Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О штатной численности Хмельницкого, Синельниковского, Краснолиманского, Сакского, Глуховского, Чугуевского и Славутского горисполкомов

Совет Министров УССР
Постановление от 10.12.1979 № 562

РАДА МІНІСТРІВ УКРАЇНСЬКОЇ РСР

ПОСТАНОВА

від 10 грудня 1979 р. N 562

Київ

Про штатну чисельність Хмільницького, Синельниківського, Краснолиманського, Сакського, Глухівського, Чугуївського та Славутського міськвиконкомів

У зв'язку з Указом Президії Верховної Ради УРСР від 26 листопада 1979 р. "Про віднесення деяких міст Української РСР до категорії міст обласного підпорядкування" Рада Міністрів Української РСР ПОСТАНОВЛЯЄ:

1. Збільшити штатну чисельність по органах державного управління, що знаходяться на місцевому бюджеті, на 151 одиницю і ліміт витрат на їх утримання на 355,4 тис. крб., в тому числі фонд заробітної плати 289,6 тис. карбованців, по областях згідно з додатком.

Витрати на утримання додаткової чисельності провести за рахунок бюджетів відповідних областей.

2. Доручити Вінницькому, Дніпропетровському, Донецькому, Кримському, Сумському, Харківському і Хмельницькому облвиконкомам встановити штатну чисельність працівників апарату виконкомів Хмільницької, Синельниківської, Краснолиманської, Сакської, Глухівської, Чугуївської і Славутської міських Рад народних депутатів та їх відділів з урахуванням додаткових штатних одиниць, що виділяються цією постановою, та скорочення чисельності працівників і фонду заробітної плати, які вивільняються у зв'язку з віднесенням міст Хмільник, Синельникове, Красний Лиман, Саки, Глухів, Чугуїв і Славута до категорії міст обласного підпорядкування.

3. Для організації та утримання фінансових відділів, народних судів і нотаріальних контор в мм. Хмільник, Синельникове, Красний Лиман, Саки, Глухів, Чугуїв і Славута виділити Міністерству фінансів УРСР 91 штатну одиницю і Міністерству юстиції УРСР 35 штатних одиниць та асигнування, відповідно, в сумі 222,2 тис. крб. і 102,6 тис. крб., в тому числі фонд заробітної плати 167,5 тис. крб. і 58,0 тис. карбованців.

Міністерству фінансів УРСР профінансувати зазначені витрати за рахунок резервного фонду Ради Міністрів УРСР.

4. Міністерству внутрішніх справ УРСР, Міністерству зв'язку УРСР, Міністерству житлово-комунального господарства УРСР, Міністерству фінансів УРСР, Прокуратурі УРСР, Комітету народного контролю УРСР і ЦСУ УРСР у двотижневий строк розглянути питання про створення в містах Хмільник, Синельникове, Красний Лиман, Саки, Глухів, Чугуїв і Славута підвідомчих організацій, що не знаходяться на бюджеті республіки.

 

Голова
Ради Міністрів УРСР

О. ЛЯШКО

Керуючий Справами
Ради Міністрів УРСР

К. БОЙКО

Інд. 26

Опрос