Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об увеличении закупок организациями потребительской кооперации у колхозников и работников совхозов и других государственных сельскохозяйственных предприятий сахара, получаемого за сахарную свеклу, продаваемую государству хозяйствами

Совет Министров УССР
Постановление от 09.09.1982 № 455
Утратил силу

РАДА МІНІСТРІВ УКРАЇНСЬКОЇ РСР

ПОСТАНОВА

від 9 вересня 1982 р. N 455

Київ

Про збільшення закупок організаціями споживчої кооперації у колгоспників і працівників радгоспів та інших державних сільськогосподарських підприємств цукру, одержуваного за цукрові буряки, що продаються державі господарствами

Постанова втратила чинність
(згідно з постановою Кабінету Міністрів України
 від 21 липня 1992 року N 412)

На виконання постанови Ради Міністрів СРСР від 2 вересня 1982 р. N 812 Рада Міністрів Української РСР ПОСТАНОВЛЯЄ:

1. Облвиконкомам бурякосіючих областей та Укоопспілці забезпечити поліпшення діяльності організацій споживчої кооперації по закупках у колгоспників і працівників радгоспів та інших державних сільськогосподарських підприємств по цінах за домовленістю цукру, одержуваного ними по пільговій ціні за цукрові буряки, що продаються державі господарствами.

З метою підвищення заінтересованості колгоспників і працівників радгоспів та інших державних сільськогосподарських підприємств у продажу цукру організаціям споживчої кооперації провадити зустрічний продаж будівельних матеріалів, важких мотоциклів, вантажних моторолерів, мотопилок побутового призначення, побутових сепараторів, овчинно-шубних виробів, верхнього трикотажу, бавовняних тканин та інших промислових товарів у порядку, що визначається облвиконкомами і Укоопспілкою.

Держплану УРСР, Держпостачу УРСР, Міністерству торгівлі УРСР і облвиконкомам бурякосіючих областей передбачати виділення за заявками Укоопспілки цільовим призначенням для організацій споживчої кооперації вказаних товарів для стимулювання закупок цукру у колгоспників і працівників радгоспів та інших державних сільськогосподарських підприємств.

2. Встановити, що цукор, який закупається відповідно до цієї постанови, використовується організаціями споживчої кооперації на підприємствах громадського харчування, для промислової переробки, а також торгівлі в магазинах споживчої кооперації, розташованих у містах і селищах міського типу.

3. Укоопспілці доповісти Раді Міністрів УРСР про роботу, проведену організаціями споживчої кооперації по закупках відповідно до цієї постанови цукру у колгоспників і працівників радгоспів та інших державних сільськогосподарських підприємств, до 1 січня і 1 квітня 1983 року.

 

Голова
Ради Міністрів УРСР
 

 
О. ЛЯШКО
 

Керуючий Справами
Ради Міністрів УРСР
 

 
К. БОЙКО
 

Інд. 27

Опрос