Идет загрузка документа (4 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О мерах по увеличению производства и улучшению качества мебели для детских дошкольных заведений

Совет Министров УССР
Постановление от 17.02.1981 № 94

РАДА МІНІСТРІВ УКРАЇНСЬКОЇ РСР

ПОСТАНОВА

від 17 лютого 1981 р. N 94

Київ

Про заходи по збільшенню виробництва і поліпшенню якості меблів для дитячих дошкільних закладів

З метою поліпшення забезпечення дитячих дошкільних закладів меблями, на виконання постанови Ради Міністрів СРСР від 23 січня 1981 р. N 101 Рада Міністрів Української РСР ПОСТАНОВЛЯЄ:

1. Міністерству лісової і деревообробної промисловості УРСР забезпечувати починаючи з 1982 року виробництво і поставку спеціалізованих меблів для дитячих дошкільних закладів у необхідному асортименті і потрібних типорозмірів за замовленнями Міністерства освіти УРСР, складеними з урахуванням потреби інших міністерств і відомств, які мають у своєму віданні такі заклади.

2. Міністерству освіти УРСР здійснювати починаючи з 1982 року на основі вивчення потреби в спеціалізованих меблях дитячих дошкільних закладів, підвідомчих органам народної освіти, а також міністерствам і відомствам УРСР, видачу замовлень на виробництво їх в необхідному асортименті і потрібних типорозмірів.

У зв'язку з цим збільшити чисельність працівників центрального апарату Міністерства освіти УРСР на 2 одиниці /для Головного управління матеріально-технічного постачання і торгівлі навчально-наочним приладдям і обладнанням/ в межах граничних асигнувань на утримання центрального апарату Міністерства.

3. Міністерству лісової і деревообробної промисловості УРСР забезпечити в 1982 - 1985 роках розробку наборів спеціалізованих меблів для дитячих дошкільних закладів і додаткову спеціалізацію підприємств на виробництві цих меблів.

4. Держплану УРСР, міністерствам і відомствам УРСР, які мають у своєму віданні дитячі дошкільні заклади, забезпечити в 1982 - 1985 роках оснащення цих закладів спеціалізованими меблями відповідно до типових переліків.

5. Довести до відома Держплану УРСР, міністерств і відомств УРСР, облвиконкомів, Київського і Севастопольського міськвиконкомів, що Рада Міністрів СРСР постановою від 23 січня 1981 р. N 101 "Про заходи по збільшенню виробництва і поліпшенню якості меблів для дитячих дошкільних закладів":

1) Запропонувала Держплану СРСР передбачати в проектах планів на 1982 - 1985 роки виробництво спеціалізованих меблів для дитячих дошкільних закладів і виділення Радам Міністрів союзних республік та міністерствам і відомствам СРСР, що мають у своєму віданні дитячі дошкільні заклади, з позаринкових фондів лімітів на ці меблі в таких розмірах: у 1982 році на 75 млн. крб., у 1983 році - 80 млн. крб., у 1984 році - 85 млн. крб. і у 1985 році на 90 млн. карбованців.

2) Доручила Міністерству освіти СРСР в 3-місячний строк затвердити за погодженням з Міністерством фінансів СРСР типові переліки спеціалізованих меблів для дитячих дошкільних закладів, а також забезпечити розробку вихідних вимог на проектування цих меблів.

Академії педагогічних наук СРСР доручено організувати у 1981 - 1985 роках проведення разом з науково-дослідними інститутами Міністерства охорони здоров'я СРСР, Міністерства лісової, целюлозно-паперової і деревообробної промисловості СРСР і Державного комітету по цивільному будівництву і архітектурі при Держбуді СРСР наукових досліджень з питань визначення оптимальних наборів спеціалізованих меблів і обладнання для дитячих дошкільних закладів.

 

Голова
Ради Міністрів УРСР
 

 
О. ЛЯШКО
 

Керуючий Справами
Ради Міністрів УРСР
 

 
К. БОЙКО
 

Інд. 23

Опрос