Идет загрузка документа (4 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О порядке создания производственных объединений в сельском хозяйстве

Совет Министров УССР
Постановление от 22.05.1979 № 263
Утратил силу

РАДА МІНІСТРІВ УКРАЇНСЬКОЇ РСР

ПОСТАНОВА

від 22 травня 1979 р. N 263

Київ

Про порядок створення виробничих об'єднань у сільському господарстві

Постанова втратила чинність
(згідно з постановою Кабінету Міністрів України
 від 19 жовтня 1991 року N 280)

Відповідно до постанови Ради Міністрів СРСР від 7 грудня 1978 р. N 1009 "Про за твердження Положення про виробниче об'єднання в сільському господарстві" Рада Міністрів Української РСР ПОСТАНОВЛЯЄ:

1. Встановити, що виробничі об'єднання у сільському господарстві створюються:

а) виробничі об'єднання, до складу яких входять колгоспи і міжколгоспні підприємства /організації/ району чи області, - облвиконкомами за погодженням з Міністерством сільського господарства УРСР;

б) виробничі об'єднання, до складу яких входять радгоспи та інші державні підприємства і організації одного міністерства або відомства УРСР, - відповідним міністерством або відомством УРСР за погодженням з Держпланом УРСР;

в) виробничі об'єднання, до складу яких входять радгоспи та інші державні підприємства і організації різних міністерств або відомств УРСР, а також колгоспи, радгоспи, міжгосподарські підприємства /організації/ та інші державні і кооперативні підприємства і організації, - Радою Міністрів УРСР.

Клопотання міністерств, відомств УРСР і облвиконкомів про створення вказаних виробничих об'єднань розглядаються разом з заінтересованими міністерствами і відомствами УРСР Держпланом УРСР, який свої пропозиції подає Раді Міністрів УРСР.

2. Підготовку техніко-економічного обгрунтування доцільності створення виробничого об'єднання у сільському господарстві, а також вивчення питань, зв'язаних з його організацією і діяльністю забезпечує орган /міністерство, відомство УРСР, республіканське об'єднання, обласне /районне/ управління сільського господарства, трест радгоспів/, який порушує клопотання про створення об'єднання.

Для вирішення питання про створення виробничого об'єднання в сільському господарстві подаються такі матеріали:

клопотання про створення виробничого об'єднання і техніко-економічне обгрунтування доцільності його створення;

рішення загальних Зборів колгоспників /зборів уповноважених/, рішення інших кооперативних підприємств і організацій, рішення зборів уповноважених представників господарств - учасників міжгосподарського підприємства /організації/ про вступ до складу виробничого об'єднання, а для радгоспів та інших державних підприємств і організацій - згода вищестоящих органів. При цьому підприємства і організації системи Міністерства легкої промисловості СРСР і Міністерства м'ясної і молочної промисловості СРСР входять до складу виробничих об'єднань, за згодою вказаних міністерств СРСР;

проект статуту виробничого об'єднання, розроблений на основі Положення про виробниче об'єднання в сільському господарстві;

проект структури управління виробничим об'єднанням /при необхідності - і проект чисельності апарату управління та розрахунки граничних асигнувань на його утримання/.

Для розгляду пропозицій про створення виробничих об'єднань у сільському господарстві у відповідних міністерствах і відомствах УРСР створюються комісії в складі відповідальних працівників і спеціалістів по галузях.

3. Встановити, що в окремих випадках для керівництва діяльністю виробничого об'єднання з дозволі відповідного міністерства, відомства УРСР за погодженням з Міністерством фінансів УРСР може створюватися відособлений апарат управління в межах встановлених граничних асигнувань на утримання апарату управління.

Питання про створення відособленого апарату управління у виробничих об'єднаннях, вказаних у підпункті "в" пункту I цієї постанови, а також підпорядкованість цих об'єднань вирішується Радою Міністрів УРСР.

 

Голова
Ради Міністрів УРСР

О. ЛЯШКО

Керуючий Справами
Ради Міністрів УРСР

К. БОЙКО

Інд. 22

Опрос