Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Инструкции по ведению делопроизводства по предложениям, заявлениям и жалобам граждан в республиканских министерствах и ведомствах УССР, исполкомам местных Советов народных депутатов, на подчиненных им предприятиях, в учреждениях и организациях

Совет Министров УССР
Постановление, Инструкция от 27.04.1982 № 210
редакция действует с 14.04.1997

РАДА МІНІСТРІВ УКРАЇНСЬКОЇ РСР

ПОСТАНОВА

від 27 квітня 1982 р. N 210

Київ

Про затвердження Інструкції по веденню діловодства по пропозиціях, заявах і скаргах громадян у республіканських міністерствах і відомствах УРСР, виконкомах місцевих Рад народних депутатів, на підпорядкованих їм підприємствах, в установах і організаціях

Із змінами і доповненнями, внесеними
 постановою Кабінету Міністрів України
 від 14 квітня 1997 року N 348

На виконання постанови Ради Міністрів СРСР від 13 жовтня 1981 р. N 986 "Про порядок ведення діловодства по пропозиціях, заявах і скаргах громадян у державних органах, на підприємствах, в установах і організаціях" /ЗП СРСР, 1982 р., N 1, ст. 2/ Рада Міністрів Української РСР ПОСТАНОВЛЯЄ:

1. Затвердити Інструкцію по веденню діловодства по пропозиціях, заявах і скаргах громадян у республіканських міністерствах і відомствах УРСР, виконкомах місцевих Рад народних депутатів, на підпорядкованих їм підприємствах, в установах і організаціях, що додається.

2. Доповнити пункт 1.2 Примірної інструкції по діловодству в міністерствах і відомствах Української РСР та виконавчих комітетах місцевих Рад народних депутатів, затвердженої постановою Ради Міністрів УРСР від 31 липня 1975 р. N 362 /ЗП УРСР, 1975 р., N 9, ст. 54; 1981 р., N 2, ст. 13/, абзацом другим такого змісту:

"Порядок ведення діловодства по пропозиціях, заявах і скаргах громадян визначається затвердженими в установленому порядку положеннями /інструкціями/ про ведення діловодства по пропозиціях, заявах і скаргах громадян у відповідних державних органах, на підприємствах, в установах і організаціях".

Правила вказаної Примірної інструкції, що визначають порядок ведення діловодства по пропозиціях, заявах і скаргах громадян, визнати такими, що втратили чинність.

 

Голова
Ради Міністрів УРСР
 

 
О. ЛЯШКО
 

Керуючий Справами
Ради Міністрів УРСР
 

 
К. БОЙКО
 

Інд. 41

 

ІНСТРУКЦІЯ
по веденню діловодства по пропозиціях, заявах і скаргах громадян у республіканських міністерствах і відомствах УРСР, виконкомах місцевих Рад народних депутатів, на підпорядкованих їм підприємствах, в установах і організаціях

Інструкція втратила чинність
(згідно з постановою Кабінету Міністрів України
 від 14 квітня 1997 року N 348)

____________

Опрос