Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Регламента радиосвязи, принятого на Всемирной административной радиоконференции в Женеве 6 декабря 1979 г.

Совет Министров УССР
Постановление от 20.04.1981 № 200
Утратил силу

РАДА МІНІСТРІВ УКРАЇНСЬКОЇ РСР

ПОСТАНОВА

від 20 квітня 1981 р. N 200

Київ

Про затвердження Регламенту радіозв'язку, прийнятого на Всесвітній адміністративній радіоконференції в Женеві 6 грудня 1979 р.

Постанова втратила чинність
(згідно з постановою Кабінету Міністрів України
 від 19 жовтня 2016 року N 729)

Рада Міністрів Української РСР ПОСТАНОВЛЯЄ:

1. Затвердити Регламент радіозв'язку, прийнятий на Всесвітній адміністративній радіоконференції в Женеві 6 грудня 1979 р.

2. Доручити Міністерству закордонних справ УРСР повідомити Міжнародний союз електрозв'язку про затвердження Регламенту радіозв'язку, зробивши при цьому заяви такого змісту:

а) "Затверджуючи Регламент радіозв'язку /Женева, 1979 рік/, Українська Радянська Соціалістична Республіка заявляє, що вона зберігає за собою право вживати будь-яких заходів по охороні своїх інтересів як у разі недодержання іншими державами положень Регламенту радіозв'язку, так і в разі інших дій, що порушують інтереси УРСР";

б) "Українська Радянська Соціалістична Республіка не визнає домагань поширення державного суверенітету на ділянки геостаціонарної орбіти як таких, що суперечать загальновизнаному міжнародно-правовому статусу космічного простору";

в) "Щодо питання про територіальні домагання в Антарктиці, заявлені деякими державами, то Українська Радянська Соціалістична Республіка не визнає і не може визнати законним будь-яке сепаратне вирішення питання про державну належність Антарктики".

 

Голова
Ради Міністрів УРСР
 

 
О. ЛЯШКО
 

Керуючий Справами
Ради Міністрів УРСР
 

 
К. БОЙКО
 

Інд. 28

Опрос