Идет загрузка документа (20 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О неотложных мерах по подготовке материально-технической базы Министерства заготовок УССР к принятию и обеспечению сохранности зерна и семян масличных культур урожая 1979 года

Совет Министров УССР, Центральный Комитет Компартии Украины
Постановление от 27.03.1979 № 147

ЦЕНТРАЛЬНИЙ КОМІТЕТ КОМПАРТІЇ УКРАЇНИ
І РАДА МІНІСТРІВ УКРАЇНСЬКОЇ РСР

ПОСТАНОВА

від 27 березня 1979 р. N 147

Київ

Про невідкладні заходи по підготовці матеріально-технічної бази Міністерства заготівель УРСР до приймання і забезпечення збереження зерна та насіння олійних культур урожаю 1979 року

З метою своєчасної підготовки хлібоприймальних і зернопереробних підприємств до приймання, обробки і зберігання зерна та насіння олійних культур урожаю 1979 року, на виконання постанови ЦК КПРС і Ради Міністрів СРСР від 12 березня 1979 р. N 235 Центральний Комітет Компартії України і Рада Міністрів Української РСР ПОСТАНОВЛЯЮТЬ:

1. Вважати одним з найважливіших завдань обкомів і райкомів партії, облвиконкомів та райвиконкомів, Міністерства заготівель УРСР забезпечення своєчасної підготовки хлібоприймальних і зернопереробних підприємств до безперебійного приймання, обробки та зберігання зерна і насіння олійних культур урожаю 1979 року.

Підготовку вказаних підприємств до приймання зерна і насіння олійних культур урожаю 1979 року завершити до 25 червня 1979 року.

2. Зобов'язати Міністерство заготівель УРСР і облвиконкоми забезпечити будівництво та введення в дію додатково в 1979 році на хлібоприймальних і зернопереробних підприємствах механізованих зерноскладів, стаціонарних зерносушарок, великовантажних автомобілерозвантажувачів та насіннєочисних цехів по областях згідно з додатком N 1.

3. Міністерству заготівель УРСР і Міністерству сільського будівництва УРСР забезпечити в 1979 році створення заділу в будівництві елеваторів загальною місткістю до 225 тис. тонн /понад обсяги, встановлені на 1979 рік/ в межах затвердженого обсягу капітальних вкладень і плану підрядних робіт, без зміни завдань по введенню в дію виробничих потужностей і основних фондів.

Міністерству заготівель УРСР:

передати до 1 червня 1979 р. підрядним будівельним організаціям Міністерства сільського будівництва УРСР проектно-кошторисну документацію, необхідну для виконання вказаних робіт;

по підсумках виконання плану капітального будівництва за 10 місяців 1979 року внести необхідні зміни в план капітальних вкладень по Міністерству.

4. Взяти до відома, що Міністерство заготівель СРСР збільшило на 1979 рік Міністерству заготівель УРСР обсяг капітальних вкладень на 22 млн. карбованців, в тому числі обсяг будівельно-монтажних робіт на 12,2 млн. карбованців /з відповідним збільшенням фонду заробітної плати працівників будівельних і проектно-розвідувальних організацій цього Міністерства/ для будівництва механізованих зерноскладів, асфальтованих площадок, стаціонарних зерносушарок, великовантажних автомобілерозвантажувачів, насіннєочисних цехів та інших об'єктів на хлібоприймальних і зернопереробних підприємствах, а також для оплати устаткування, що не входить до кошторисів будов.

Фінансування вказаних капітальних вкладень здійснюється за рахунок резервного фонду Ради Міністрів СРСР.

5. Міністерству будівництва і експлуатації автомобільних шляхів УРСР і облвиконкомам забезпечити будівництво та введення в дію в II - III кварталах цього року на хлібоприймальних підприємствах Міністерства заготівель УРСР за прямими договорами 75 тис. кв. метрів асфальтованих площадок понад обсяги, встановлені планом на 1979 рік, згідно з додатком N 2.

Міністерству заготівель УРСР до 15 квітня 1979 року забезпечити виготовлення проектно-кошторисної документації на будівництво асфальтованих площадок.

6. Держплану УРСР, Міністерству заготівель УРСР, Міністерству сільського будівництва УРСР та виконавчим комітетам місцевих Рад народних депутатів забезпечити в 1979 році першочергове виділення збірних залізобетонних конструкцій і деталей, місцевих будівельних матеріалів і транспортних засобів, необхідних для будівництва і ремонту зерносховищ, зерносушарок, насіннєочисних цехів, асфальтованих площадок та інших об'єктів, зв'язаних з прийманням, обробкою і зберіганням зерна та насіння олійних культур державних ресурсів.

7. Облвиконкомам за погодженням з відповідними міністерствами залучати в 1979 році для будівництва і ремонту зерносховищ, зерносушарок, насіннєочисних цехів, асфальтованих площадок та інших об'єктів, зв'язаних з прийманням, обробкою і зберіганням зерна та насіння олійних культур, будівельні і ремонтно-будівельні організації незалежно від їх відомчої підпорядкованості, крім організацій Міністерства сільського будівництва УРСР, які здійснюють будівництво об'єктів Міністерства заготівель УРСР.

8. Заборонити відвертати на інші роботи працівників і автомобільний транспорт хлібоприймальних і зернопереробних підприємств, ремонтно-будівельних управлінь та дільниць Міністерства заготівель УРСР, машинобудівних заводів Головного управління "Спецелеватормлинмаш" Міністерства заготівель СРСР, а також організацій Міністерства сільського будівництва УРСР, зайнятих на будівництві елеваторів та інших об'єктів Міністерства заготівель УРСР.

9. Взяти до відома, що ЦК КПРС і Рада Міністрів СРСР постановою від 12 березня 1979 р. N 235:

а) зобов'язали Міністерство шляхів, Міністерство річкового флоту РРФСР і Міністерство морського флоту забезпечити першочергову /по плану/ подачу вагонів, суден і контейнерів для перевезення машин, обладнання, запасних частин, автомобільних шин, металопрокату, лісних і будівельних матеріалів, нафтопродуктів, нерудних та інших матеріалів на будівництво елеваторів, зерноскладів, млинарських і комбікормових підприємств та інших об'єктів, зв'язаних з забезпеченням приймання, обробки та зберігання зерна і насіння олійних культур у 1979 році, та встановити контроль за просуванням по залізницях і водних шляхах поїздів та суден з цими вантажами.

При необхідності надпланових перевезень забезпечувати подач; вагонів, суден і контейнерів для відвантаження вказаних вантажів за погодженням з заінтересованими міністерствами і відомствами;

б) продовжили на 1979 рік строк чинності пункту 9 постанови Ради Міністрів СРСР від 30 березня 1967 р. N 264 /підпункт "д" пункту 17 постанови Ради Міністрів УРСР від 20 квітня 1967 р. N 238/.

* * *

Центральний Комітет Компартії України і Рада Міністрів Української РСР висловлюють впевненість в тому, що партійні, радянські, профспілкові і комсомольські організації, колективи хлібоприймальних, зернопереробних, промислових і транспортних підприємств і організацій вживуть всіх заходів до того, щоб забезпечити безперебійне приймання, сушіння, очистку і повне збереження зерна і насіння олійних культур урожаю 1979 року.

 

Секретар Центрального
Комітету Компартії України

В. ЩЕРБИЦЬКИЙ

Голова Ради Міністрів
Української РСР

О. ЛЯШКО

Інд. 22

 

ЗАВДАННЯ
по додатковому будівництву і введенню в дію в 1979 році механізованих зерноскладів, зерносушарок, великовантажних автомобілерозвантажувачів та насіннєочисних цехів

Області

Механізовані зерносклади /тис. тонн/

Зерносушарки /тонн на годину/

Великовантажні автомобілероз-
вантажувачі /штук/

Насіннєочисні цехи /тис. тонн за сезон/

Вінницька

6,4

96

13

5,0

Волинська

3,2

-

1

 

Ворошиловградська

-

32

9

5,0

Дніпропетровська

-

-

8

-

Донецька

3,2

16

5

-

Житомирська

6,4

-

3

-

Закарпатська

-

-

1

-

Запорізька

-

64

10

3,0

Івано-Франківська

-

-

1

-

Київська

-

-

6

-

Кіровоградська

6,4

32

12

-

Кримська

-

-

4

-

Львівська

-

-

1

-

Миколаївська

-

32

14

-

Одеська

6,4

96

12

7,5

Полтавська

-

126

15

-

Ровенська

-

-

2

-

Сумська

3,2

-

3

-

Тернопільська

3,2

96

3

 

Харківська

2,2

80

15

2,5

Херсонська

-

32

14

-

Хмельницька

3,2

32

12

5,0

Черкаська

3,2

96

7

2,5

Чернівецька

9,6

-

1

-

Чернігівська

3,2

-

3

2,5

Всього

60,8

830

175

33,0

 

ЗАВДАННЯ
по будівництву і введенню в дію асфальтованих площадок в II - III кварталах 1979 року на хлібоприймальних підприємствах Мінзагу УРСР

/тис. кв. метрів/

Області

Міншляхбуд УРСР

Вінницька

5

Волинська

1

Ворошиловградська

2

Дніпропетровська

2

Донецька

2

Житомирська

10

Закарпатська

1

Запорізька

5

Івано-Франківська

1

Київська

2

Кіровоградська

5

Кримська

1

Львівська

1

Миколаївська

5

Одеська

5

Полтавська

5

Ровенська

1

Сумська

2

Тернопільська

2

Харківська

5

Херсонська

5

Хмельницька

2

Черкаська

2

Чернівецька

1

Чернігівська

2

Всього

75

____________

Опрос