Идет загрузка документа (9 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об основании переходных Красных знамен для награждения победителей в республиканском социалистическом соревновании за достижение высоких показателей в производстве и заготовках винограда

Совет Министров УССР, Центральный Комитет Компартии Украины
Постановление от 23.12.1980 № 664
Утратил силу

ЦЕНТРАЛЬНИЙ КОМІТЕТ КОМПАРТІЇ УКРАЇНИ
І РАДА МІНІСТРІВ УКРАЇНСЬКОЇ РСР

ПОСТАНОВА

від 23 грудня 1980 р. N 664

Київ

Про заснування перехідних Червоних прапорів для нагородження переможців у республіканському соціалістичному змаганні за досягнення високих показників у виробництві і заготівлях винограду

Постанова втратила чинність
(згідно з постановою Центрального Комітету Компартії України,
 Ради Міністрів Української РСР, Української республіканської ради професійних спілок
 і Центрального Комітету ЛКСМ України
 від 28 жовтян 1986 року N 377)

З метою широкого розгортання республіканського соціалістичного змагання областей і районів за досягнення високих показників у. виробництві і заготівлях винограду Центральний Комітет Компартії України і Рада Міністрів Української РСР ПОСТАНОВЛЯЮТЬ:

1. На додаток до постанови Центрального Комітету Компартії України і Ради Міністрів УРСР від 8 серпня 1968 р. N 414 /ЗП УРСР, 1968 р., N 8, ст. 103/ заснувати два перехідних Червоних прапори ЦК Компартії України і Ради Міністрів УРСР для нагородження переможців у республіканському соціалістичному змаганні за досягнення високих показників у виробництві і заготівлях винограду:

для областей - один прапор з грошовою премією в розмірі 8 тисяч карбованців;

для районів - один прапор з грошовою премією в розмірі 5 тисяч карбованців.

2. Затвердити Умови республіканського соціалістичного змагання за досягнення високих показників у виробництві і заготівлях винограду /додаються/ та опис і зразок перехідного Червоного прапора згідно з додатками N 1 і 2.

Підсумки соціалістичного змагання областей і районів за досягнення високих показників у виробництві і заготівлях фруктів і ягід підводити без урахування показників по винограду.

3. Виплату премій областям і районам провадити за рахунок коштів республіканського бюджету, що виділяються Міністерству сільського господарства УРСР на преміювання переможців соціалістичного змагання.

4. Міністерству легкої промисловості УРСР виготовити на замовлення Головплодвинпрому УРСР перехідні Червоні прапори /встановленого зразку/ за досягнення високих показників у виробництві і заготівлях винограду.

Витрати по виготовленню вказаних прапорів у 1980 році провести за рахунок коштів вільного залишку прибутку радгоспів Головплодвинпрому УРСР, що є в розпорядженні господарств.

У зв'язку з заснуванням вказаних перехідних Червоних прапорів Міністерству легкої промисловості УРСР на замовлення Міністерства сільського господарства УРСР і за його рахунок, взамін існуючих прапорів, які вручалися за високі показники у виробництві і заготівлях фруктів, ягід і винограду, виготовити нові перехідні Червоні прапори ЦК Компартії України і Ради Міністрів УРСР для відзначення областей і районів, що добилися кращих показників у виробництві і заготівлях фруктів і ягід.

 

Секретар Центрального
Комітету Компартії України

В. ЩЕРБИЦЬКИЙ

Голова Ради Міністрів
Української РСР

О. ЛЯШКО

Інд. 22

 

УМОВИ
республіканського соціалістичного змагання областей і районів за досягнення високих показників у виробництві і заготівлях винограду

З метою мобілізації колгоспників, працівників радгоспів та інших державних господарств, заготівельних і торговельних організацій, спеціалістів сільського господарства на успішне виконання завдань, поставлених у рішеннях Партії і Уряду по збільшенню виробництва винограду, поліпшення організації заготівель, Центральний Комітет Компартії України і Рада Міністрів Української РСР оголошують,такі умови соціалістичного змагання областей і районів республіки.

Переможцями у республіканському соціалістичному змаганні по винограду вважатимуться області і райони, які:

одержали найвищу врожайність;

виконали соціалістичні зобов'язання по виробництву і заготівлі високоякісної продукції;

виконали завдання по поставці в загальносоюзний і республіканський фонди;

виконали плани вирощування щеплених виноградних саджанців, а також посадки виноградників;

знизили собівартість продукції та забезпечили рентабельність галузі.

Матеріали для підведення підсумків республіканського соціалістичного змагання готують по областях і районах за формою, визначеною Міністерством сільського господарства УРСР, - обласні управління сільського господарства, обласні управління по закупках і якості сільськогосподарських продуктів і подають їх Міністерству сільського господарства УРСР.

Вказані матеріали подаються за погодженням з облстатуправліннями не пізніше 15 січня наступного за звітним року.

 

ОПИС
перехідного Червоного прапора Центрального Комітету Компартії України і Ради Міністрів Української РСР для нагородження областей і районів-переможців у республіканському соціалістичному змаганні за досягнення високих показників у виробництві і заготівлях винограду

Перехідний Червоний прапор являє собою прямокутне полотнище розміром 175 х 135 сантиметрів, з червоної матерії /бархату/, обшите з трьох боків золотистою бахромою шириною 9 сантиметрів.

Лицьовий бік полотнища прапора:

Посередині - портрет В. І. Леніна. Над портретом напис: "Пролетарі всіх країн, єднайтеся!"

Нижче портрета - напис: "Під прапором марксизму-ленінізму, під керівництвом Комуністичної партії - вперед, до перемоги комунізму!"

Зворотний бік полотнища прапора: Зверху на все полотнище - напис: "Перехідний Червоний прапор Центрального Комітету Компартії України і Ради Міністрів Української РСР".

Нижче напису посередині - Державний герб Української РСР.

Нижче герба - напис:

"Переможцеві у республіканському соціалістичному змаганні за досягнення високих показників у виробництві і заготівлях Винограду".

 

ЗРАЗОК
перехідного Червоного прапора Центрального Комітету Компартії України і Ради Міністрів Української РСР для нагородження областей і районів-переможців у республіканському соціалістичному змаганні за досягнення високих показників у виробництві і заготівлях винограду

Лицьовий бік полотнища прапора:

Пролетарі всіх країн, єднайтеся!

Портрет
В. І. Леніна

 

Під прапором марксизму-ленінізму, під керівництвом Комуністичної партії - вперед до перемоги комунізму!

 

Зворотний бік полотнища прапора:

Перехідний Червоний прапор Центрального Комітету Компартії України і Рада Міністрів Української РСР

Герб
Української РСР

Переможцеві у республіканському соціалістичному змаганні за досягнення високих показників у виробництві і заготівлях винограду

 

____________

Опрос