Идет загрузка документа (4 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об образовании республиканского Межведомственного совета по вопросам повышения квалификации руководящих работников и специалистов народного хозяйства

Совет Министров УССР
Постановление от 10.03.1982 № 135
Утратил силу

РАДА МІНІСТРІВ УКРАЇНСЬКОЇ РСР

ПОСТАНОВА

від 10 березня 1982 р. N 135

Київ

Про утворення республіканської Міжвідомчої ради з питань підвищення кваліфікації керівних працівників і спеціалістів народного господарства

Із змінами і доповненнями, внесеними
 постановою Ради Міністрів Української РСР
від 4 вересня 1984 року N 358

Постанова втратила чинність
(згідно з постановою Ради Міністрів Української РСР
 від 10 липня 1985 року N 258)

Рада Міністрів Української РСР ПОСТАНОВЛЯЄ:

1. З метою поліпшення координації роботи міністерств і відомств УРСР в галузі підвищення кваліфікації керівних працівників і спеціалістів утворити республіканську Міжвідомчу раду з питань підвищення кваліфікації керівних працівників і спеціалістів народного господарства.

2. Затвердити головою республіканської Міжвідомчої ради з питань підвищення кваліфікації керівних працівників і спеціалістів народного господарства Заступника Голови Ради Міністрів УРСР т. Гуренка С. І., заступниками голови Міжвідомчої ради: Міністра вищої і середньої спеціальної освіти УРСР т. Єфіменка Г. Г., Голову Державного комітету УРСР по праці т. Пантелеєва М. О., заступника Голови Держплану УРСР т. Дзіся Г. В., відповідальним секретарем Міжвідомчої ради начальника учбово-методичного управління по підвищенню кваліфікації керівних працівників і спеціалістів народного господарства Міністерства вищої і середньої спеціальної освіти УРСР т. Головка Л. К.

До складу республіканської Міжвідомчої ради з питань підвищення кваліфікації керівних працівників і спеціалістів народного господарства входять: заступник Міністра будівництва підприємств важкої індустрії УРСР, заступник Міністра енергетики і електрифікації УРСР, заступник Міністра легкої промисловості УРСР, заступник Міністра монтажних і спеціальних будівельних робіт УРСР, заступник Міністра освіти УРСР, заступник Міністра промислового будівництва УРСР, заступник Міністра сільського господарства УРСР, заступник Міністра харчової промисловості УРСР, на яких покладено обов'язки по роботі з кадрами, ректор Інституту управління народним господарством при Міністерстві вищої і середньої спеціальної освіти УРСР.

(абзац другий пункту 2 із змінами, внесеними згідно з
 постановою Ради Міністрів Української РСР від 04.09.84 р. N 358)

3. Підготовку матеріалів з питань, що підлягають розгляду республіканською Міжвідомчою радою з питань підвищення кваліфікації керівних працівників і спеціалістів народного господарства, а також технічне обслуговування Міжвідомчої ради покласти на учбово-методичне управління по підвищенню кваліфікації керівних працівників і спеціалістів народного господарства Міністерства вищої і середньої спеціальної освіти УРСР.

4. Встановити, що рішення республіканської Міжвідомчої ради з питань підвищення кваліфікації керівних працівників і спеціалістів народного господарства оформляються протоколами засідань Міжвідомчої ради і є обов'язковими для всіх міністерств і відомств УРСР.

 

Голова
Ради Міністрів УРСР
 

 
О. ЛЯШКО
 

Заст. Керуючого Справами
Ради Міністрів УРСР
 

 
Г. ЯРЕМЧУК
 

Інд. 25

Опрос