Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об увеличении расходов на содержание органов государственного управления в связи с переведением Львовской области и г. Киева в более высокую группу по оплате труда советских работников

Совет Министров УССР
Постановление от 12.10.1982 № 485

РАДА МІНІСТРІВ УКРАЇНСЬКОЇ РСР

ПОСТАНОВА

від 12 жовтня 1982 р. N 485

Київ

Про збільшення витрат на утримання органів державного управління у зв'язку з переведенням Львівської області і м. Києва до більш високої групи по оплаті праці радянських працівників

Рада Міністрів Української РСР ПОСТАНОВЛЯЄ:

1. Взяти до відома, що Рада Міністрів СРСР постановою від 23 вересня 1982 р. N 881 "Про переведення окремих областей і м. Києва до більш високих груп по оплаті праці радянських працівників":

а) перевела Львівську область і м. Київ з першої групи областей по оплаті праці радянських працівників у поза групою;

б) доручила Міністерству фінансів СРСР визначити джерела фінансування витрат, пов'язаних із зміною посадових окладів працівників органів державного управління і прокуратури, що утримуються за рахунок коштів союзного бюджету.

2. У зв'язку з переведенням Львівської області і м. Києва до більш високої групи по оплаті праці радянських працівників збільшити на 1982 рік:

а) ліміт видатків на утримання органів державного управління, що перебувають на місцевому бюджеті, Львівському облвиконкому на 4,9 тис. крб., у тому числі фонд заробітної плати - 4,6 тис. крб., і Київському міськвиконкому - на 6,0 тис. крб., у тому числі фонд заробітної плати - 5,6 тис. карбованців. Зазначені витрати провести за рахунок бюджетів Львівської області і м. Києва;

б) ліміт видатків і асигнування на заробітну плату працівників місцевих органів державного управління Міністерству фінансів УРСР на 1,7 тис. крб., Міністерству юстиції УРСР - на 2,6 тис. крб., Державному комітетові УРСР по праці - на 0,8 тис. крб., Державному комітетові УРСР по професійно-технічній освіті - на 0,7 тис. крб., Міністерству торгівлі УРСР - на 0,2 тис. карбованців.

Міністерству фінансів УРСР профінансувати зазначені витрати за рахунок асигнувань, передбачених по республіканському бюджету на централізовані видатки по утриманню органів державної влади і органів державного управління.

3. Витрати, пов'язані з переведенням Львівської області і м. Києва до більш високої групи по оплаті праці радянських працівників, здійснити в межах фондів заробітної плати, встановлених міністерствам, відомствам УРСР, Львівському облвиконкому і Київському міськвиконкому на 1982 рік.

Держплану УРСР і Міністерству фінансів УРСР за поданням міністерств, відомств УРСР, Львівського облвиконкому і Київського міськвиконкому внести необхідні зміни в граничні асигнування на утримання апарату управління.

 

Голова
Ради Міністрів УРСР
 

 
О. ЛЯШКО
 

Заст. Керуючого Справами
Ради Міністрів УРСР
 

 
В. НЕСМІХ
 

Інд. 26

Опрос