Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О проведении республиканских конкурсов на лучшие научно-исследовательские работы, выполняемые в высших учебных заведениях

Совет Министров УССР
Постановление от 13.03.1979 № 122

РАДА МІНІСТРІВ УКРАЇНСЬКОЇ РСР

ПОСТАНОВА

від 13 березня 1979 р. N 122

Київ

Про проведення республіканських конкурсів на кращі науково-дослідні роботи, що виконуються у вищих учбових закладах

Рада Міністрів Української РСР ПОСТАНОВЛЯЄ:

Дозволити Міністерству вищої і середньої спеціальної освіти УРСР разом з міністерствами і відомствами УРСР, у віданні яких є вузи, і Республіканським комітетом профспілки працівників освіти, вищої школи і наукових установ проводити періодичні /один раз на два роки/ республіканські конкурси на кращі науково-дослідні роботи, що виконуються у вищих учбових закладах, з врученням дипломів і виплатою грошових премій. З цією метою встановити до 5 перших премій по 1000 карбованців, до 10 других премій по 750 карбованців і до 25 третіх премій по 300 карбованців кожна.

Виплату премій здійснювати за рахунок коштів централізованих фондів преміювання за створення і впровадження нової техніки міністерств і відомств УРСР, у віданні яких є вузи.

Міністерству вищої і середньої спеціальної освіти УРСР за погодженням з Держпланом УРСР, Міністерством фінансів УРСР і Республіканським комітетом профспілки працівників освіти, вищої школи і наукових установ затвердити положення про республіканські конкурси на кращі науково-дослідні роботи, що виконуються у вузах.

 

Голова
Ради Міністрів УРСР

О. ЛЯШКО

Керуючий Справами
Ради Міністрів УРСР

К. БОЙКО

Інд. 25

Опрос