Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О нормах отпуска электроэнергии, газа и воды на ведение гражданами личного подсобного хозяйства

Совет Министров УССР
Постановление от 24.04.1979 № 196
Утратил силу

РАДА МІНІСТРІВ УКРАЇНСЬКОЇ РСР

ПОСТАНОВА

від 24 квітня 1979 р. N 196

Київ

Про норми відпуску електроенергії, газу і води на ведення громадянами особистого підсобного господарства

Постанова втратила чинність
 (згідно з постановою Кабінету Міністрів України
 від 20 листопада 2003 року N 1788)

Рада Міністрів Української РСР ПОСТАНОВЛЯЄ:

1. Виконкомам обласних, Київської і Севастопольської міських Рад народних депутатів з урахуванням місцевих умов встановити норми відпуску електроенергії, газу і води на ведення громадянами особистого підсобного господарства виходячи з типових норм, розроблених Міністерством житлово-комунального господарства УРСР.

Оплата за електроенергію, газ і воду, витрачені понад встановлені норми, провадиться по підвищених ставках: на електроенергію і воду - у двократному розмірі, на газ - у трикратному розмірі до діючих тарифів для населення.

При цьому стягування плати по підвищених ставках за електроенергію, газ і воду, витрачені громадянами на ведення особистого підсобного господарства понад встановлені норми їх відпуску, не повинно зачіпати інтереси населення по оплаті за електроенергію, газ і воду, що споживаються на побутові потреби.

2. Встановити, що плата за питну воду з водопроводів, витрачену підприємствами і організаціями понад затверджені ліміти, провадиться у п'ятикратному розмірі до встановлених тарифів на питну воду.

У зв'язку з цим визнати таким, що втратив силу, пункт 13 постанови Ради Міністрів УРСР від 26 липня 1963 р. N 856 /ЗП УРСР, 1963 р., N 7, ст. 58/.

 

Голова
Ради Міністрів УРСР
 

 
О. ЛЯШКО
 

Керуючий Справами
Ради Міністрів УРСР
 

 
К. БОЙКО
 

Інд. 26

Опрос