Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О создании республиканского промышленного объединения горнорудных предприятий "Укрруда" Министерства черной металлургии УССР

Совет Министров УССР
Постановление от 19.01.1979 № 32

РАДА МІНІСТРІВ УКРАЇНСЬКОЇ РСР

ПОСТАНОВА

від 19 січня 1979 р. N 32

Київ

Про створення республіканського промислового об'єднання гірничорудних підприємств "Укрруда" Міністерства чорної металургії УРСР

З метою дальшого вдосконалення управління гірничорудними підприємствами Міністерства чорної металургії УРСР Рада Міністрів Української РСР ПОСТАНОВЛЯЄ:

1. За дозволом Ради Міністрів СРСР від 13 грудня 1978 р. створити, як виняток, в м. Дніпропетровську республіканське промислове об'єднання гірничорудних підприємств "Укрруда" Міністерства чорної металургії УРСР /на госпрозрахунку/ по чотириланковій системі управління /Міністерство чорної металургії СРСР - Міністерство чорної металургії УРСР - республіканське промислове об"єднання "Укрруда" - виробниче об'єднання, підприємство/.

Створення вказаного об'єднання провести в межах чисельності працівників апарату управління та витрат на його утримання підприємств і організацій, підвідомчих Міністерству чорної металургії УРСР.

Виключити з структури центрального апарату Міністерства чорної металургії УРСР виробниче управління гірничорудних підприємств,

2. Посадові оклади для працівників республіканського промислового об'єднання гірничорудних підприємств "Укрруда" встановити відповідно до постанови Державного комітету Ради Міністрів СРСР у питаннях праці і заробітної плати та Секретаріату ВЦРПС від 11 липня 1973 р. N 197/20, як для об'єднань, що створюються на базі головних управлінь.

3. Зберегти в республіканському промисловому об'єднанні "Укрруда" умови медичного обслуговування, встановлені для працівників колишнього виробничого управління гірничорудних підприємств, що діяло на правах Головного управління, та на час до введення нових умов оплати праці працівників республіканських промислових об'єднань - співвідношення між чисельністю старших спеціалістів і спеціалістів, визначене постановою Ради Міністрів СРСР від 31 травня 1965 р. N 424.

4. Залишити в Міністерстві чорної металургії УРСР частину апарату виробничого управління гірничорудних підприємств, яке ліквідується, для вирішення питань перспективного розвитку гірничорудної промисловості республіки і встановити штатну чисельність працівників центрального апарату Міністерства в кількості 580 одиниць на госпрозрахунку /без управління робітничого постачання і житлово-побутового обслуговування та персоналу по охороні і обслуговуванню приміщень/.

 

Голова
Ради Міністрів УРСР

 
О. ЛЯШКО

Керуючий Справами
Ради Міністрів УРСР

 
К. БОЙКО

Інд. 21

Опрос