Идет загрузка документа (4 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О переписи скота на 1 января в 1980 г.

Совет Министров УССР
Постановление от 02.07.1979 № 333

РАДА МІНІСТРІВ УКРАЇНСЬКОЇ РСР

ПОСТАНОВА

від 2 липня 1979 р. N 333

Київ

Про перепис худоби на 1 січня 1980 р.

На виконання постанови Ради Міністрів СРСР від 14 червня 1979 р. N 554 "Про всесоюзний перепис худоби на 1 січня 1980 р." Рада Міністрів Української РСР ПОСТАНОВЛЯЄ:

1. Доручити ЦСУ УРСР провести в республіці з 1 по 10 січня 1980 р. перепис великої рогатої худоби, свиней, овець, кіз і коней у сільській місцевості, в містах і селищах міського типу за станом на 1 січня 1980 р., а також забезпечити проведення контрольної перевірки даних вказаного перепису, охопивши нею не менше 10 процентів загального числа колгоспних дворів, господарств робітників, службовців та інших груп населення.

2. Міністерству сільського господарства УРСР, Міністерству радгоспів УРСР, Міністерству заготівель УРСР, Міністерству м'ясної і молочної промисловості УРСР, Міністерству харчової промисловості УРСР, Головплодвинпрому УРСР та іншим міністерствам, відомствам і організаціям, господарства яких мають худобу, своєчасно провести в цих господарствах інвентаризацію худоби з обов'язковим переліченням її в натурі за станом на 1 січня 1980 р., маючи на увазі закінчити цю роботу до початку перепису худоби.

Керівникам колгоспів, радгоспів та інших господарств, що мають худобу, подати обліковцям, які проводять перепис, точні перевірені відомості про фактичну наявність худоби за станом на 1 січня 1980 р. по формах, затверджених ЦСУ СРСР.

3. Встановити, що:

а) перепис худоби /перелічення худоби в натурі/ у відповідності з цією постановою проводиться обліковцями з обов'язковою участю в сільській місцевості представника сільської Ради народних депутатів і представника місцевого активу, а в містах і селищах міського типу - представника міської /районної/ Ради народних депутатів;

б) обліковці, які проводять перепис худоби, і бригадири контрольних бригад затверджуються персонально райвиконкомами або міськвиконкомами за поданням місцевих органів державної статистики не пізніше 15 грудня 1979 р.

4. Виконкомам обласних, міських, районних, сільських і селищних Рад народних депутатів:

забезпечити роз'яснення населенню значення і завдань перепису худоби, що проводиться відповідно до цієї постанови;

забезпечити органи державної статистики необхідною кількістю підготовлених працівників для проведення вказаного перепису худоби, а також виділити на допомогу місцевим органам державної статистики працівників з числа районного і міського активу для здійснення контролю за проведенням перепису худоби;

забезпечити працівників, які беруть участь у проведенні перепису худоби, транспортними засобами.

5. Встановити, що особи, які залучаються відповідно до цієї постанови для перепису худоби, звільняються від основної роботи, з збереженням за ними середнього заробітку за місцем цієї роботи і виплатою додаткової винагороди від органів державної статистики, на такі строки: обліковці контрольних бригад і обліковці, які проводять перепис худоби у господарствах населення, - на 9 робочих днів; обліковці, які проводять перепис худоби у колгоспах, радгоспах та інших господарствах, - на 7 робочих днів; особи, які виділені райвиконкомами і міськвиконкомами на допомогу інспектурам, інформаційно-обчислювальним станціям /центрам/ державної статистики в районах і містах, - на 12 - 15 робочих днів.

 

Заступник Голови
Ради Міністрів УРСР

Г. ВАЩЕНКО

Керуючий Справами
Ради Міністрів УРСР

К. БОЙКО

Інд. 42

Опрос