Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении дополнений и изменений в постановление Совета Министров УССР от 17 июня 1968 г. N 301 "О мерах по улучшению повторного использования тары в народном хозяйстве и об увеличении производства экономичных видов тары"

Совет Министров УССР
Постановление от 18.11.1982 № 556

РАДА МІНІСТРІВ УКРАЇНСЬКОЇ РСР

ПОСТАНОВА

від 18 листопада 1982 р. N 556

Київ

Про внесення доповнень і змін до постанови Ради Міністрів УРСР від 17 червня 1968 р. N 301 "Про заходи по поліпшенню повторного використання тари в народному господарстві та про збільшення виробництва економічних видів тари"

У зв'язку з підготовкою до видання Зводу законів Української РСР, відповідно до постанови Ради Міністрів СРСР від 1 листопада 1982 р. N 951 "Про внесення доповнень до постанови Ради Міністрів СРСР від 15 квітня 1968 р. N 247 "Про заходи по поліпшенню повторного використання тари в народному господарстві та про збільшення виробництва економічних видів тари" Рада Міністрів Української РСР ПОСТАНОВЛЯЄ:

1. Внести такі доповнення і зміни до постанови Ради Міністрів УРСР від 17 червня 1968 р. N 301 "Про заходи по поліпшенню повторного використання тари в народному господарстві та про збільшення виробництва економічних видів тари" /ЗП УРСР, 1968 р., N 6, ст. 83/:

а) доповнити постанову пунктом 11 такого змісту:

"11. Міністерству лісової і деревообробної промисловості УРСР, Міністерству лісового господарства УРСР, Міністерству харчової промисловості УРСР, Міністерству плодоовочевого господарства УРСР, Міністерству промисловості будівельних матеріалів УРСР, Міністерству місцевої промисловості УРСР, Укоопспілці, Держпостачу УРСР та іншим міністерствам і відомствам УРСР, підприємства яких виробляють тару і тарні матеріали, подавати Всесоюзному науково-дослідному і експериментально-конструкторському інституту тари і упаковки Держпостачу СРСР копії планів перегляду стандартів і технічних умов на тару.

Стандарти і технічні умови на транспортну тару підлягають погодженню з вказаним інститутом".

Пункт 11 постанови вважати пунктом 12;

б) указання на Головпостач УРСР, що містяться в тексті постанови, замінити указаннями на Держпостач УРСР.

2. Довести до відома міністерств і відомств УРСР, облвиконкомів, Київського і Севастопольського міськвиконкомів, що Рада Міністрів СРСР постановою від 1 листопада 1982 р. N 951 доповнила пункт 12 постанови Ради Міністрів СРСР від 15 квітня 1968 р. N 247 "Про заходи по поліпшенню повторного використання тари в народному господарстві та про збільшення виробництва економічних видів тари" - ЗП СРСР, 1968 р., N 8, ст. 47 /підпункт "а" пункту 12 постанови Ради Міністрів УРСР від 17 червня 1968 р. N 301/ абзацом такого змісту:

"Рішення Міжвідомчої ради по тарному господарству при Держпостачі СРСР в частині координації науково-дослідних і дослідно-конструкторських робіт та визначення технічної політики в галузі розвитку тарного господарства є обов'язковими для всіх міністерств і відомств".

3. Визнати такою, що втратила чинність, постанову Ради Міністрів УРСР від 29 вересня 1971 р. N 460 "Про розвиток виробництва економічних видів тари і тарних матеріалів".

 

Голова
Ради Міністрів УРСР
 

 
О. ЛЯШКО
 

Керуючий Справами
Ради Міністрів УРСР
 

 
К. БОЙКО
 

Інд. 37

Опрос