Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О порядке списания с баланса объединений, предприятий и организаций республиканского и местного подчинения затрат по прекращенному строительству и затрат на проектно-разведывательные работы по неосуществленному строительству, а также расходов на геологоразведочные, научно-исследовательские и опытно-конструкторские работы

Совет Министров УССР
Постановление от 03.01.1980 № 2
Утратил силу

РАДА МІНІСТРІВ УКРАЇНСЬКОЇ РСР

ПОСТАНОВА

від 3 січня 1980 р. N 2

Київ

Про порядок списання з балансу об'єднань, підприємств і організацій республіканського та місцевого підпорядкування затрат по припиненому будівництву і затрат на проектно-розвідувальні роботи по нездійсненому будівництву, а також витрат на геологорозвідувальні, науково-дослідні і дослідно-конструкторські роботи

Постанова втратила чинність
(згідно з постановою Кабінету Міністрів України
від 9 грудня 1992 року N 690)

Відповідно до пункту 41 Положення про бухгалтерські звіти і баланси, затвердженого постановою Ради Міністрів СРСР від 29 червня 1979 р. N 633, Рада Міністрів Української РСР ПОСТАНОВЛЯЄ:

Встановити, що починаючи з 1 січня 1980 р. списання з балансу об'єднань, підприємств і організацій республіканського та місцевого підпорядкування затрат по припиненому будівництву і затрат на проектно-розвідувальні роботи по нездійсненому будівництву в розмірі до 50 тис. крб. по кожній будові, а також витрат на геологорозвідувальні, науково-дослідні і дослідно-конструкторські роботи провадиться з дозволу відповідно міністерств, відомств УРСР, облвиконкомів, Київського і Севастопольського міськвиконкомів.

Списання затрат по припиненому будівництву і затрат на проектно-розвідувальні роботи по нездійсненому будівництву в розмірі понад 50 тис. крб. по кожній будові провадиться з дозволу Ради Міністрів УРСР.

 

Голова
Ради Міністрів УРСР
 

 
О. ЛЯШКО
 

Керуючий Справами
Ради Міністрів УРСР
 

 
К. БОЙКО
 

Інд. 26

Опрос