Идет загрузка документа (11 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О Условиях республиканского социалистического соревнования коллективов строительных и монтажных организаций за ускорение строительства и реконструкции предприятий сельскохозяйственного машиностроения

Совет Министров УССР
Постановление, Условия от 30.05.1981 № 304
Утратил силу

РАДА МІНІСТРІВ УКРАЇНСЬКОЇ РСР
І УКРАЇНСЬКА РЕСПУБЛІКАНСЬКА РАДА ПРОФЕСІЙНИХ СПІЛОК

ПОСТАНОВА

від 30 травня 1981 р. N 304

Київ

Про Умови республіканського соціалістичного змагання колективів будівельних і монтажних організацій за прискорення будівництва та реконструкції підприємств сільськогосподарського машинобудування

Із змінами і доповненнями, внесеними
 постановою Ради Міністрів Української РСР
і Української республіканської ради професійних спілок
 від 31 травня 1983 року N 250

Постанова втратила чинність
(згідно з постановою Ради Міністрів Української РСР
і Української республіканської ради професійних спілок
від 15 жовтня 1986 року N 368)

З метою мобілізації колективів будівельних і монтажних організацій на успішне виконання встановлених на 1981 - 1985 роки завдань по будівництву та реконструкції підприємств сільськогосподарського машинобудування Рада Міністрів Української РСР і Українська республіканська рада професійних спілок ПОСТАНОВЛЯЮТЬ:

1. Затвердити Умови республіканського соціалістичного змагання колективів будівельних і монтажних організацій за прискорення будівництва та реконструкції підприємств сільськогосподарського машинобудування /додаються/.

Міністерству будівництва підприємств важкої індустрії УРСР, Міністерству промислового будівництва УРСР, Міністерству сільського будівництва УРСР, Міністерству монтажних і спеціальних будівельних робіт УРСР і Українському республіканському комітету профспілки робітників будівництва і промисловості будівельних матеріалів довести Умови республіканського соціалістичного змагання до колективів будівельних і монтажних організацій, що здійснюють будівництво та реконструкцію підприємств сільськогосподарського машинобудування.

2. Затвердити опис перехідного Червоного прапора Центрального Комітету Компартії України, Ради Міністрів УРСР, Укрпрофради і ЦК ЛКСМ України "За успіхи в будівництві та реконструкції підприємств сільськогосподарського машинобудування" згідно з додатком.

3. Міністерству легкої промисловості УРСР в тримісячний строк виготовити на замовлення Міністерства промислового будівництва УРСР два перехідних Червоних прапори за затвердженим цією постановою описом.

 

Голова Ради Міністрів
Української РСР
 

 
О. ЛЯШКО
 

Голова Української
республіканської ради
професійних спілок
 

 
 
В. СОЛОГУБ
 

Інд. 24

 

УМОВИ
республіканського соціалістичного змагання колективів будівельних і монтажних організацій за прискорення будівництва та реконструкції підприємств сільськогосподарського машинобудування

1. Республіканське соціалістичне змагання організується серед колективів будівельних і монтажних організацій, що здійснюють будівництво та реконструкцію підприємств сільськогосподарського машинобудування.

Переможцями в соціалістичному змаганні вважатимуться колективи тих будов, які доб'ються найбільш високих показників у виконанні планів по введенню в дію виробничих потужностей, об'єктів житла та соціально-культурного призначення, а у випадках, коли по будові планом введення в дію потужностей і об'єктів не передбачене, - планів будівельно-монтажних робіт згідно з графіками проведення цих робіт по окремих об'єктах і спорудах при відмінній і добрій їх якості, а також прийнятих колективами соціалістичних зобов'язань по достроковому введенню в дію виробничих потужностей і об'єктів /або виконанню обсягів будівельно-монтажних робіт/.

(абзац другий пункту 1 із змінами, внесеними згідно з постановою
 Ради Міністрів Української РСР і Української республіканської
 ради професійних спілок від 31.05.83 р. N 250)

При підведенні підсумків соціалістичного змагання до числа основних показників належать виконання завдань з продуктивності праці, а також стан техніки безпеки і трудової дисципліни.

(абзац третій пункту 1 із змінами, внесеними згідно з постановою
 Ради Міністрів Української РСР і Української республіканської
 ради професійних спілок від 31.05.83 р. N 250)

2. Підсумки республіканського соціалістичного змагання колективів будов сільськогосподарського машинобудування підводяться Радою Міністрів УРСР і Українського республіканською радою професійних спілок за поданням Міністерства будівництва підприємств важкої індустрії УРСР, Міністерства промислового будівництва УРСР, Міністерства сільського будівництва УРСР та Українського республіканського комітету профспілки робітників будівництва і промисловості будівельних матеріалів по результатах роботи за квартал наростаючим підсумком з початку року на підставі даних бухгалтерської і статистичної звітності.

(абзац перший пункту 2 із змінами, внесеними згідно з постановою
 Ради Міністрів Української РСР і Української республіканської
 ради професійних спілок від 31.05.83 р. N 250)

Матеріали для підведення підсумків соціалістичного змагання подаються Раді Міністрів УРСР і Українській республіканській раді професійних спілок не пізніше 20 числа наступного за звітним кварталом місяця.

(абзац другий пункту 2 із змінами, внесеними згідно з постановою
 Ради Міністрів Української РСР і Української республіканської
 ради професійних спілок від 31.05.83 р. N 250)

Показники подаються в цілому по будові і по всіх будівельних і монтажних організаціях, що брали участь у будівництві та реконструкції даного підприємства сільськогосподарського машинобудування, незалежно від відомчої підпорядкованості організацій.

3. Колективам-переможцям у республіканському соціалістичному змаганні присуджуються перехідні Червоні прапори Центрального Комітету Компартії України, Ради Міністрів УРСР, Укрпрофради і ЦК ЛКСМ України з дипломами і першими грошовими преміями.

Грошові премії визначаються в розмірах, затверджених постановою Ради Міністрів УРСР і Укрпрофради від 17 серпня 1979 р. N 408. При цьому визначений за шкалою розмір премії збільшується на 50 процентів.

Індивідуальне преміювання робітників, інженерно-технічних працівників і службовців, які відзначились у соціалістичному змаганні, здійснювати в порядку, встановленому вказаною постановою Ради Міністрів УРСР і Укрпрофради.

Керівники будівельних і монтажних організацій, їх заступники, головні інженери, головні бухгалтери при присудженні колективу і організації грошової премії можуть бути премійовані вищестоящою організацією в розмірі до 50 процентів місячного посадового окладу.

Розподіл одержаної грошової премії між організаціями, що брали участь у будівництві та реконструкції підприємств сільськогосподарського машинобудування, провадиться керівниками генпідрядних будівельних організацій разом з відповідними обласними і Київським міським комітетом профспілки робітників будівництва і промисловості будівельних матеріалів пропорційно кількості працюючих, які фактично брали участь у їх спорудженні, за винятком тих, які працюють в організаціях, що не виконали планових обсягів робіт по даній будові.

Виплату премій колективам будов - переможцям у республіканському соціалістичному змаганні провадити за рахунок надпланового прибутку, а у випадках, коли прибуток не планується, - за рахунок надпланової економії, одержаної від зниження собівартості будівельно-монтажних робіт даною будівельною або монтажною організацією у звітному році.

 

ОПИС
перехідного Червоного Прапора Центрального Комітету Компартїї України, Ради Міністрів УРСР, Укрпрофради і ЦК ЛКСМ України для нагородження будівельних і монтажних організацій-переможців у республіканському соціалістичному змаганні за прискорення будівництва та реконструкції підприємств сільськогосподарського машинобудування

Перехідний Червоний прапор являє собою прямокутне полотнище розміром 175 х 135 сантиметрів з червоного бархату, обшите з трьох боків золотистою бахромою шириною 9 сантиметрів.

Лицьовий бік полотнища прапора:

Посередині - зображення В. І. Леніна. Над зображенням напис: Пролетарі всіх країн, єднайтеся! Нижче зображення напис: Під прапором марксизму-ленінізму, під керівництвом Комуністичної партії - вперед, до перемоги комунізму!

Зворотний бік полотнища прапора:

Зверху на все полотнище напис: Перехідний Червоний прапор Центрального Комітету Комуністичної партії України, Ради Міністрів Української РСР, Української республіканської ради професійних спілок і Центрального Комітету Ленінської Комуністичної Спілки Молоді України. Нижче напису, посередині - Державний герб Української РСР.

Нижче герба напис: "За успіхи в будівництві та реконструкції підприємств сільськогосподарського машинобудування".

Написи на прапорі вишиті золотистими нитками або зроблені з золотистої тасьми.

Прапор оздоблений золотистим шнуром з двома китицями /довжина шнура з китицями - 290 сантиметрів/; древко має металевий наконечник.

____________

Опрос