Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об организации природного заповедника "Дунайські плавні"

Совет Министров УССР
Постановление от 23.04.1981 № 203
редакция действует с 12.10.1992

РАДА МІНІСТРІВ УКРАЇНСЬКОЇ РСР

ПОСТАНОВА

від 23 квітня 1981 р. N 203

Київ

Про організацію природного заповідника "Дунайські плавні"

Із змінами і доповненнями, внесеними
 постановою Кабінету Міністрів України
 від 12 жовтня 1992 року N 584

(У назві і тексті постанови посилання "державний заповідник" замінено посиланням "природний заповідник" згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 1992 року N 584)

З метою посилення охорони тваринного та рослинного світу водно-болотних угідь заповідної території в дельті Дунаю, поліпшення умов для вивчення унікального природного комплексу плавнів та закономірностей процесу формування дельти Рада Міністрів Української РСР ПОСТАНОВЛЯЄ:

1. Прийняти пропозицію Академії наук УРСР, Державного комітету УРСР по охороні природи та Одеського облвиконкому про організацію у віданні Академії наук УРСР природного заповідника "Дунайські плавні" площею 14851 гектар.

Передати природному заповіднику "Дунайські плавні" землі і морську акваторію Чорноморського природного заповідника /Дунайські плавні Ізмаїльського лісгоспзагу Міністерства лісового господарства УРСР площею 9251 га і 5600 гектарів акваторії Чорного моря/.

2. Академії наук УРСР за погодженням з Державним комітетом УРСР по охороні природи до 1 липня 1981 р. розробити та затвердити положення про природний заповідник "Дунайські плавні".

3. Збільшити Академії наук УРСР на 1981 рік /рівними частинами на II - IV квартали/ для природного заповідника "Дунайські плавні" обсяг затрат на науково-дослідні роботи на 18 тис. крб., в тому числі по фонду заробітної плати 12 тис. крб., за рахунок резервів Ради Міністрів УРСР по обсягу затрат і фонду заробітної плати на науково-дослідні роботи.

Міністерству фінансів УРСР профінансувати витрати в обсязі 18 тис. крб. за рахунок резерву Ради Міністрів УРСР по бюджетних асигнуваннях на науково-дослідні роботи на 1981 рік.

 

Голова
Ради Міністрів УРСР
 

 
О. ЛЯШКО
 

Керуючий Справами
Ради Міністрів УРСР
 

 
К. БОЙКО
 

Інд. 25

Опрос