Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об участии межхозяйственных предприятий /организаций/ и производственных объединений в сельском хозяйстве в республиканском социалистическом соревновании тракторных, тракторно-полеводческих, тракторно-комплексных бригад и механизированных отрядов сельского хозяйства

Совет Министров УССР, Украинский республиканский совет профессиональных союзов
Постановление от 17.08.1979 № 409
Утратил силу

РАДА МІНІСТРІВ УКРАЇНСЬКОЇ РСР
І УКРАЇНСЬКА РЕСПУБЛІКАНСЬКА РАДА ПРОФЕСІЙНИХ СПІЛОК

ПОСТАНОВА

від 17 серпня 1979 р. N 409

Київ

Про участь міжгосподарських підприємств /організацій/ і виробничих об'єднань у сільському господарстві в республіканському соціалістичному змаганні тракторних, тракторно-рільничих, тракторно-комплексних бригад і механізованих загонів сільського господарства

Постанова втратила чинність
(згідно з постановою Ради Міністрів Української РСР і
Української республіканської ради професійних спілок
від 15 жовтня 1986 року N 368)

Рада Міністрів Української РСР і Українська республіканська рада професійних спілок ПОСТАНОВЛЯЄ:

1. Поширити чинність постанови Ради Міністрів УРСР і Укрпрофради від 21 листопада 1969 р. N 637 "Про організацію республіканського соціалістичного змагання тракторних, тракторно-рільничих, тракторно-комплексних бригад і механізованих загонів сільського господарства" /ЗП УРСР, 1969 р., N 11, ст. 142/ і пункту 2 постанови Ради Міністрів УРСР і Укрпрофради від 12 січня 1973 р. N 17 "Про заснування перехідних Червоних прапорів для радгоспів, промислових підприємств та інших організацій Головплодвинпрому УРСР - переможців у республіканському соціалістичному змаганні" /ЗП УРСР, 1973 р., N 1, ст. 3/ на міжгосподарські підприємства /організації/ і виробничі об'єднання у сільському господарстві.

Встановити, що по підсумках соціалістичного змагання поряд з механізаторами преміюються також інші члени тракторних, тракторно-рільничих, тракторно-комплексних бригад і механізованих загонів сільського господарства.

2. Міністерству сільського господарства УРСР, Міністерству радгоспів УРСР, Держкомсільгосптехніці УРСР разом з Українським республіканський комітетом профспілки працівників сільського господарства, Міністерству харчової промисловості УРСР, Міністерству м'ясної і молочної промисловості УРСР, Головплодвинпрому УРСР разом з Українським республіканським комітетом профспілки робітників харчової промисловості в місячний строк переглянути і затвердити, стосовно до сучасного рівня сільськогосподарського виробництва, умови республіканського соціалістичного змагання тракторних, тракторно-рільничих, тракторно-комплексних бригад і механізованих загонів колгоспів, радгоспів, міжгосподарських підприємств /організацій/ і виробничих об'єднань у сільському господарстві, об'єднань "Сільгосптехніка" та інших державних підприємств сільського господарства.

 

Голова Ради Міністрів
Української РСР

О. ЛЯШКО

Голова Української
республіканської ради
професійних спілок

В. СОЛОГУБ

Інд. 22

Опрос