Идет загрузка документа (77 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О дополнительных мерах по увеличению производства грубых и сочных кормов в 1980 году и повышению их качества

Совет Министров УССР, Центральный Комитет Компартии Украины
Постановление от 08.04.1980 № 221
редакция действует с 14.06.1989

ЦЕНТРАЛЬНИЙ КОМІТЕТ КОМПАРТІЇ УКРАЇНИ
І РАДА МІНІСТРІВ УКРАЇНСЬКОЇ РСР

ПОСТАНОВА

від 8 квітня 1980 р. N 221

Київ

Про додаткові заходи по збільшенню виробництва грубих і соковитих кормів у 1980 році та підвищенню їх якості

Із змінами і доповненнями, внесеними
 
постановами Ради Міністрів Української РСР
 від 27 квітня 1981 року N 215
,
 від 4 лютого 1982 року N 69
,
 
постановами Центрального Комітету Компартії України і
 Ради Міністрів Української РСР
 від 12 січня 1988 року N 3
,
 від 14 червня 1989 року N 158

Центральний Комітет Компартії України і Рада Міністрів Української РСР відмічають, що партійні, радянські і сільськогосподарські органи республіки проводять роботу по дальшому зміцненню кормової бази. Середньорічне виробництво кормів у 1976 - 1979 роках порівняна з дев'ятою п'ятирічкою збільшилося на 15 проц., а в розрахунку на умовну голову худоби з 26,7 до 30 центнерів кормових одиниць.

Проте рівень розвитку кормовиробництва не задовольняє зростаючих потреб тваринництва. В середньому за останні чотири роки плани заготівлі сіна недовиконано на 34 проц., силосу - на 17 і кормових коренеплодів - на 9 процентів. Особливо незадовільно займаються організацією заготівлі сіна і соковитих кормів, як цілком правильно відзначено в постанові ЦК КПРС і Ради Міністрів СРСР від 20 березня 1980 р. N 240, партійні, радянські і сільськогосподарські органи Сумської, Тернопільської, Хмельницької областей, не виконуються плани заготівлі сіна, силосу, кормових коренеплодів у багатьох господарствах Волинської, Житомирської, Кіровоградської, Миколаївської та деяких інших областей.

В частині колгоспів і радгоспів продовжує залишатись низькою врожайність кормових культур, несвоєчасно проводиться збирання трав, силосування, порушується технологія приготування сіна, сінажу, силосу, трав'яного борошна, що знижує їх поживність. Намічені завдання по будівництву кормосховищ виконуються не в повному обсязі, дуже мало спрямовується капіталовкладень на розвиток кормовиробництва. Для збільшення виробництва і заготівлі кормів ще слабо використовуються меліоровані землі, а також такі резерви, як повторні посіви, харчові відходи, дикоростучі трави тощо.

Все це свідчить про те, що сільськогосподарські міністерства і відомства та їх органи на місцях, партійні комітети і виконкоми Рад народних депутатів ряду областей і районів ще не досить енергійно здійснюють намічені липневим /1978 р./ Пленумом ЦК КПРС заходи по розвитку кормовиробництва, не виявляють належної вимогливості до керівників і спеціалістів колгоспів та радгоспів за повне забезпечення тваринництва високоякісними кормами власного виробництва.

Центральний Комітет Компартії України і Рада Міністрів УРСР ще раз звертають увагу партійних, радянських і сільськогосподарських органів на те, що щорічне недовиконання планів заготівлі грубих і соковитих кормів є однією з основних причин низької продуктивності громадського тваринництва і призводить до значної перевитрати зерна, що надалі не може бути терпимим.

На виконання постанови ЦК КПРС і Ради Міністрів СРСР від 20 березня 1980 р. N 240 Центральний Комітет Компартії України і Рада Міністрів Української РСР ПОСТАНОВЛЯЮТЬ:

1. З метою повного забезпечення громадського тваринництва і худоби, що знаходиться в особистій власності населення, повноцінними грубими і соковитими кормами та економії витрати зерна на фуражні цілі вважати одним з головних завдань Міністерства сільського господарства УРСР, Міністерства радгоспів УРСР, Міністерства харчової промисловості УРСР, Головплодвинпрому УРСР, Південного відділення ВАСГНІЛ, Міністерства меліорації і водного господарства УРСР, Держкомсільгосптехніки УРСР, обкомів і райкомів партії, облвиконкомів і райвиконкомів, партійних організацій та керівників колгоспів і радгоспів добитись у 1980 році значного збільшення виробництва і підвищення якості сіна, силосу, сінажу, кормових коренеплодів та інших кормів.

Встановити на 1980 рік обсяги заготівель грубих і соковитих кормів у колгоспах, радгоспах та інших державних сільськогосподарських підприємствах по областях згідно з додатком N 1.

Забезпечити створення республіканського страхового фонду грубих кормів /з заготовлених/ в кількості згідно з додатком N 2.

Міністерству сільського господарства УРСР, Міністерству радгоспів УРСР у місячний строк розробити проект Положення про республіканський страховий фонд грубих кормів і внести його Раді Міністрів УРСР на затвердження.

2. Прийняти пропозицію Міністерства сільського господарства УРСР, Міністерства радгоспів УРСР, Міністерства харчової промисловості УРСР, Міністерства меліорації і водного господарства УРСР, Головплодвинпрому УРСР і облвиконкомів про збільшення в 1980 році в колгоспах, радгоспах та інших державних сільськогосподарських підприємствах площ повторних посівів кормових культур по областях згідно з додатком N 3.

3. Міністерству сільського господарства УРСР, Міністерству радгоспів УРСР, Міністерству харчової промисловості УРСР, Головплодвинпрому УРСР, Південному відділенню ВАСГНІЛ, Міністерству меліорації і водного господарства УРСР, Держкомсільгосптехніці УРСР і облвиконкомам забезпечити проведення в 1980 році поливів кормових культур на богарних землях /з використанням пересувного іригаційного обладнання/ на площі 230 тис. гектарів з розподілом по областях згідно з додатком N 4.

4. Держкомсільгосптехніці УРСР поставити до 1 червня 1980 р. для потреб сільського господарства виділені додатково дощувальні машини з розподілом по областях згідно з додатком N 5.

Держкомсільгосптехніці УРСР і Міністерству меліорації і водного господарства УРСР укомплектувати вказані дощувальні машини необхідним устаткуванням.

5. Встановити, що затрати на придбання комплектів іригаційного устаткування для поливу богарних земель і виконання робіт по монтажу цього устаткування фінансуються в колгоспах за рахунок власних коштів і кредитів Держбанку СРСР, у радгоспах та інших державних підприємствах за рахунок державних капітальних вкладень, які виділяються на розвиток сільськогосподарського виробництва.

6. Міністерству меліорації і водного господарства УРСР, Міністерству сільського господарства УРСР, Міністерству радгоспів УРСР, Міністерству харчової промисловості УРСР, Головплодвинпрому УРСР і облвиконкомам забезпечити в 1980 році:

силами водогосподарських проектних організацій відбір придатних для поливу земель і розробку спрощеної технічної документації на організацію поливів;

випереджаюче будівництво, ремонт і відновлення ставів і водойм, свердловин, шахтних колодязів і водозабірних споруд в межах встановлених планом обсягів робіт.

7. Держкомсільгосптехніці УРСР, Міністерству меліорації і водного господарства УРСР, Міністерству сільського господарства УРСР, Міністерству радгоспів УРСР, Міністерству харчової промисловості УРСР, Головплодвинпрому УРСР, Південному відділенню ВАСГНІЛ і облвиконкомам забезпечити в 1980 році:

посилення темпів ремонту і своєчасну підготовку до роботи всіх наявних у господарствах дощувальних машин і насосно-силових агрегатів, машин і устаткування для заготівлі та переробки кормів, впровадження в колгоспах і державних господарствах передових методів використання техніки;

збільшення обсягу робіт по ремонту і технічному обслуговуванню зазначених машин і устаткування силами й засобами об'єднань Сільгосптехніки, а також створення в районних об'єднаннях Сільгосптехніки необхідного для цієї мети обмінного фонду вузлів, агрегатів і повнокомплектного устаткування.

В зв'язку з цим Міністерству фінансів УРСР з участю Держкомсільгосптехніки УРСР розглянути питання про збільшення оборотних коштів організацій Сільгосптехніки.

8. Міністерству сільського будівництва УРСР, Укрміжколгоспбуду, Держкомсільгосптехніці УРСР, облвиконкомам вважати одним з першочергових завдань забезпечення безумовного виконання встановлених планів по спорудженню та своєчасному введенню в дію нових і ремонту існуючих силосних та сінажних споруд, сховищ для коренеплодів, навісів і складів для зберігання сіна, трав'яного борошна, гранул і брикетів, кормоцехів, інших об'єктів кормовиробництва. Широко залучати до цієї роботи шефські промислові та будівельні організації

9. Пункт 9 втратив чинність

(згідно з постановою Центрального Комітету Компартії
 України і Ради Міністрів Української РСР від 12.01.88 р. N 3)

10. Міністерству місцевої промисловості УРСР і облвиконкомам збільшити виробництво на підприємствах місцевої промисловості ручного сінозбирання інвентаря, з тим щоб повністю забезпечити потребу в ньому колгоспів, радгоспів, інших державних сільськогосподарських підприємств і населення.

11. Міністерству харчової промисловості УРСР, Міністерству м'ясної і молочної промисловості УРСР, Міністерству житлово-комунального господарства УРСР, Міністерству торгівлі УРСР, Міністерству вугільної промисловості УРСР, Міністерству чорної металургії УРСР, Укоопспілці, облвиконкомам і райвиконкомам забезпечити безумовне виконання завдань по виробництву з сировини врожаю 1980 року сухого бурякового жому і сухих білкових кормів, поставці сільському господарству відходів харчової промисловості та по збиранню харчових відходів в обсягах, встановлених постановою ЦК Компартії України і Ради Міністрів УРСР від 25 вересня 1979 р. N 462.

12. Облвиконкомам, Міністерству лісового господарства УРСР і Міністерству лісової і деревообробної промисловості УРСР організувати в 1980 році заготівлю сіна на землях держлісфонду в кількості 42 тис. тонн і збільшити виробництво хвойного борошна до 75 тис. тонн, з розподілом по областях згідно з додатком N 6.

13. Зберегти на 1980 рік порядок розрахунків з власниками автомобілів за перевезення силосної і сінажної маси та інших видів кормів, а також порядок і умови оплати праці водіїв автомобілів, робітників і службовців, трактористів-машиністів та інших механізаторів, які направляються на заготівлю кормів у колгоспи і радгоспи з промислових, транспортних та інших підприємств, установ і організацій, передбачені постановою ЦК КПРС і Ради Міністрів СРСР від 15 березня 1979 р. N 249 /постанова ЦК Компартії України і Ради Міністрів УРСР від 10 квітня 1979 р. N 171/.

14. Управлінням Донецької, Львівської, Одеської, Південної, Південно-Західної і Придніпровської залізниць перевозити з 1 жовтня 1980 р. по 1 травня 1981 р. за заявками облвиконкомів для колгоспів, радгоспів та інших державних сільськогосподарських підприємств грубі корми, заготовлені в інших областях, за тарифом, зниженим на 50 процентів проти діючого, без справляння штрафів за недовантаження вагонів при повному їх завантаженні по об'єму пресованими грубими кормами.

Облвиконкомам відшкодовувати залізницям за рахунок бюджетів областей витрати, зв'язані з застосуванням пільгового тарифу.

15. Надати право директорам радгоспів та інших державних сільськогосподарських підприємств направляти в 1980 році на преміювання робітників за перевищення обсягу виробництва кормів порівняно з середньорічним рівнем, досягнутим за попередні 5 років, кошти в розмірі до 30 процентів вартості кормів, заготовлених понад вказаний рівень їх виробництва, за умови високої якості кормів.

16. Дозволити директорам радгоспів та інших державних сільськогосподарських підприємств встановлювати у 1980 році додаткову оплату праці за своєчасне і якісне виконання робіт для робітників, зайнятих на роботах по вирощуванню кормових культур, у розмірах, передбачених пунктом 6 постанови ЦК КПРС, Ради Міністрів СРСР і ВЦРПС від 15 червня 1961 р. N 542 /пункт 6 постанови ЦК Компартії України, Ради Міністрів УРСР і Укрпрофради від 5 вересня 1961 р. N 1282/ для робіт по вирощуванню просапних культур.

Рекомендувати директорам радгоспів та інших державних сільськогосподарських підприємств ширше застосовувати в 1980 році на роботах по заготівлі кормів акордну оплату праці за кінцеві результати роботи /тонну заготовленого сіна, сінажу, силосу та інших кормів/ і більшою мірою використовувати на заохочення робітників, зайнятих у кормовиробництві, кошти фонду матеріального заохочення.

17. Збільшити в 1980 році акордну розцінку на заготівлі сіна, силосу, сінажу та інших кормів на суму додаткової оплати за якість і строки виконання робіт та підвищеної оплати в розмірах, передбачених для збирання врожаю зернових культур, за умови заготівлі кормів I і II класів.

Міністерству сільського господарства СРСР доручено за погодженням з Державним комітетом СРСР по праці і соціальних питаннях і ЦК профспілки працівників сільського господарства в місячний строк розробити рекомендації щодо оплати праці робітників на заготівлі кормів, маючи на увазі диференціювати розмір додаткової оплати за якість і строки виконання робіт та підвищеної оплати на збиранні врожаю залежно від якості /класу/ заготовлюваних кормів.

Розрахунки акордних розцінок за тонну кормів відповідного класу провести в 1980 році в межах встановлених фондів заробітної плати.

18. Запровадити на 1980 рік додаткове преміювання керівних працівників і спеціалістів радгоспів та інших державних сільськогосподарських підприємств за збільшення виробництва кормів. Преміювання провадити за кожний процент одержаного приросту виробництва кормів порівняно з середньорічним рівнем, досягнутим за попередні 5 років, у розмірі до 2 процентів річної заробітної плати за посадовими окладами, але не більше двох місячних посадових окладів за рік на працівника. При цьому максимальні розміри премій виплачувати за заготівлю кормів високої якості.

Премії керівним працівникам і спеціалістам радгоспів та інших державних сільськогосподарських підприємств за збільшення виробництва кормів виплачуються в межах премій, встановлених підпунктом "з" пункту 1 постанови ЦК КПРС, Ради Міністрів СРСР і ВЦРПС від 2 квітня 1970 р. N 227 /підпункт 1 "ж" пункту 1 постанови ЦК Компартії України, Ради Міністрів УРСР і Укрпрофради від 4 травня 1970 р. N 241/.

19. Встановити, що в 1980 році преміювання в повному розмірі керівних працівників і спеціалістів радгоспів та інших державних сільськогосподарських підприємств провадиться за умови виконання плану заготівлі кормів власного виробництва, а керівних працівників і спеціалістів трестів радгоспів, виробничих управлінь сільського господарства райвиконкомів та об'єднань у сільському господарстві - за умови виконання зазначеного плану в цілому по підвідомчих господарствах.

При невиконанні плану заготівлі кормів власного виробництва розмір премій керівним працівникам і спеціалістам радгоспів та інших державних сільськогосподарських підприємств, трестів радгоспів, виробничих управлінь сільського господарства райвиконкомів та об'єднань в сільському господарстві знижується у встановленому порядку, але не більш як до 50 процентів.

20. Дозволити в 1980 році директорам радгоспів та інших державних сільськогосподарських підприємств видавати /безплатно/ як додаткову оплату працівникам, зайнятим на збиранні сіна, соломи, заготівлі силосу, сінажу, у виробництві штучно обезводнених кормів, і продавати по плановій собівартості працівникам радгоспів та інших державних сільськогосподарських підприємств, які мають в особистій власності домашню худобу до 10 процентів заготовлюваного сіна та силосу і до 20 процентів соломи.

Надати право директорам радгоспів та інших державних сільськогосподарських підприємств, а також лісогосподарських підприємств видавати до 50 процентів сіна /безплатно/ працівникам, зайнятим на косінні і заготівлі сіна вручну на землях, непридатних для використання тракторів і машин. Оплата праці по заготівлі сіна, що видається безплатно, не провадиться.

21. Рекомендувати колгоспам застосовувати заходи матеріального заохочення, встановлені цією постановою для працівників радгоспів та інших державних сільськогосподарських підприємств.

22. Облвиконкомам виділити з ринкових фондів легкові автомобілі і мотоцикли колгоспам, радгоспам та іншим державним сільськогосподарським підприємствам для продажу їх трактористам-машиністам, водіям автомобілів, колгоспникам, робітникам і спеціалістам, які забезпечуватимуть високі показники при заготівлі високоякісних кормів у 1980 році, по областях згідно з додатком N 7.

Продаж легкових автомобілів і мотоциклів провести без заліку в ліміт дрібного опту з включенням у товарообіг.

23. Дозволити обкомам партії і облвиконкомам представити працівників сільського господарства, які найбільше відзначилися на виробництві і заготівлі кормів у 1980 році, до нагородження Почесною Грамотою і Грамотою Президії Верховної Ради Української РСР і присвоєння почесних звань Української РСР.

24. Взяти до відома, що ЦК КПРС і Рада Міністрів СРСР постановою від 20 березня 1980 р. N 240 "Про додаткові заходи по збільшенню виробництва грубих і соковитих кормів у 1980 році та підвищенню їх якості":

1) Зобов'язали:

а) Підпункт 1 "а" пункту 24 втратив чинність

(згідно з постановою Центрального Комітету Компартії
 України і Ради Міністрів Української РСР від 14.06.89 р. N 158)

б) Міністерство машинобудування для легкої і харчової промисловості та побутових приладів виготовити додатково в 1980 році 50 тис. ручних кіс для потреб колгоспів і радгоспів.

в) Міністерство машинобудування для тваринництва і кормовиробництва виготовити додатково і поставити в 1980 році сільському господарству 2 тис. ручних моторизованих косарок, у тому числі до 1 вересня 1 тис. штук.

г) Міністерство промисловості будівельних матеріалів СРСР передати в 1980 році за погодженням з Держкомсільгосптехнікою СРСР і Держгіртехнаглядом СРСР колгоспам та радгоспам 60 автоклавів для монтажу в цехах для гідробаротермічної обробки соломи після відповідного технічного діагностування і визначення ресурсу безпечної роботи автоклавів.

Держпостач СРСР і Держкомсільгосптехніку СРСР забезпечити укомплектування цехів для гідробаротермічної обробки соломи необхідним устаткуванням.

д) Міністерство сільського господарства СРСР, Держкомсільгосптехніку СРСР, Головмікробіопром і ВАСГНІЛ організувати у господарствах /в яких введені в експлуатацію цехи для гідробаротермічної обробки соломи/ широку виробничу перевірку ефективності згодовування тваринам соломи, обробленої гідробаротермічним методом.

Про результати перевірки доповісти /з відповідними пропозиціями/ до 1 червня 1980 р. Раді Міністрів СРСР;

є) Держбанк СРСР надати, як виняток, у 1980 році /в межах плану довгострокового кредитування Держбанку СРСР/ окремим радгоспам та іншим державним сільськогосподарським підприємствам у міру вишукання ними місцевих матеріально-технічних ресурсів додатковий довгостроковий кредит на затрати по будівництву сховищ для силосу, сінажу і трав'яного борошна, кормоцехів та інших споруд для зберігання і переробки кормів понад встановлені на цей рік обсяги капітальних вкладень;

ж) Міністерство заготівель СРСР організувати в 1980 році виробництво кормових сумішей з побічних продуктів борошномельної, круп'яної та елеваторної промисловості в кількості 1 млн. тонн.

з) Держпостач СРСР і міністерства-постачальники забезпечити поставку сільському господарству поліетиленової плівки, сінопресувального дроту і шпагату, паперових мішків по фондах I - III кварталів до 1 вересня, а по річних фондах до 1 листопада 1980 р.;

2) Виділили додатково в 1980 році для потреб колгоспів і радгоспів /незалежно від їх відомчого підпорядкування/ 100 тонн піросульфіту натрію, 150 тонн бензойної кислоти, 150 тонн пропіонової кислоти, 700 прес-підбирачів, 1400 навантажувачів-стогокладів ПФ-0,5 і 3000 косарок тракторних.

25. Обкомам і райкомам партії, виконкомам обласних і районних Рад народних депутатів, профспілковим і комсомольським органам забезпечити більш широкий розвиток масово-політичної роботи, спрямованої на збільшення виробництва і заготівлі кормів у 1980 році.

26. Доручити Комітету народного контролю УРСР встановили контроль за виконанням завдань, передбачених цією постановою.

27. Міністерству сільського господарства УРСР, Міністерству радгоспів УРСР, Міністерству харчової промисловості УРСР, Міністерству меліорації і водного господарства УРСР, Міністерству заготівель УРСР, Міністерству сільського будівництва УРСР, Головплодвинпрому УРСР, Міністерству лісового господарства УРСР, Міністерству лісової і деревообробної промисловості УРСР, Міністерству м'ясної і молочної промисловості УРСР, Південному відділенню ВАСГНІЛ, Держкомсільгосптехніці УРСР, Укрміжколгоспбуду, Міністерству місцевої промисловості УРСР, Міністерству торгівлі УРСР, Міністерству житлово-комунального господарства УРСР, Укоопспілці, обкомам партії і облвиконкомам про хід виконання цієї постанови доповісти ЦК Компартії України і Раді Міністрів УРСР до 20 жовтня 1980 року.

* * *

Центральний Комітет Компартії України і Рада Міністрів УРСР висловлюють впевненість у тому, що партійні, профспілкові і комсомольські організації, радянські і сільськогосподарські органи, колгоспи, радгоспи та інші державні сільськогосподарські підприємства, промислові та будівельні організації, керуючись рішенням липневого /1978 р./ і листопадового /1979 р./ Пленумів ЦК КПРС докладуть усіх сил для успішного виконання завдань по дальшому зміцненню кормової бази, значного збільшення виробництва і продажу державі м'яса, молока та інших продуктів тваринництва.

 

Секретар Центрального
Комітету Компартії України
 

В. ЩЕРБИЦЬКИЙ 

Голова Ради Міністрів
Української РСР
 

О. ЛЯШКО 

Інд. 22

 

ЗАВДАННЯ
по заготівлі грубих і соковитих кормів у колгоспах, радгоспах та інших державних сільськогосподарських підприємствах на 1980 рік

Області 

Сіно 

Сінаж 

Солома 

Силос 

Кормові коренеплоди та баштанні культури 

Вінницька 

170 

920 

1900 

3180 

870 

Волинська 

156 

560 

735 

1040 

620 

Ворошиловградська 

239 

280 

1300 

2880 

1100 

Дніпропетровська 

198 

530 

2350 

4530 

1250 

Донецька 

206 

580 

1780 

3180 

1600 

Житомирська 

293 

620 

1025 

2200 

610 

Закарпатська 

261 

135 

207 

300 

300 

Запорізька 

187 

360 

2120 

3060 

1650 

Івано-Франківська 

112 

410 

350 

410 

480 

Київська 

351 

1000 

1690 

3710 

1700 

Кіровоградська 

175 

400 

1685 

2960 

470 

Кримська 

256 

160 

1370 

2950 

1050 

Львівська 

236 

890 

780 

1020 

950 

Миколаївська 

132 

300 

1600 

2790 

950 

Одеська 

265 

350 

2360 

3650 

1200 

Полтавська 

150 

900 

1720 

3550 

750 

Ровенська 

135 

550 

688 

1175 

540 

Сумська 

260 

700 

1320 

2450 

530 

Тернопільська 

88 

725 

1050 

1675 

800 

Харківська 

229 

700 

2050 

4260 

780 

Херсонська 

269 

320 

1680 

3230 

1050 

Хмельницька 

100 

800 

1660 

2590 

1150 

Черкаська 

150 

440 

1880 

3000 

840 

Чернівецька 

67 

350 

400 

630 

380 

Чернігівська 

415 

820 

1500 

3080 

880 

Всього 

5100 

14000 

35200 

63500 

22500 

 

ЗАВДАННЯ
по створенню республіканського страхового фонду грубих кормів у колгоспах, радгоспах та інших державних сільськогосподарських підприємствах на 1980 рік

Області 

Тис. тонн 

Вінницька 

30 

Волинська 

Ворошиловградська 

20 

Дніпропетровська 

35 

Донецька 

30 

Житомирська 

10 

Закарпатська 

Запорізька 

30 

Івано-Франківська 

Київська 

30 

Кіровоградська 

25 

Кримська 

18 

Львівська 

Миколаївська 

25 

Одеська 

40 

Полтавська 

28 

Ровенська 

Сумська 

23 

Тернопільська 

19 

Харківська 

30 

Херсонська 

30 

Хмельницька 

30 

Черкаська 

30 

Чернівецька 

Чернігівська 

27 

Всього 

545 

 

ЗАВДАННЯ
по проведенню повторних посівів кормових культур у колгоспах, радгоспах та інших державних сільськогосподарських підприємствах на 1980 рік

/тис. га/

Області 

Всього 

в тому числі 

післяукісні і пожнивні посіви 

озимі проміжні посіви 

Вінницька 

104 

76 

28 

Волинська 

83 

52 

31 

Ворошиловградська 

70 

68 

Дніпропетровська 

73 

72 

Донецька 

54 

54 

Житомирська 

160 

110 

50 

Закарпатська 

22 

10 

12 

Запорізька 

117 

117 

Івано-Франківська 

57 

27 

30 

Київська 

131 

106 

25 

Кіровоградська 

52 

51 

Кримська 

81 

80 

Львівська 

97 

56 

41 

Миколаївська 

132 

106 

26 

Одеська 

126 

120 

Полтавська 

128 

110 

18 

Ровенська 

105 

63 

42 

Сумська 

105 

61 

44 

Тернопільська 

104 

63 

41 

Харківська 

76 

74 

Херсонська 

126 

119 

Хмельницька 

91 

68 

23 

Черкаська 

109 

100 

Чернівецька 

27 

23 

Чернігівська 

210 

142 

68 

Всього 

2440 

1928 

512 

 

ЗАВДАННЯ
по поливу кормових культур на богарних землях у 1980 році

Області 

Площа
/тис. га/ 

Вінницька 

10 

Волинська 

Ворошиловградська 

Дніпропетровська 

Донецька 

Житомирська, 

Закарпатська 

Запорізька 

Івано-Франківська 

Київська 

13 

Кіровоградська 

Кримська 

60 

Львівська 

Миколаївська 

Одеська 

13 

Полтавська 

Ровенська 

Сумська 

Тернопільська 

Харківська 

Херсонська 

62 

Хмельницька 

Черкаська 

15 

Чернівецька 

Чернігівська 

Всього 

230 

 

РОЗПОДІЛ
дощувальних машин, виділених додатково в 1980 році для потреб сільського господарства

/штук/

Області 

КІ - 50 і "Сігма" 

"Волжанка" 

ДДН - 70
ДДН - 100 

Вінницька 

30

Волинська 

10 

Ворошиловградська 

Дніпропетровська 

Донецька 

10 

15 

Житомирська 

10 

Закарпатська 

Запорізька 

10 

10 

Івано-Франківська 

10 

Київська 

25 

20 

Кіровоградська 

30 

10 

Кримська 

10 

Львівська 

Миколаївська 

15 

Одеська 

25 

Полтавська 

30 

15 

10 

Ровенська 

10 

Сумська 

25 

11 

Тернопільська 

Харківська 

20 

17 

Херсонська 

10 

20 

Хмельницька 

15 

Черкаська 

45 

30 

10 

Чернівецька 

Чернігівська 

Всього 

300 

180 

120 

 

ЗАВДАННЯ
облвиконкомам, Мінлісгоспу УРСР і Мінліспрому УРСР по заготівлі сіна на землях держлісфонду і виробництву хвойного борошна в 1980 році

/тис. тонн/

Області 

Сіно організаціями Мінлісгоспу УРСР і Мінліспрому УРСР 

Хвойне борошно 

Всього 

в тому числі в республіканський страховий фонд 

Всього 

в тому числі 

організаціями Мінлісгоспу УРСР і Мінліспрому УРСР 

колгоспами 

Вінницька 

0.74 

0,45 

0,25 

0,25 

Волинська 

3,05 

2,2 

10,1 

8,5 

1,6 

Ворошиловградська 

0,4 

0,25 

0,85 

0,85 

Дніпропетровська 

0,68 

0,15 

0,22 

0,22 

Донецька 

0,27 

0,1 

0,12 

0,12 

Житомирська 

4,85 

2,6 

8,8 

7,4 

1,4 

Закарпатська 

3,0 

1,1 

0,8 

0,6 

0,2 

Запорізька 

0,1 

Івано-Франківська 

5,0 

1,2 

2,0 

1,1 

0,9 

Київська 

1,95 

1,2 

6,3 

5,5 

0,8 

Кіровоградська 

0,47 

0,2 

Кримська 

0,53 

0,2 

Львівська 

3,06 

2,6 

5,64 

4,54 

1,1 

Миколаївська 

0,27 

0,1 

Одеська 

0,35 

0,2 

Полтавська 

0,93 

0,45 

2,1 

1,85 

0,25 

Ровенська 

5,65 

3,2 

14,0 

12,2 

1,8 

Сумська 

1,69 

0,8 

3,15 

2,7 

0,45 

Тернопільська 

0,89 

0,5 

0,7 

0,5 

0,2 

Харківська 

1,18 

0,5 

2,9 

2,4 

0,5 

Херсонська 

1,34 

0,25 

2,7 

2,35 

0,35 

Хмельницька 

1,02 

0,65 

2,9 

2,5 

0,4 

Черкаська 

0,76 

0,45 

1,95 

1,65 

0,3 

Чернівецька 

2,0 

0,7 

1,75 

1,4 

0,35 

Чернігівська 

1,82 

0,95 

7,77 

4,47 

3,3 

Всього 

42,0 

21,0 

75,0 

61,1 

13 

 

КІЛЬКІСТЬ
легкових автомобілів і мотоциклів, що виділяються з ринкових фондів колгоспам, радгоспам та іншим державним сільськогосподарським підприємствам для продажу їх трактористам-машиністам, водіям автомобілів, колгоспникам, робітникам і спеціалістам, які забезпечили високі показники при заготівлі високоякісних кормів у 1980 році

Області

Легкові
автомобілі 

Мотоцикли
МТ-10 "Днепр" 

Вінницька 

27 

27 

Волинська 

14 

14 

Ворошиловградська 

18 

18 

Дніпропетровська 

22 

22 

Донецька 

20 

20 

Житомирська 

21 

21 

Закарпатська 

13 

13 

Запорізька 

25 

25 

Івано-Франківська 

15 

15 

Київська 

25 

25 

Кіровоградська 

19 

19 

Кримська 

19 

19 

Львівська 

25 

25 

Миколаївська 

18 

18 

Одеська 

28 

28 

Полтавська 

22 

22 

Ровенська 

16 

16 

Сумська 

19 

19 

Тернопільська 

19 

19 

Харківська 

23 

23 

Херсонська 

17 

17 

Хмельницька 

22 

22 

Черкаська 

19 

19 

Чернівецька 

10 

10 

Чернігівська 

24 

24 

Всього 

500 

500 

____________

Опрос