Идет загрузка документа (4 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О порядке согласования работ, влияющих на состояние вод, на водных объектах и в прибрежных полосах /зонах/

Совет Министров УССР
Постановление от 28.12.1979 № 599
Утратил силу

РАДА МІНІСТРІВ УКРАЇНСЬКОЇ РСР

ПОСТАНОВА

від 28 грудня 1979 р. N 599

Київ

Про порядок погодження робіт, що впливають на стан вод, на водних об'єктах і в прибережних смугах /зонах/

Постанова втратила чинність
(згідно з постановою Кабінету Міністрів України
 від 12 січня 1996 року N 56)

Відповідно до статті 23 Водного кодексу Української РСР Рада Міністрів Української РСР ПОСТАНОВЛЯЄ:

1. Встановити, що будівельні, днопоглиблювальні і вибухові роботи, добування корисних копалин і водяних рослин, прокладання кабелів, трубопроводів та інших комунікацій, рубання лісу і чагарників, бурові, сільськогосподарські та інші роботи на водних об'єктах або в прибережних смугах /зонах/ водойм, що впливають на стан вод, проводяться за погодженням:

з органами по регулюванню використання і охороні вод, виконавчими комітетами місцевих Рад народних депутатів, органами охорони природи, відповідними водокористувачами і землекористувачами - в усіх випадках;

з органами, що здійснюють охорону рибних запасі в, - при проведенні робіт на рибогосподарських водоймах та в їх прибережних смугах;

з органами, що регулюють судноплавство і лісосплав, - при проведенні робіт на судноплавних і лісосплавних водних шляхах та в їх прибережних смугах;

з органами лісового господарства - при проведенні робіт в заборонених смугах лісів по берегах водних об'єктів;

з органами, які здійснюють державний санітарний нагляд - при проведенні робіт на водних об'єктах, призначених для задоволення питних, побутових та інших потреб населення та віднесених у встановленому порядку до категорії лікувальних, а також в межах округу і зони санітарної охорони, відповідно, курорту та джерел централізованого водопостачання.

2. Експлуатаційні землечерпальні роботи на судноплавних шляхах, пов'язані з забезпеченням судноплавних умов, проводяться органами, які регулююсь судноплавство, з додержанням інтересів інших водокористувачів і з повідомленням органів по регулюванню використання і охороні вод.

3. Розбіжності між підприємствами, установами і організаціями, заінтересованими у проведенні робіт на водних об'єктах або в прибережних смугах /зонах/, і зазначеними в пункті 1 цієї постанови органами державного нагляду, що виникають при погодженні умов робіт, розглядаються міністерствами, державними комітетами і відомствами, у підпорядкуванні яких знаходяться вказані підприємства, установи, організації, і відповідними органами державного нагляду. При наявності розбіжностей між міністерствами, державними комітетами, відомствами і органами державного нагляду остаточне рішення приймає Міністерство меліорації і водного господарства УРСР.

4. Міністерству меліорації і водного господарства УРСР розробити і затвердити форми документів щодо погодження робіт, які впливають на стан вод, на водних об'єктах або в прибережних смугах /зонах/, і забезпечити ними відповідні підвідомчі організації на місцях.

 

Голова
Ради Міністрів УРСР

О. ЛЯШКО

Керуючий Справами
Ради Міністрів УРСР

К. БОЙКО

Інд. 35

Опрос