Идет загрузка документа (9 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об упорядочении образования и использования нецентрализованных источников финансирования капитальных вложений

Совет Министров УССР
Постановление, Перечень от 14.11.1980 № 602
редакция действует с 09.12.1992

РАДА МІНІСТРІВ УКРАЇНСЬКОЇ РСР

ПОСТАНОВА

від 14 листопада 1980 р. N 602

Київ

Про впорядкування утворення і використання нецентралізованих джерел фінансування капітальних вкладень

Із змінами і доповненнями, внесеними
 
постановами Ради Міністрів Української РСР
 від 13 листопада 1981 року N 568
,
 від 28 грудня 1981 року N 644
,
 від 16 грудня 1987 року N 414
,
 від 15 лютого 1988 року N 44
,
 постановою Кабінету Міністрів України
 від 9 грудня 1992 року N 690

На виконання постанови Ради Міністрів СРСР від 25 вересня 1980 р. N 839 "Про впорядкування утворення і використання нецентралізованих джерел фінансування капітальних вкладень" Рада Міністрів Української РСР ПОСТАНОВЛЯЄ:

1. Пункт 1 втратив чинність

(пункт 1 із змінами, внесеними згідно з постановою
 Ради Міністрів Української РСР від 15.02.88 р. N 44
,
 втратив чинність згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 09.12.92 р. N 690)

2. Встановити, що починаючи з 1981 року в обласних і Київському міському управліннях місцевої промисловості та управліннях побутового обслуговування населення облвиконкомів, Київського і Севастопольського міськвиконкомів, а також у республіканських промислових об'єднаннях Міністерства місцевої промисловості УРСР та республіканська промислових і виробничих об'єднаннях Міністерства побутового обслуговування населення УРСР утворюються відповідно;

фонд розвитку місцевої промисловості за рахунок відрахувань у розмірі 6 процентів від прибутку, фактично одержаного підприємствами, підвідомчими обласним і Київському міському управлінням місцево промисловості та республіканським промисловим об'єднанням Міністерства;

фонд розвитку побутового обслуговування населення за рахунок відрахувань у розмірі 7,5 процента від прибутку, фактично одержаного підприємствами, підвідомчими обласним, Київському і Севастопольському міським управлінням побутового обслуговування населення та республіканським промисловим і виробничим об'єднанням Міністерства.

Кошти вказаних фондів у повному обсязі використовуються понад установлені в плані ліміти державних капітальних вкладень на здійснення заходів по технічному переозброєнню, реконструкції і розширенню діючих підприємств, по поліпшенню умов праці працівників, а також по розширенню мережі приймальних пунктів підприємств побутового обслуговування населення.

Надати право Міністерству місцевої промисловості УРСР і Міністерству побутового обслуговування населення УРСР централізувати кошти вказаних фондів.

3. Встановити, що міністерства і відомства УРСР, облвиконком Київський і Севастопольський міськвиконкоми можуть починаючи з 1981 року здійснювати роботи і затрати за рахунок банківського кредиту понад ліміти державних капітальних вкладень лише у випадках, передбачених діючими постановами ЦК КПРС і Ради Міністрів СРСР, постанов і розпорядженнями Ради Міністрів СРСР.

Держбанку СРСР і Будбанку СРСР запропоновано видавати зазначені кредити в межах лімітів, установлюваних у планах довгострокової кредитування.

4. "Довести до відома міністерств і відомств УРСР, облвиконкомів, Київського і Севастопольського міськвиконкомів, що Рада Міністрів СРСР постановою від 25 вересня 1980 р. N 839:

1) Встановила, що:

призначена на фінансування капітальних вкладень частина коштів фонду підприємства /організації/ і 30-процентні відрахування від загальної суми надпланового, прибутку, одержаного підприємствами /організаціями/, не переведеними на нову систему планування-і економічного стимулювання, використовуються в порядку, передбаченому підпунктом "г" пункту 47 постанови ЦК КПРС і Ради Міністрів СРСР від 12 липня 1979 р. N 695 для використання коштів фонду розвитку виробництва та фонду соціально-культурних заходів і житлового будівництва;

кошти преміальних фондів по соціалістичному змаганню в частині, призначеній для будівництва жилих будинків та об'єктів культурно-побутового призначення, перераховуються у фонд соціально-культурних заходів і житлового будівництва або у фонд підприємства /організації/ не переведеного на нову систему планування і економічного стимулювання.

2) Доручила Міністерству фінансів СРСР, Держплану СРСР, Державному комітету СРСР по праці і соціальних питаннях і ВЦРПС подати у 6-місячний строк до Ради Міністрів СРСР пропозицію про внесення змін у чинне законодавство про утворення і витрачання тих нецентралізованих джерел /крім вказаних у переліку, що додається/, кошти яких дозволялося спрямовувати поряд з фінансуванням капітальних вкладень на преміювання працівників, поповнення оборотних коштів та. на. інші цілі, не зв'язані з капітальним будівництвом.

3) Встановила, що передбачувані в планах економічного і соціального розвитку СРСР заходи по закладці нових виноградників, установці їх на шпалери, догляду за неплодоносними насадженнями, ліквідації зрідженості виноградників, будівництву прищеплювальних теплиць для вирощування садивного матеріалу, а також роботи по іригації та меліорації земель у спеціалізованих виноградарських радгоспах і розсадниках та інші роботи і затрати, які належать до капітальних вкладень на розвиток виноградарства, фінансуються за рахунок власних коштів підприємств і організацій, що здійснюють вказані заходи, роботи і затрати, а в частині, якої не вистачає, за рахунок коштів державного бюджету.

 

Голова
Ради Міністрів УРСР

О. ЛЯШКО

Керуючий Справами
Ради Міністрів УРСР

К. БОЙКО

Інд. 26

 

ПЕРЕЛІК
нецентралізованих джерел, кошти яких спрямовуються починаючи з 1981 року на фінансування капітальних вкладень

Перелік втратив чинність

(Перелік із змінами, внесеними згідно з постановою
 Ради Міністрів Української РСР від 13.11.81 р. N 568
,
 у редакції постанови Ради
 Міністрів Української РСР від 28.12.81 р. N 644
,
 втратив чинність згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 09.12.92 р. N 690)

____________

Опрос