Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об улучшении использования промышленных /деловых/ отходов черных металлов

Совет Министров УССР
Постановление от 25.11.1982 № 562

РАДА МІНІСТРІВ УКРАЇНСЬКОЇ РСР

ПОСТАНОВА

від 25 листопада 1982 р. N 562

Київ

Про поліпшення використання промислових /ділових/ відходів чорних металів

На виконання постанови Ради Міністрів СРСР від 4 листопада 1982 р. N 965 "Про поліпшення використання промислових /ділових/ відходів чорних металів" Рада Міністрів Української РСР ПОСТАНОВЛЯЄ:

1. Покласти на Держпостач УРСР і його органи на місцях починаючи з 1983 року:

проведення роботи по виявленню в об'єднаннях, на підприємствах і в організаціях промислових /ділових/ відходів чорних металів, придатних для дальшого використання в народному господарстві;

розробку і затвердження планів розподілу промислових /ділових/ відходів чорних металів;

реалізацію промислових /ділових/ відходів чорних металів, маючи на увазі спрямовувати їх в першу чергу для додаткового виробництва товарів народного споживання, продукції виробничо-технічного призначення і подання допомоги сільському господарству, а також для продажу в установленому порядку населенню.

Держпостачу СРСР доручено розробити і затвердити в 3-місячний строк за погодженням з Держпланом СРСР порядок виявлення і обліку по міністерствах, відомствах СРСР і Радах Міністрів союзних республік промислових /ділових/ відходів чорних металів, придатних для дальшого використання в народному господарстві, і порядок реалізації цих відходів через держпостачі союзних республік і головні територіальні управління матеріально-технічного постачання Держпостачу СРСР.

2. Держплану УРСР враховувати в балансі товарного лому і відходів чорних металів використання промислових /ділових/ відходів чорних металів, придатних для дальшого використання в народному господарстві, в обсягах, що визначаються Держпостачем УРСР, з відповідним зменшенням міністерствам, відомствам УРСР, облвиконкомам, Київському і Севастопольському міськвиконкомам завдань по заготівлі /здачі/ лому і відходів чорних металів.

3. Міністерствам, відомствам УРСР, облвиконкомам, Київському і Севастопольському міськвиконкомам:

зобов'язати підвідомчі об'єднання, підприємства і організації розробляти разом з Держпостачем УРСР і його головними територіальними управліннями матеріально-технічного постачання переліки промислових /ділових/ відходів чорних металів, що утворюються в цих об'єднаннях, на підприємствах і в організаціях;

забезпечити з 1983 року в підвідомчих об'єднаннях, на підприємствах і в організаціях відбір і доробку промислових /ділових/ відходів чорних металів для дальшого використання їх у порядку, що визначається Держпостачем СРСР.

4. Визнати таким, що втратив чинність, абзац третій пункту 1 вступної частини постанови Ради Міністрів УРСР від 25 серпня 1964 р. N 896 "Про поліпшення використання промислових відходів у виробництві товарів народного споживання" /ЗП УРСР, 1964 р., N 8, ст. 109/.

 

Голова
Ради Міністрів УРСР
 

 
О. ЛЯШКО
 

Керуючий Справами
Ради Міністрів УРСР
 

 
К. БОЙКО
 

Інд. 37

Опрос