Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О частичном изменении постановления ЦК Компартии Украины и Совета Министров УССР от 25 декабря 1978 г. N 586 "О подсобных сельских хозяйствах предприятий, организаций и учреждений"

Совет Министров УССР, Центральный Комитет Компартии Украины
Постановление от 26.02.1980 № 122
Утратил силу

ЦЕНТРАЛЬНИЙ КОМІТЕТ КОМПАРТІЇ УКРАЇНИ
І РАДА МІНІСТРІВ УКРАЇНСЬКОЇ РСР

ПОСТАНОВА

від 26 лютого 1980 р. N 122

Київ

Про часткову зміну постанови ЦК Компартії України і Ради Міністрів УРСР від 25 грудня 1978 р. N 586 "Про підсобні сільські господарства підприємств, організацій і установ"

Постанова втратила чинність
(згідно з постановою Кабінету Міністрів України
 від 23 листопада 2016 року N 1066)

На виконання постанови Центрального Комітету КПРС і Ради Міністрів СРСР від 19 лютого 1980 р. N 151 "Про часткову зміну постанови ЦК КПРС і Ради Міністрів СРСР від 4 грудня 1978 р. N 985 "Про підсобні сільські господарства підприємств, організацій і установ" Центральний Комітет Компартії України і Рада Міністрів Української РСР ПОСТАНОВЛЯЮТЬ:

Внести зміну в постанову ЦК Компартії України і Ради Міністрів УРСР від 25 грудня 1978 р. N 586 "Про підсобні сільські господарства підприємств, організацій і установ", виклавши пункт другий у такій редакції:

"2. Облвиконкомам, Київському і Севастопольському міськвиконкомам надавати у встановленому порядку підсобним сільським господарствам підприємств, організацій і установ земельні ділянки із земель державного земельного запасу, державного лісового фонду, промислових, транспортних та інших несільськогосподарських підприємств і організацій, а також з невикористовуваних земель колгоспів, радгоспів та інших сільськогосподарських підприємств і, як виняток, - земель, що неефективно використовуються економічно слабкими колгоспами і радгоспами".

 

Секретар Центрального
Комітету Компартії України
 

 
В. ЩЕРБИЦЬКИЙ
 

Голова Ради Міністрів
Української РСР
 

 
О. ЛЯШКО
 

Інд. 22

Опрос