Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об упорядочении изготовления надгробий для ритуального обслуживания населения

Совет Министров УССР
Постановление от 28.12.1979 № 594

РАДА МІНІСТРІВ УКРАЇНСЬКОЇ РСР

ПОСТАНОВА

від 28 грудня 1979 р. N 594

Київ

Про впорядкування виготовлення надгробків для ритуального обслуговування населення

Рада Міністрів Української РСР ПОСТАНОВЛЯЄ:

1. Встановити, що замовлення від населення на виготовлення надгробків приймаються тільки установами і підприємствами Міністерства житлово-комунального господарства УРСР.

Реалізація надгробків і надмогильних споруд та їх деталей здійснюється тільки через відповідні організації вказаного Міністерства.

Міністерству житлово-комунального господарства УРСР затвердити до 1 червня 1980 р. за погодженням з заінтересованими організаціями Інструкцію про прийняття і виконання замовлень на виготовлення надгробків і надмогильних споруд.

2. Заборонити підприємствам і організаціям поставку блоків з граніту, лабрадориту і габронориту і виробів з них іншим підприємствам, установам і організаціям без дозволу відповідних міністерств і відомств.

3. Міністерству промисловості будівельних матеріалів УРСР, Міністерству житлово-комунального господарства УРСР і Укрміжколгоспбуду посилити контроль за поставкою підвідомчими підприємствами і організаціями блоків і виробів з природного каменю стороннім організаціям і підприємствам для будівельних та інших потреб.

4. Держгіртехнагляду УРСР посилити контроль за беззастережним додержанням правил ведення гірничих робіт по видобутку блоків з граніту, лабрадориту і габронориту, заборонити ведення робіт на кар'єрах, не обладнаних відповідним підйомно-транспортним і землерийним устаткуванням.

5. Міністерству промисловості будівельних матеріалів УРСР, Міністерству внутрішніх справ УРСР і Київському міськвиконкому вжити заходів до збільшення обсягів виробництва деталей надгробків і надмогильних споруд і більш широкого використання для цієї мети відходів каменеобробки.

6. Контроль за виконанням цієї постанови покласти на Держплан УРСР.

 

Голова
Ради Міністрів УРСР

О. ЛЯШКО

Керуючий Справами
Ради Міністрів УРСР

К. БОЙКО

Інд. 35

Опрос