Идет загрузка документа (20 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О дополнительных мерах по подготовке материально-технической базы Министерства заготовок УССР к приему и обеспечению сохранения зерна и семян масличных культур урожая 1983 года

Совет Министров УССР
Постановление от 12.05.1983 № 205

РАДА МІНІСТРІВ УКРАЇНСЬКОЇ РСР

ПОСТАНОВА

від 12 травня 1983 р. N 205

Київ

Про додаткові заходи по підготовці матеріально-технічної бази Міністерства заготівель УРСР до приймання і забезпечення збереження зерна та насіння олійних культур урожаю 1983 року

З метою своєчасної підготовки хлібоприймальних і зернопереробних підприємств Міністерства заготівель УРСР до приймання, обробки і зберігання зерна та насіння олійних культур урожаю 1983 року, на виконання постанови Ради Міністрів СРСР від 27 квітня 1983 р. N 365 Рада Міністрів Української РСР ПОСТАНОВЛЯЄ:

1. Міністерству заготівель УРСР, облвиконкомам і райвиконкомам забезпечити своєчасну і якісну підготовку хлібоприймальних та зернопереробних підприємств до безперебійного приймання, обробки і зберігання зерна та насіння олійних культур урожаю 1983 року, звернувши особливу увагу на здійснення будівництва зерносушарок у районах виробництва кукурудзи та насіння соняшнику.

2. Міністерству заготівель УРСР і облвиконкомам здійснити будівництво та введення в дію додатково у 1983 році на хлібоприймальних і зернопереробних підприємствах стаціонарних зерносушарок, великовантажних автомобілерозвантажувачів та механізованих зерноскладів по областях згідно з додатком N 1.

3. Взяти до відома, що Міністерство заготівель СРСР дозволило Міністерству заготівель УРСР спрямувати додатково в 1983 році 11,5 млн. крб., у тому числі 8,2 млн. крб. на будівельно-монтажні роботи, на будівництво господарським способом стаціонарних зерносушарок, великовантажних автомобілерозвантажувачів, механізованих зерноскладів, асфальтованих майданчиків та інших виробничих об'єктів на хлібоприймальних і зернопереробних підприємствах у межах загального ліміту капітальних вкладень та будівельно-монтажних робіт, установленого цьому Міністерству на 1983 рік.

4. Міністерству будівництва і експлуатації автомобільних шляхів УРСР, Укрміжколгоспбуду і облвиконкомам забезпечити будівництво та введення у дію в II - III кварталах 1983 р. понад план на хлібоприймальних підприємствах Міністерства заготівель УРСР за прямими договорами 60 тис. кв. метрів асфальтованих майданчиків згідно з додатком N 2.

Міністерству заготівель УРСР до 25 травня 1983 р. забезпечити виготовлення проектно-кошторисної документації на будівництво асфальтованих майданчиків.

5. Облвиконкомам забезпечити в 1983 році виділення збірних залізобетонних конструкцій та деталей, місцевих будівельних матеріалів і транспортних засобів, необхідних для будівництва й ремонту великовантажних автомобілерозвантажувачів, механізованих зерноскладів, насіннєочисних цехів, зерносушарок, асфальтованих майданчиків та інших об'єктів, зв'язаних з прийманням, обробкою і зберіганням зерна та насіння олійних культур державних ресурсів.

6. Облвиконкомам за погодженням з відповідними міністерствами залучати в 1983 році для будівництва і ремонту об'єктів хлібоприймальних та зернопереробних підприємств, зв'язаних з прийманням, обробкою і зберіганням зерна та насіння олійних культур, будівельні і ремонтно-будівельні організації, незалежно від їх відомчої підпорядкованості, крім організацій Міністерства сільського будівництва УРСР, які здійснюють будівництво об'єктів Міністерства заготівель УРСР.

7. Заборонити відвертати на інші роботи працівників і автомобільний транспорт хлібоприймальних та зернопереробних підприємств, проектних інститутів, ремонтно-будівельних управлінь і дільниць Міністерства заготівель УРСР, Всесоюзного об'єднання "Союзелеваторбуд", машинобудівних заводів Всесоюзного промислового об'єднання "Союзпромелеватормлинмаш", зональних баз комплектації Міністерства заготівель СРСР, а також організацій Міністерства сільського будівництва УРСР, зайнятих на будівництві елеваторів та інших об'єктів Міністерства заготівель УРСР.

8. Взяти до відома, що Рада Міністрів СРСР постановою від 27 квітня 1983 р. N 365:

1) Зобов'язала Міністерство шляхів, Міністерство річкового флоту РРФСР і Міністерство морського флоту забезпечити своєчасну подачу вагонів, суден і контейнерів для перевезення машин, обладнання, запасних частин, автомобільних шин, металопрокату, лісних і будівельних матеріалів, нафтопродуктів, будівельних конструкцій, нерудних та інших матеріалів на будівництво елеваторів, зерноскладів, млинарських і комбікормових підприємств та інших об'єктів, зв'язаних із забезпеченням приймання, обробки і зберігання зерна та насіння олійних культур у 1983 році, і встановити контроль за просуванням по залізницях і водних шляхах поїздів та суден з цими вантажами.

При необхідності надпланових перевезень забезпечити подачу вагонів, суден та контейнерів для відвантаження вказаних вантажів за погодженням із заінтересованими міністерствами і відомствами.

2) Продовжила на 1983 рік строк чинності пункту 9 постанови Ради Міністрів СРСР від 30 березня 1967 р. N 264 /підпункт "д" пункту 17 постанови Ради Міністрів УРСР від 20 квітня 1967 р. N 238/.

 

Голова
Ради Міністрів УРСР
 

 
О. ЛЯШКО
 

Керуючий Справами
Ради Міністрів УРСР
 

 
К. БОЙКО
 

Інд. 22

 

ЗАВДАННЯ
Мінзагу УРСР і облвиконкомам по додатковому будівництву і введенню в дію в 1983 році на хлібоприймальних і зернопереробних підприємствах стаціонарних зерносушарок, великовантажних автомобілерозвантажувачів та механізованих зерноскладів

Області 

Зерносушарки
/тонн на годину/ 

Великовантажні автомобілерозвантажувачі
/штук/ 

Механізовані зерносклади
/тис. тонн/ 

Вінницька 

Ворошиловградська 

Дніпропетровська 

32 

Донецька 

32 

Житомирська 

Запорізька 

64 

Івано-Франківська 

Київська 

Кіровоградська 

96 

3,2 

Кримська 

128 

Львівська 

Миколаївська 

32 

Одеська 

128 

Полтавська 

Сумська 

32 

Тернопільська 

Харківська 

96 

Херсонська 

96 

Хмельницька 

32 

Черкаська 

44 

Чернівецька 

32 

Чернігівська 

32 

Всього 

876 

60 

3,2 

 

Керуючий Справами
Ради Міністрів УРСР
 

 
К. БОЙКО
 

 

ЗАВДАННЯ
Міншляхбуду УРСР, Укрміжколгоспбуду та облвиконкомам по будівництву і введенню в дію асфальтованих майданчиків в II - III кварталах 1983 р. понад план на хлібоприймальних підприємствах Мінзагу УРСР

/тис. кв. метрів/

Області 

Всього 

в тому числі 

Міншляхбуду УРСР 

Укрміжколгоспбуду 

Вінницька 

1,5 

1,5 

Волинська 

1,0 

Ворошиловградська 

1,0 

2,0 

Дніпропетровська 

1,5 

1,5 

Донецька 

2,0 

1,0 

Житомирська 

1,0 

Закарпатська 

0,5 

0,5 

Запорізька 

2,0 

1,0 

Івано-Франківська 

0,5 

1,5 

Київська 

2,0 

1,0 

Кіровоградська 

1,0 

2,0 

Кримська 

1,0 

1,0 

Львівська 

0,5 

0,5 

Миколаївська 

3,0 

Одеська 

2,0 

2,0 

Полтавська 

4,0 

Ровенська 

0,5 

0,5 

Сумська 

1,0 

1,0 

Тернопільська 

1,0 

1,0 

Харківська 

4,0 

Херсонська 

2,0 

2,0 

Хмельницька 

1,0 

1,0 

Черкаська 

1,0 

1,0 

Чернівецька 

0,5 

0,5 

Чернігівська 

1,0 

1,0 

Всього 

60 

31,5 

28,5 

 

Керуючий Справами
Ради Міністрів УРСР
 

 
К. БОЙКО
 

Опрос