Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О создании в г. Киеве Литературно-мемориального музей-квартиры П. Г. Тычины

Совет Министров УССР, Центральный Комитет Компартии Украины
Постановление от 09.01.1979 № 11

ЦЕНТРАЛЬНИЙ КОМІТЕТ КОМПАРТІЇ УКРАЇНИ
І РАДА МІНІСТРІВ УКРАЇНСЬКОЇ РСР

ПОСТАНОВА

від 9 січня 1979 р. N 11

Київ

Про створення в м. Києві Літературно-меморіального музею-квартири П. Г. Тичини

З метою культурно-освітнього і наукового використання спадщини українського радянського поета, державного і громадського діяча, академіка Академії наук УРСР, Героя Соціалістичної Праці П. Г. Тичини Центральний Комітет Компартії України і Рада Міністрів Української РСР ПОСТАНОВЛЯЮТЬ:

1. Створити в м. Києві Літературно-меморіальний музей-квартиру П. Г.Тичини, розмістивши його в будинку по вул. Рєпіна, N 5 у квартирі N 1.

Підпорядкувати Літературно-меморіальний музей-квартиру П. Г. Тичини Міністерству культури УРСР.

2. Міністерству культури УРСР:

затвердити штатний розпис музею-квартири в кількості трьох посад /директор, старший науковий працівник і музейний служитель/;

забезпечити утримання Літературно-меморіального музею-квартири П. Г. Тичини за рахунок коштів, що виділяються з бюджету на фінансування музеїв республіканського підпорядкування.

3. Головному архівному управлінню при Раді Міністрів УРСР передати Міністерству культури УРСР меморіальні речі, сувеніри, твори образотворчого мистецтва, що належали П. Г. Тичині, необхідну для експонування кількість книг з його бібліотеки та копії творчих матеріалів.

4. Художньому фонду Української РСР до 1 липня 1979 р. виготовити за замовленням Міністерства культури УРСР проект художнього оформлення експозиції та робочі креслення музейного обладнання і до 1 жовтня 1979 р. виконати художньо-декоративне оформлення.

5. Держплану УРСР виділити на 1979 рік музею-квартирі необхідні фонди на меблі, столярні вироби і обладнання для експозиції музею.

Держпостачу УРСР виділити на 1979 рік музею-квартирі відповідне обладнання і вироби, необхідні для проведення вказаних робіт.

6. Міністерству культури УРСР разом з Спілкою письменників України та Інститутом літератури імені Т. Г. Шевченка Академії наук УРСР розробити і затвердити у першому півріччі 1979 року тематико-експозиційний план музею-квартири.

7. Київському міськвиконкому за замовленням Міністерства культури УРСР до 30 березня 1979 р. забезпечити виконання ремонтних робіт в приміщенні Літературно-меморіального музею-квартири П. Г. Тичини.

 

Секретар Центрального
Комітету Компартії України

В. ЩЕРБИЦЬКИЙ

Голова Ради
Міністрів Української РСР

О. ЛЯШКО

Інд. 28

Опрос