Идет загрузка документа (126 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О проведении денежно-вещевой лотереи в 1982 году

Совет Министров УССР
Постановление, Условия, Перечень от 13.10.1981 № 508

РАДА МІНІСТРІВ УКРАЇНСЬКОЇ РСР

ПОСТАНОВА

від 13 жовтня 1981 р. N 508

Київ

Про проведення грошово-речової лотереї в 1982 році

Рада Міністрів Української РСР ПОСТАНОВЛЯЄ:

1. Провести в 1982 році серед населення грошово-речову лотерею на суму 56 мільйонів карбованців.

Встановити загальну суму виграшів 36 мільйонів 400 тисяч карбованців, або 65 процентів від суми випущених білетів. Вартість лотерейного білета 50 копійок.

2. Лотерейні білети підрозділяються на шість випусків, з яких чотири основні по 8,75 мільйона карбованців і два святкові /до Міжнародного жіночого дня - 8 Березня та до Нового року/ по 10,5 мільйона карбованців кожний.

По кожному випуску провести окремі тиражі виграшів: по першому /святковому/ - 26 - 27 лютого в м. Донецьку, по другому - 28 - 29 травня в м. Чернігові, по третьому - 9 - 10 липня в м. Ужгороді, по четвертому - 27 - 28 серпня в м. Одесі, по п'ятому - 22 - 23 жовтня в м. Хмельницькому і по шостому /святковому/ - 24 - 25 грудня в м. Кіровограді.

3. Доручити Міністру фінансів Української РСР затверджувати зразки білетів грошово-речової лотереї та персональний склад комісій по проведенню тиражів виграшів грошово-речової лотереї.

4. Затвердити подані Міністерством фінансів УРСР умови грошово-речової лотереї 1982 року по чотирьох основних і двох святкових випусках /додаються/.

5. Встановити, що продаж лотерейних білетів провадиться на суворо добровільних началах за готівку безпосередньо на підприємствах, в установах і організаціях уповноваженими громадських організацій і під їх контролем, а також в ощадних касах, установах зв'язку, кінотеатрах та інших видовищних закладах, газетних кіосках, магазинах, їдальнях, кафе, буфетах, ресторанах - працівниками цих установ, підприємств і організацій порад із своєю основною роботою.

Особам, які продають лотерейні білети, виплачувати винагороду в розмірі трьох процентів від суми проданих ними білетів.

Керівникам організацій, залучених до продажу лотерейних білетів, а на підприємствах і в установах - уповноваженим громадських організацій забезпечити своєчасне одержання в центральних ощадних касах білетів лотереї, з тим щоб продаж білетів наступного випуску було розпочато зразу ж після продажу білетів попереднього випуску.

6. Зобов'язати Міністерство фінансів УРСР, а також міністерства і відомства УРСР, яким підпорядковані організації, залучені до продажу лотерейних білетів, здійснювати систематичний контроль за суворим додержанням принципу добровільності при продажу лотерейних білетів.

7. Встановити, що в разі зняття з виробництва окремих товарів, передбачених до видачі як речові виграші по грошово-речовій лотереї, провадиться заміна таких предметів аналогічними предметами інших марок, а в разі зміни роздрібних цін на. товари ці речові виграші видаються за новими цінами з часу введення в дію нових прейскурантів. Якщо власник лотерейного білета, на який припав такий речовий виграш, бажав одержати вартість виграшу готівкою, то йому виплачується вартість виграшу згідно з умовами лотереї.

Міністерству фінансів УРСР відшкодовувати обласним виробничий об'єднанням Українського республіканського спеціалізованого управління "Автотехобслуговування" Міністерства автомобільної промисловості та торговельним організаціям різницю у вартості зазначених речових виграшів за рахунок республіканського бюджету.

8. Затвердити завдання по продажу білетів грошово-речової лотереї 1982 року по областях та містах Києву і Севастополю згідно з додатком N 1.

Продаж лотерейних білетів розпочати в січні 1982 року після опублікування в пресі повідомлення про проведення грошово-речової лотереї.

9. Зобов'язати виконкоми обласних, Київської і Севастопольської міських Рад народних депутатів:

здійснювати систематичний контроль за правильною організацією роботи по проведенню грошово-речової лотереї і своєчасною виплатою грошових і речових виграшів одержувачкам;

забезпечити проведення необхідних агітаційно-рекламних заходів, спрямованих на популяризацію грошово-речової лотереї серед населення, та продаж білетів лотереї кожного випуску по районах і містах у визначених сумах.

10. Міністерству торгівлі УРСР та Укоопспілці:

а) виділити за рахунок ринкових фондів товари, передбачені умовами лотереї як речові виграші, згідно з додатком N 2 та забезпечити нагромадження необхідної кількості цих товарів на торговельних базах і в торговельних підприємствах;

б) визначити торговельні підприємства, які видаватимуть речові виграші, і забезпечити їх видачу /висилку/ магазинами державної торгівлі і споживчої кооперації власникам лотерейних білетів, які виграли, у встановлені строки;

в) видачу /висилку/ таких речових виграшів по лотереї, як радіоприймачі транзисторні "Селга-405" і "Спидола-231", фотоапарати, кінокамери, кінопроектори, діапроектори, годинники наручні жіночі "Луч" з браслетом, доріжки килимові, килими фабричної роботи /розмір 1,37 х 2 м/, електрофени, самовари електричні, соковижималки електричні, міксери електричні, костюми спортивні, провадити через Центральний універмаг м. Києва.

Мотоцикли та мопеди як виграші видавати через магазини "Спорттовари" в м. Києві та обласних центрах по визначенню Українського республіканського оптово-роздрібного об'єднання "Спорттовари" в кожному окремому випадку.

Автомобілі "Жигули", "Москвич" і "Запорожець" як виграші видавати в усіх областях і в м. Києві через станції технічного обслуговування обласних виробничих об'єднань Українського республіканського спеціалізованого управління "Автотехобслуговування" Міністерства автомобільної промисловості.

Зазначені в цьому підпункті речові виграші видаються або висилаються за нарядами Українського республіканського головного управління Держтрудощадкас СРСР, а інші речові виграші видаються на місцях магазинами державної торгівлі та споживчої кооперації не пізніше як через 50 днів після одержання нарядів або білетів, що виграли;

г) систематично здійснювати контроль за своєчасною видачею /висилкою/ магазинами державної торгівлі і споживчої кооперації речових виграшів належної якості.

11. Дозволити Міністерству фінансів УРСР оплачувати торговець-ним організаціям Міністерства торгівлі УРСР і Укоопспілки прейскурантну вартість упаковки і вартість пересилки населенню речових виграшів по грошово-речовій лотереї за діючими тарифами.

12. Міністерству фінансів УРСР і Українському республіканському головному управлінню Держтрудощадкас СРСР:

а) забезпечити своєчасне видання агітаційно-рекламних матеріалів для проведення лотереї та розсилку їх на місця;

б) зберегти існуючу звітність про хід продажу лотерейних білетів;

в) забезпечувати своєчасну виплату ощадними касами особам, залученим до продажу лотерейних білетів, винагороди в розмірі трьох процентів від суми проданих ними білетів.

13. Видавництву "Радянська Україна" і редакціям газет "Радянська Україна", "Правда Украины" забезпечувати не пізніше як у чотириденний строк після проведення тиражу виграшів по кожному випуску лотереї опублікування таблиці виграшів у газетах, а також випуск її окремим виданням.

Міністерству фінансів УРСР компенсувати видавництву "Радянське Україна" фактичні витрати по виданню таблиць виграшів.

14. Державному комітету УРСР по телебаченню і радіомовленню, редакціям республіканських газет оповістити населення про випуск грошово-речової лотереї та широко популяризувати її по телебаченню, радіо і в газетах.

15. Зобов'язати Державний комітет УРСР у справах видавництв, поліграфії і книжкової торгівлі забезпечити видання до 10 грудня 1981 р. агітаційно-рекламних матеріалів по лотереї за замовленням Міністерства фінансів УРСР.

16. Держплану УРСР передбачити в плані матеріально-технічного постачання на 1982 рік виділення для Міністерства фінансів УРСР необхідної кількості офсетного і крейдованого, а для видавництва "Радянська Україна" - газетного паперу, потрібного для видання агітаційно-рекламних матеріалів і таблиць виграшів по грошово-речовій лотереї.

17. Встановити, що кошти від реалізації білетів лотереї зараховуються у відповідні місцеві бюджети за місцем продажу білетів.

Вартість виданих грошових і речових виграшів, а також всі інші витрати, зв'язані з проведенням лотереї, віднести за рахунок республіканського бюджету.

Вартість виданих населенню речових виграшів включається торговельними організаціями у виконання плану роздрібного товарообороту.

 

Заступник Голови
Ради Міністрів УРСР
 

 
Г. ВАЩЕНКО
 

Керуючий Справами
Ради Міністрів УРСР
 

 
К. БОЙКО
 

Інд. 26

 

УМОВИ
першого /святкового/ випуску грошово-речової лотереї 1982 року /до Міжнародного жіночого дня - 8 Березня/

1. Сума першого /святкового/ випуску грошово-речової лотереї визначена в 10,5 мільйона карбованців. На цю суму випускаються білети вартістю 50 копійок.

2. Загальна сума виграшів становить 6 мільйонів 825 тисяч карбованців, або 65 процентів від суми випущених білетів.

3. Лотерейні білети випускаються окремими розрядами по 350 тисяч карбованців. Кожний розряд складається з 3500 серій з N 00001 по N 03500; в кожній серії є 200 білетів з N 001 по N 200.

4. Тираж виграшів по лотереї відбудеться 26 - 27 лютого в м. Донецьку.

5. Всього в тиражі розігрується 3150000 виграшів, у тому числі 73290 речових виграшів на 3370080 карбованців і 3076710 грошових виграшів на суму 3454920 карбованців.

а) Речові виграші

Назва предметів 

Вартість одного предмета /крб. і коп./ 

На 1 розряд 

На 30 розрядів 

Кількість предметів 

Вартість /крб. і коп./ 

Кіль-кість і предметів 

Вартість крб. і коп./ 

Автомобілі "Москвич-2140" 

7300 

14600 

60 

438000 

Автомобілі "Запорожець" ЗАЗ-968 М 

5375 

26875 

150 

806250 

Телевізори кольорові "Електрон-716" 

680 

4760 

210 

142800 

Телевізори кольорові "Фотон-716" 

680 

5440 

240 

163200 

Магнітофони "Юпітер-203" 

620 

5580 

270 

167400 

Магнітофони "Маян-205"Н 

320 

1600 

150 

48000 

Радіоприймачі транзисторні "Селга-405" 

32-97 

263-76 

240 

7912-80 

Радіоприймачі транзисторні "Меридіан-210" 

141-02 

12 

1692-24 

360 

50767-20 

Фотоапарати "Київ-17" 

280 

560 

60 

16800 

Кінопроектори "Волна-3" 

130 

520 

120 

15600 

Діапроектори "Світязь-авто" 

171 

1539 

270 

46170 

Холодильники "Донбасс-8" 

285 

1710 

180 

51300 

Холодильники "ЗИЛ" 

370 

1480 

120 

44400 

Машини пральні "Чайка-2м" 

145 

10 

1450 

300 

43500 

Машини швейні багатоопераційні 

231 

11 

2541 

330 

76230 

Машини швейні з ножним приводом 

108 

10 

1080 

300 

32400 

Пилососи "Ракета-77" 

53 

10 

530 

300 

15900 

Пилососи "Витязь" 

42 

10 

420 

300 

12600 

Годинники наручні жіночі "Луч" з браслетом 

25-50 

10 

255 

300 

7650 

Годинники наручні жіночі "Електроніка" 

40 

160 

120 

4800 

Годинники настінні "Янтарь" 

29 

10 

290 

300 

8700 

Велосипеди "Ласточка" 

46 

39 

1794 

1170 

53820 

Велосипеди "Орленок" 

45 

40 

1800 

1200 

54000 

Килими Фабричної роботи, розмір 1,37 х 2 м 

219 

52 

11388 

1560 

341640 

Ковдри жаккардові 

33 

39 

1287  

1170 

38610 

Електрофени "Русалка" 

28 

20 

560 

600 

16800 

Парасольки жіночі складані 

27 

19 

513 

570 

15390 

Зволожувачі повітря "Комфорт" 

24 

11 

264 

330 

7920 

Електрошашличниці 

24 

22 

528 

660 

15840 

Електроморожениці 

20 

180 

270 

5400 

Соковижималки, електричні 

25 

10 

250 

300 

7500 

Самовари електричні 

21 

10 

210 

300 

6300 

Міксери електричні 

16 

96 

180 

2880 

Набори духів 

12 

10 

120 

300 

3600 

Набори духів 

10 

2000 

20000 

60000 

600000 

Разом 

  

2443 

112336 

73290 

3370080 

б) Грошові виграш

Розмір виграшів у карбованцях 

На 1 розряд 

На 30 розрядів 

Кількість виграшів 

Загальна сума /крб./ 

Кількість виграшів 

Загальна сума /крб./ 

100 

600 

180 

18000 

50 

12 

600 

360 

18000 

40 

12 

480 

360 

14400 

30 

13 

390 

390 

11700 

20 

20 

400 

600 

12000 

10 

600 

6000 

18000 

180000 

1200 

6000 

36000 

180000 

100694 

100694 

3020820 

3020820 

Разом 

102557 

115164 

3076710 

3454920 

Всього 

105000 

227500 

3150000 

6825000 

6. Власник лотерейного білета, на який припав речовий виграш, може, за своїм бажанням, одержати вартість виграшу готівкою.

7. Видача речових виграшів по лотерейних білетах провадиться торговельними організаціями.

Грошові виграші по лотерейних білетах, а за бажанням одержувачів і гроші замість речових виграшів виплачуються ощадними касами.

Речові виграші: фотоапарати, кінопроектори, діапроектори, радіоприймачі транзисторні "Селга-405", килими фабричної роботи /розмір 1,37 х 2 м/, годинники наручні жіночі "Луч" з браслетом, соковижималки електричні, електрофени, міксери електричні і самовари електричні видаються або висипаються одержувачам Центральним універмагом м. Києва.

Автомобілі "Запорожець" і "Москвич" як виграші не висилаються, а видаються в усіх областях і в м. Києві через станції технічного обслуговування обласних виробничих об'єднань Українського республіканського спеціалізованого управління "Автотехобслуговування" Міністерства автомобільної промисловості.

Всі інші речові виграші видаються на місцях універмагами та промтоварними магазинами по визначенню Міністерства торгівлі УРСР і Укоопспілки.

В разі зняття з виробництва окремих товарів, передбачених до видачі як речові виграші по грошово-речовій лотереї, провадиться заміна таких предметів аналогічними предметами інших марок, а в разі зміни роздрібних цін на товари ці речові виграші видаються за новими цінами з часу введення в дію нових прейскурантів.

Якщо власник лотерейного білета, на який припав такий речовий виграш, бажає одержати вартість виграшу готівкою, то йому виплачується вартість виграшу згідно з умовами лотереї.

8. Лотерейні білети, які виграли, можна пред'явити для оплати по 30 червня 1983 року включно. Після цього строку лотерейні білети втрачають силу і до оплати не приймаються.

 

УМОВИ
другого - п'ятого випусків грошово-речової лотереї 1982 року

1. Загальна сума грошово-речової лотереї по цих випусках визначена в 35,0 мільйона карбованців. На цю суму випускаються білети вартістю 50 копійок.

2. Загальна сума виграшів становить 22 мільйони 750 тисяч карбованців, або 65 процентів від суми випущених, білетів.

3. Лотерейні білети підрозділяються на 4 випуски по 8,75 мільйона карбованців.

4. Лотерейні білети випускаються окремими розрядами по 350 тисяч карбованців. У кожному випуску по 25 розрядів. Кожний розряд складається з 3500 серій: по другому випуску - з N 03501 по N 07000, по третьому - з N 07001 по N 10500, по четвертому - з N 10501 по N 14000, по п'ятому - з N 14001 по N 17500. В кожній серії є 200 білетів з N 001 по N 200.

5. Тиражі виграшів по лотереї відбудуться: по другому випуску - 28 - 29 травня в м. Чернігові, по третьому випуску - 9 - 10 липня в м. Ужгороді, по четвертому випуску - 27 - 28 серпня в м. Одесі, по п'ятому випуску - 22 - 23 жовтня в м. Хмельницькому.

Всього в тиражах розігрується 10500000 виграшів, у тому числі 124900 речових виграшів на 8840500 карбованців і 10375100 грошових виграшів на суму 13909500 карбованців.

а) Речові виграші

Назва предметів 

Вартість одного предмета /крб. і коп./ 

На 1 розряд 

На 25 розрядів /1 випуск/ 

На 100 розрядів /4 випуски/ 

Кількість предметів 

Вартість /крб./ 

Кількість предметів 

Вартість /крб./ 

Кількість предметів 

Вартість /крб./ 

Автомобілі "Запорожець" ЗАЗ-968 М 

5375 

21500 

100 

537500 

400 

2150000 

Мотоцикли МГ-10-36 "Днепр" 

1800 

14400 

200 

360000 

800 

1440000 

Мотоцикли "Днепр-12" 

2500 

12500 

125 

312500 

500 

1250000 

Мопеди "Верховина-6" 

230 

10 

2300 

250 

57500 

1000 

230000 

Телевізори кольорові "Електрон-716" 

680 

1360 

50 

34000 

200 

136000 

Телевізори кольорові "Славутич-Ц-202" 

790 

1580 

50 

39500 

200 

158000 

Телевізори 

296 

1184 

100 

29600 

400 

118400 

Магнітофони "Маяк-205"Н 

320 

1920 

150 

48000 

600 

192000 

Підсилювачі вищого класу "Одиссей-002-стерео" 

300 

1500 

125 

37500 

500 

150000 

Магнітофони "Весна-202" 

195 

585 

75 

14625 

300 

58500 

Холодильники "Донбас-8" 

285 

1140 

100 

28500 

400 

114000 

Холодильники "Минск-16" 

390 

1170 

75 

29250 

300 

117000 

Холодильники для автомобілів 

70 

420 

150 

10500 

600 

42000 

Фотоапарати "Зенит-ТТЛ" 

210 

840 

100 

21000 

400 

84000 

Фотоапарати "Зенит-Е" 

100 

300 

75 

7500 

300 

30000 

Фотоапарати "Силует-електро" 

65 

260 

100 

6500 

400 

26000 

Пилососи "Ракета-77" 

53 

424 

200 

10600 

800 

42400 

Пилососи "Витязь" 

42 

336 

200 

8400 

800 

33600 

Машини пральні "Чайка-2м" 

145 

870 

150 

21750 

600 

87000 

Годинники наручні чоловічі "Полет" 

58-50 

234 

100 

5850 

400 

23400 

Годинники наручні чоловічі "Слава" 

52-50 

210 

100 

5250 

400 

21000 

Годинники наручні чоловічі електронні 

45 

270 

150 

6750 

600 

27000 

Годинники наручні жіночі електронні  

40 

10 

400 

250 

10000 

1000 

40000 

Годинники наручні жіночі "Електроніка"  

40 

360 

225 

9000 

900 

36000 

Годинники-кулони жіночі 

61 

244 

100 

6100 

400 

24400 

Годинники настільні "Електроніка" 

40 

240 

150 

6000 

600 

24000 

Годинники-будильники електронні 

45 

125 

1125 

500 

4500 

Килими фабричної роботи, розмір 2 х 3 м 

750 

3000 

100 

75000 

400 

300000 

Доріжки килимові /довжина 3 м/ 

96 

768 

200 

19200 

800 

76800 

Ковдри жаккардові 

33 

19 

627 

475 

15675 

1900 

62700 

Електробритви "Харків 109" 

23 

161 

175 

4025 

700 

16100 

Електробритви "Харків 15м" 

22 

88 

100 

2200 

400 

8800 

Парасольки чоловічі складані 

37 

222 

150 

5550 

600 

22200 

Велосипеди чоловічі дорожні 

57 

10 

570 

250 

14250 

1000 

57000 

Велосипеди "Ласточка" 

46 

414 

225 

10350 

900 

41400 

Велосипеди "Орленок" 

45 

12 

540 

300 

13500 

1200 

54000 

Зволожувачі повітря "Комфорт" 

24 

48 

50 

1200 

200 

4800 

Матраци надувні 

20 

100 

125 

2500 

500 

10000 

Електроморожениці 

20 

100 

125 

2500 

500 

10000 

Рукавички чоловічі 

15 

75 

125 

1875 

500 

7500 

Набори духів 

10 

10 

100 

250 

2500 

1000 

10000 

Набори духів 

15 

1000 

15000 

25000 

375000 

100000 

1500000 

Разом 

  

1249 

88405 

31225  

2210125 

124900 

8840500 

б) Грошові виграші

Розмір виграшів у карбованцях 

На 1 розряд 

На 25 розрядів /1 випуск/ 

На 100 розряд /4 випуски/ 

Кількість виграшів 

Загальна сума /крб./ 

Кількість виграшів 

Загальна сума /крб./ 

Кількість виграшів 

Загальна сума /крб./ 

200 

29 

5800 

725 

145000 

2900 

580000 

100 

27 

2700 

675 

67500 

2700 

270000 

50 

50 

2500 

1250 

62500 

5000 

250000 

40 

60 

2400 

1500 

60000 

6000 

240000 

30 

40 

1200 

1000 

30000 

4000 

120000 

20 

50 

1000 

1250 

25000 

5000 

100000 

10 

2000 

20000 

50000 

500000 

200000 

1000000 

1000 

3000 

25000 

75000 

100000 

300000 

100495 

100495 

2512375 

2512375 

10049500 

10049500 

Разом 

103751 

139095 

2593775 

3477375 

10375100 

13909500 

Всього 

105000 

227500 

2625000 

5687500 

10500000 

22750000 

6. Власник лотерейного білета, на який припав речовий виграш, може, за своїм бажанням, одержати вартість виграшу готівкою.

7. Видача речових виграшів по лотерейних білетах провадиться торговельними організаціями.

Грошові виграші по лотерейних білетах, а за бажанням одержувачів і гроші замість речових виграшів виплачуються ощадними касами.

Речові виграші: фотоапарати, доріжки килимові видаються або висилаються одержувачам Центральним універмагом м. Києва.

Автомобілі, мотоцикли та мопеда як виграші, не висилаються, а видаються е такому порядку:

автомобілі "Запорожець" в усіх областях і м. Києві - через станції технічного обслуговування обласних виробничих об'єднань Українського республіканського спеціалізованого управління "Автотехобслуговування" Міністерства автомобільної промисловості;

мотоцикли та мопеди як виграші видаються через магазини "Спорттовари" в м. "Києві і обласних центрах по визначенню Українського республіканського оцтово-роздрібного об'єднання "Спорттовари" в кожному окремому випадку.

Всі інші речові виграші видаються на місцях універмагами та промтоварними магазинами по визначенню Міністерства торгівлі УРСР і Укоопспілки.

В разі зняття з виробництва окремих товарів, передбачених до видачі як речові, виграші по грошово-речовій лотереї, провадиться заміна таких, предметів аналогічними предметами інших марок, а в разі зміни роздрібних цін на товари ці речові виграші видаються за новими цінами з часу введення в дію нових прейскурантів.

Якщо власник лотерейного білета, на який припав такий речовий виграш, бажає одержати вартість виграшу готівкою, то йому виплачується вартість виграшу згідно з умовами лотереї.

8. Лотерейні білети, які виграли, можна пред'явити для оплати по 30 червня 1983 року включно. Після цього строку лотерейні білети втрачають силу і до оплати не приймаються.

 

УМОВИ
шостого /святкового/ випуску грошово-речової лотереї 1982 року /до Нового року/

1. Сума шостого /святкового/ випуску грошово-речової лотереї визначена в 10,5 мільйона карбованців. На цю суму випускаються білети вартістю 50 копійок.

2. Загальна сума виграшів становить б мільйонів 825 тисяч карбованців, або 65 процентів від суми випущених білетів.

3. Лотерейні білети випускаються окремими розрядами по 350 тисяч карбованців. Кожний розряд складається з 3500 серій з N 17501 по N 21000; в кожній серії є 200 білетів з N 001 по N 200.

4. Тираж виграшів по лотереї відбудеться 24 - 25 грудня в м. Кіровограді.

5. У святковому новорічному випуску в тиражі розігрується 3150000 виграшів, у тому числі 52200 речових виграшів на 3045270 карбованців і 3097800 грошових виграшів на суму 3779730 карбованців.

а) Речові виграші

Назва предметів 

Вартість одного предмета /крб. і коп./ 

На 1 розряд 

На 30 розрядів 

Кількість предметів 

Вартість /крб. і коп./ 

Кількість предметів 

Вартість /крб. і коп./ 

Автомобілі "Жигули" ВАЗ-21011 

7300 

29200 

120 

876000 

Автомобілі "Запорожець" ЗАЗ-968М  

5375 

10750 

60 

322500 

Автомобілі "Москвич-2140" 

7300 

14600 

60 

438000 

Мопеди "Верховина-6" 

230 

920 

120 

27600 

Телевізори кольорові "Радуга-716Д" 

715 

5720 

240 

171600 

Телевізори кольорові "Славутич-Д-202"  

790 

1580 

60 

47400 

Магніторадіоли "Романтика-112" 

990 

3960 

120 

118800 

Магнітофони "Юпитер-203" 

620 

3720 

180 

111600 

Магнітофони "Маяк-205" Н 

320 

960 

90 

28800 

Радіоприймачі транзисторні "Меридіан-210" 

141-02 

564-08 

120 

16922-40 

Радіоприймачі транзисторні "Спидола-231" 

112-80 

564 

150 

16920 

Радіоприймачі транзисторні "Гиала-407" 

35-28 

105-84 

90 

3175-20 

Радіоприймачі транзисторні 

31-26 

250-08 

240 

7502-40 

Холодильники "Минск-15" 

430 

1290 

90 

38700 

Холодильники для автомобілів 

70 

420 

180 

12600 

Фотоапарати "Зенит-ТТЛ" 

210 

630 

90 

18900 

Фотоапарати "Київ-4м" 

110 

10 

1100 

300 

33000 

Фотоапарати "Зенит-Е" 

100 

10 

1000 

300 

30000 

Фотоапарати "Вилия-авто " 

42 

10 

420 

300 

12600 

Кінокамери "Аврора-215" 

180 

11 

1980 

330 

59400 

Кінопроектори "Волна-3" 

130 

650 

150 

19500 

Машини швейні багатоопераційні 

231 

2079 

270 

62370 

Машини пральні "Чайка-2м" 

145 

11 

1595 

330 

47850 

Годинники наручні чоловічі "Слава" 

52-50 

420 

240 

12600 

Годинники наручні жіночі "Луч" з браслетом 

25-50 

10 

255 

300 

7650 

Годинники настільні "Маяк" 

30 

270 

270 

8100 

Велосипеди із складаною рамою "Десна-2" 

75 

30 

2250 

900 

67500 

Ковдри жаккардові 

33 

30 

990 

900 

29700 

Баяни "Мечта" з футляром 

170-50 

10 

1705 

300 

51150 

Акордеони "Аэлита" з футляром 

157 

10 

1570 

300 

47100 

Електробритви "Харків-109" 

23 

115 

150 

3450 

Електробритва "Нева-303" 

17 

15 

255 

450 

7650 

Палатки туристські 

85 

510 

180 

15300 

Костюми спортивні /розмір 46 - 50/ 

65 

390 

180 

11700 

Парасольки чоловічі складані 

37 

14 

518 

420 

15540 

Парасольки жіночі складані 

27 

216 

240 

6480 

Електрофени "Русалка" 

28 

112 

120 

3360 

Електрошашличниці 

24 

10 

240 

300 

7200 

Мішки спальні 

31-50 

189 

180 

5670 

Міксери електричні 

16 

96 

180 

2880 

Електроморожениці 

20 

10 

200 

300 

6000 

Сумки жіночі 

15 

10 

150 

300 

4500 

Набори духів 

1400 

7000 

12000 

210000 

Разом 

  

1740 

101509 

52200 

3045270 

б) Грошові виграші

Розмір виграшів у карбованцях 

На 1 розряд 

На 30 розрядів 

Кількість виграшів 

Загальна сума /крб./ 

Кількість виграшів 

Загальна сума /крб./ 

200 

60 

12000 

1800 

360000 

100 

19 

1900 

570 

57000 

50 

40 

2000 

1200 

60000 

40 

20 

800 

600 

24000 

20 

30 

600 

900 

18000 

1000 

5000 

30000 

150000 

800 

2400 

24000 

72000 

101291 

101291 

3038730 

3038730 

Разом 

103260 

125991 

3097800 

3779730 

Всього 

105000 

227500 

3150000 

6825000 

6. Власник лотерейного білета, на який припав речовий виграш, може, за своїм бажанням, одержати вартість виграшу готівкою.

7. Видача речових виграшів по лотерейних білетах провадиться торговельними організаціями.

Грошові виграші по лотерейних білетах, а за бажанням одержувачів і гроші замість речових виграшів виплачуються ощадними касами.

Речові виграші: радіоприймачі транзисторні "Спидола-231", фотоапарати, кінокамери, кінопроектори, годинники наручні жіночі, електрофени, міксери електричні, костюми спортивні видаються або висилаються одержувачам Центральним універмагом м. Києва.

Автомобілі та мопеди як виграші не висилаються, а видаються в такому порядку:

автомобілі "Жигули", "Запорожець" і "Москвич" в усіх областях і м. Києві - через станції технічного обслуговування обласних виробничих об'єднань Українського республіканського спеціалізованого управління "Автотехобслуговування" Міністерства автомобільної промисловості;

мопеди як виграші видаються через магазини "Спорттовари" в м. Києві і обласних центрах по визначенню Українського республіканського оптово-роздрібного об'єднання "Спорттовари" в кожному окремому випадку.

Всі інші речові виграші видаються на місцях універмагами та промтоварами магазинами по визначенню Міністерства торгівлі УРСР і Укоопспілки.

В разі зняття з виробництва окремих товарів, передбачених до видачі як речові виграші по грошово-речовій лотереї, провадиться заміна таких предметів аналогічними предметами інших марок, а в разі зміни роздрібних цін на товари ці речові виграші видаються за новими цінами з часу введення в дію нових прейскурантів.

Якщо власник лотерейного білета, на який припав такай речовий виграш, бажає одержати вартість виграшу готівкою, то йому виплачується вартість виграшу згідно з умовами лотереї.

8. Лотерейні білети, які виграли, можна пред'явити для оплати по 30 червня 1983 року включно. Після цього строку лотерейні білети втрачають силу і до оплати не приймаються.

 

ЗАВДАННЯ
по продажу білетів грошово-речової лотереї 1982 року по областях та містах Києву і Севастополю

/тис. крб./

Області 

Загальна сума по шести випусках 

в тому числі 

святкового випуску до 8 Березня 

чотирьох основних випусків 

святкового випуску до Нового року 

всього 

на один випуск 

Вінницька 

1960 

370 

1220 

305 

370 

Волинська 

730 

135 

460 

115 

135 

Ворошиловградська 

4000 

750 

2500 

625 

750 

Дніпропетровська 

4750 

885 

2980 

745 

885 

донецька 

7330 

1375 

4580 

1145 

1375 

житомирська 

1320 

250 

820 

205 

250 

Закарпатська 

900 

170 

560 

140 

170 

Запорізька 

2400 

450 

1500 

375 

450 

Івано-Франківська 

960 

180 

600 

150 

180 

Київська 

1660 

310 

1040 

260 

310 

Кіровоградська 

1400 

260 

880 

220 

260 

Кримська 

2150 

395 

1360 

340 

395 

Львівська 

2520 

480 

1560 

390 

480 

Миколаївська 

1460 

270 

920 

230 

270 

Одеська 

3050 

565 

1920 

480 

565 

Полтавська 

1990 

365 

1260 

315 

365 

Ровенська 

870 

175 

520 

130 

175 

Сумська 

1500 

280 

940 

235 

280 

Тернопільська 

1000 

190 

620 

155 

190 

Харківська 

3950 

735 

2480 

620 

735 

Херсонська 

1240 

230 

780 

195 

230 

Хмельницька 

1390 

265 

860 

215 

265 

Черкаська 

1520 

280 

960 

240 

280 

Чернівецька 

740 

140 

460 

115 

140 

Чернігівська 

1430 

285 

860 

215 

285 

м. Київ 

3360 

630 

2100 

525 

630 

м. Севастополь 

420 

80 

260 

65 

80 

Всього 

56000 

10500 

35000 

8750 

10500 

 

Керуючий Справами
Ради Міністрів УРСР
 

 
К. БОЙКО
 

 

ПЕРЕЛІК
товарів, які повинні бути виділені Міністерством торгівлі УРСР і Укоопспілкою для видачі як речові виграші по грошово-речовій лотереї 1982 року

Назва предметів 

Вартість одного предмета /крб. і коп./ 

Кількість предметів 

Загальна вартість /крб. і коп./ 

Автомобілі "Жигули" ВАЗ-210П 

7300 

120 

876000 

Автомобілі "Москвич-2140" 

7300 

120 

876000 

Автомобілі "Запорожець" ЗАЗ-968 М 

5375 

610 

3278750 

Мотоцикли "Днепр-12" 

2500 

500 

1250000 

Мотоцикли МТ-10-36 "Днепр" 

1800 

800 

1440000 

Мопеди "Верховина-6" 

230 

1120 

257600 

Телевізори кольорові "Електрон-716" 

680 

410 

278800 

Телевізори кольорові "Радуга-716Д" 

715 

240 

171600 

Телевізори кольорові "Фотон-716" 

680 

240 

163200 

Телевізори кольорові "Славутич Ц-202" 

790 

260 

205400 

Телевізори 

296 

400 

118400 

Магніторадіоли "Романтика-112" 

990 

120 

118800 

Магнітофони "Юпитер-203" 

620 

450 

279000 

Магнітофони "Маяк-205" Н 

320 

840 

268800 

Магнітофони "Весна-202" 

195 

300 

58500 

Підсилювачі вищого класу "Одиссей-002-стерео" 

300 

500 

150000 

Радіоприймачі транзисторні "Мередіан-210" 

141-02 

480 

67689-60 

Радіоприймачі транзисторні "Спидола-231" 

112-80 

150 

16920 

Радіоприймачі транзисторні "Хазар-402" 

31-26 

240 

7502-40 

Радіоприймачі транзисторні "Гиала-407" 

35-28 

90 

3175-20 

Радіоприймачі транзисторні "Селга-405" 

32-97 

240 

7912-80 

Холодильники "Донбасс-8" 

285 

580 

165300 

Холодильники "ЗИЛ"  

370 

120 

44400 

Холодильники "Минск-15" 

430 

90 

38700 

Холодильники "Минск-16" 

390 

300 

117000 

Холодильники для автомобілів 

70 

780 

54600 

Фотоапарати "Київ-17" 

280 

60 

16800 

Фотоапарати "Зенит-ТТЛ"" 

210 

490 

102900 

Фотоапарати "Зенит-Е" 

100 

600 

60000 

Фотоапарати "Силует-електро" 

65 

400 

26000 

Фотоапарати "Вилия-авто" 

42 

300 

12600 

Фотоапарати "Київ-4м" 

110 

300 

33000 

Кінокамери "Аврора-215" 

180 

330 

59400 

Кінопроектори "Волна-3" 

130 

270 

35100 

Діапроектори "Світязь-авто" 

171 

270 

46170 

Машини пральні "Чайка-2м" 

145 

1230 

178350 

Машини швейні багатоопераційні 

231 

600 

138600 

Машини швейні з ножним приводом 

108 

300 

32400 

Пилососи Таке та-77" 

53 

1100 

58300 

Пилососи "Витязь" 

42 

1100 

46200 

Баяни "Мечта" з футляром 

170-50 

300 

51150 

Акордеони "Аэлита" з футляром 

157 

300 

47100 

Годинники наручні чоловічі електронні 

45 

600 

27000 

Годинники наручні чоловічі "Полет" 

58-50 

400 

23400 

Годинники наручні чоловічі "Слава" 

52-50 

640 

33600 

Годинники наручні жіночі "Луч" з браслетом 

25-50 

600 

15300 

Годинники наручні жіночі електронні 

40 

1000 

40000 

Годинники наручні жіночі "Електроніка" 

40 

1020 

40800 

Годинники настільні "Маяк" 

30 

270 

8100 

Годинники настінні "Янтарь" 

29 

300 

8700 

Годинники настільні "Електроніка" 

40 

600 

24000 

Годинники-будильники електронні 

500 

4500 

Годинники-кулони жіночі 

61 

400 

24400 

Велосипеди чоловічі дорожні 

57 

1000 

57000 

Велосипеди із складаною рамою "Десна-2" 

75 

900 

67500 

Велосипеди "Ласточка" 

46 

2070 

95220 

Велосипеди "Орленок" 

45 

2400 

108000 

Килими фабричної роботи, розмір 2 х 3 м 

750 

400 

300000 

Килими фабричної роботи, розмір 1,37 х 2 м 

219 

1560 

341640 

Доріжки килимові /довжина 3 м/ 

96 

800 

76800 

Ковдри жаккардові 

33 

3970 

131010 

Електробритви "Харків-109" 

23 

850 

19550 

Електробритви "Харків-15м" 

22 

400 

8800 

Електробритви "Нева-303" 

17 

450 

7650 

Парасольки чоловічі складані 

37 

1020 

37740 

Парасольки жіночі складані 

27 

810 

21870 

Електрофени "Русалка" 

28 

720 

20160 

Зволожувачі повітря "Комфорт" 

24 

530 

12720 

Електрошашличниці 

24 

960 

23040 

Електроморожениці 

20 

1070 

21400 

Соковижималки електричні 

25 

300 

7500 

Самовари електричні 

21 

300 

6300 

Міксери електричні 

16 

360 

5760 

Рукавички чоловічі 

15 

500 

7500 

Костюми спортивні /розмір 46 - 50/ 

65 

180 

11700 

Палатки туристські 

85 

180 

15300 

Матраци надувні 

20 

500 

10000 

Мішки спальні 

31-50 

180 

5670 

Набори духів 

15 

100000 

1500000 

Набори духів 

12 

300 

3600 

Набори духів 

10 

61000 

610000 

Набори духів 

42000 

210000 

Сумки жіночі 

15 

300 

4500 

 

Керуючий Справами
Ради Міністрів УРСР
 

 
К. БОЙКО
 

Опрос