАДА МІНІСТРІВ УКРАЇНСЬКОЇ РСР

ПОСТАНОВА

від 8 травня 1984 р. N 203

Київ

Про відзначення 150-річчя Київського ордена Леніна і ордена Жовтневої Революції державного університету імені Т. Г. Шевченка

Із змінами і доповненнями, внесеними
 постановою Ради Міністрів Української РСР
 від 14 листопада 1988 року N 349

У зв'язку із 150-річчям Київського ордена Леніна і ордена Жовтневої Революції державного університету імені Т. Г. Шевченка, яке минає у 1984 році, Рада Міністрів Української РСР постановляє:

1. Створити організаційний комітет по підготовці і відзначенню 150-річчя Київського ордена Леніна і ордена Жовтневої Революції державного університету імені Т. Г. Шевченка у складі: Гуренко С. І. /голова/, Бабичев Ф. С., Білий М. У. /заступник/, Глущенко М. Я., Головко Д. Б., Голубков В. М., Єфіменко Г. Г., Згурський В. А., Кулик В. В., Макаров В. Л., Рудич Ф. М., Ткач Д. І.

2. Провести в жовтні 1984 року в м. Києві у приміщенні Палацу культури "Україна" урочисте засідання, присвячене 150-річному ювілею Київського ордена Леніна і ордена Жовтневої Революції державного університету імені Т. Г. Шевченка.

Міністерству культури УРСР забезпечити підготовку концерту.

3. Дозволити Київському державному університету запросити для участі у святкуванні ювілею представників наукових установ, університетів, інститутів і студентських організацій від союзних республік, міст Москви, Ленінграда в кількості 120 чоловік.

4. Заснувати в Київському державному університеті по одній стипендії імені С. М. Реформатського, О. В. Палладіна і О. Ю. Шмідта в розмірі по 65 крб. кожна.

Призначення зазначених стипендій кращим студентам-відмінникам в галузі хімії, біології та математики провадиться Міністерством вищої і середньої спеціальної освіти УРСР за поданням ради Київського державного університету.

Додаткові витрати, зв'язані з виплатою стипендій імені С. М. Реформатського, О. В. Палладіна і О. Ю. Шмідта, провадяться Міністерством вищої і середньої спеціальної освіти УРСР в межах стипендіального фонду, що встановлюється для підвідомчих Міністерству вищих учбових закладів.

5. Міністерству культури УРСР і Міністерству місцевої промисловості УРСР на замовлення Київського державного університету виготовити до ювілею пам'ятні медалі і нагрудні значки.

6. Державному комітетові УРСР у справах видавництв, поліграфії і книжкової торгівлі на замовлення Київського державного університету видати до ювілею книгу-альбом "Київський університет", збірник "Історія Київського університету в документах і матеріалах", буклет та брошури, присвячені Київському університету.

7. Держплану УРСР і Міністерству вищої і середньої спеціальної освіти УРСР розглянути пропозиції Київського державного університету про розвиток дослідно-експериментального виробництва для наукових досліджень і доповісти Раді Міністрів УРСР в тримісячний строк.

8. Державному комітетові УРСР по телебаченню і радіомовленню і РАТАУ організувати цикли передач та опублікувати матеріали, присвячені ювілею Київського державного університету і розвитку вищої освіти в республіці.

 

Голова
Ради Міністрів УРСР
 

 
О. ЛЯШКО
 

Керуючий Справами
Ради
Міністрів УРСР 

 
К. БОЙКО
 

Інд. 28

Опрос