Идет загрузка документа (1 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об организации работы Министерства энергетики и электрификации УССР на условиях, установленных Общим положением о всесоюзном и республиканском промышленных объединениях

Совет Министров УССР
Постановление от 28.12.1979 № 593

РАДА МІНІСТРІВ УКРАЇНСЬКОЇ РСР

ПОСТАНОВА

від 28 грудня 1979 р. N 593

Київ

Про організацію роботи Міністерства енергетики і електрифікації УРСР на умовах, встановлених Загальним положенням про всесоюзне і республіканське промислові об'єднання

Рада Міністрів Української РСР ПОСТАНОВЛЯЄ:

1. Прийняти пропозицію Міністерства енергетики і електрифікації УРСР, погоджену з Міністерством енергетики і електрифікації СРСР, про організацію з 1 січня 1980 р. роботи Міністерства енергетики і електрифікації УРСР на умовах, встановлених Загальним положенням про всесоюзне і республіканське промислові об'єднання /крім пунктів 109 - 113/, затвердженим постановою Ради Міністрів СРСР від 2 березня 1973 р. N 140.

2. Зберегти для працівників центрального апарату Міністерства енергетики і електрифікації УРСР діючі умови матеріально-побутового забезпечення і медичного обслуговування.

3. Міністерству фінансів УРСР внести відповідні зміни в джерела фінансування витрат на утримання апарату Міністерства енергетики і електрифікації УРСР.

 

Голова
Ради Міністрів УРСР

О. ЛЯШКО

Керуючий Справами
Ради Міністрів УРСР

К. БОЙКО

Інд. 21

Опрос