Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Украинской ССР Регионального соглашения об использовании службой радиовещания частот в диапазоне гектометровых волн в Районах 1 и 3 и в диапазоне километровых волн в Районе 1 от 22 ноября 1975 года

Совет Министров УССР
Постановление от 27.12.1978 № 587

РАДА МІНІСТРІВ УКРАЇНСЬКОЇ РСР

ПОСТАНОВА

від 27 грудня 1978 р. N 587

Київ

Про затвердження Українською РСР Регіональної угоди про використання службою радіомовлення частот у діапазоні гектометрових хвиль в Районах 1 і 3 та у діапазоні кілометрових хвиль в Районі 1 від 22 листопада 1975 року

Рада Міністрів Української РСР ПОСТАНОВЛЯЄ:

1. Затвердити підписану від імені Української РСР в Женеві 22 листопада 1975 р. Регіональну угоду про використання службою радіомовлення частот у діапазоні гектометрових хвиль в Районах 1 і 3 та у діапазоні кілометрових хвиль в Районі 1.

2. Схвалити і подати на розгляд Президії Верховної Ради Української РСР пропозицію Міністерства закордонних справ УРСР і Міністерства зв'язку УРСР про згоду Української РСР на відміну Європейської конвенції радіомовлення /Копенгаген, 1948 р./ і доданого до неї Копенгагенського плану з моменту вступу в силу Регіональної угоди, вказаної у пункті 1.

Внести в Президію Верховної Ради Української РСР проект Указу з цього питання.

3. Покласти на Міністерство зв'язку УРСР здійснення заходів, зв'язаних з участю Української РСР в Регіональній угоді про використання службою радіомовлення гектометрових і кілометрових хвиль від 22 листопада 1975 р. і в доданому до неї Плані використання частот.

 

Голова
Ради Міністрів УРСР

О. ЛЯШКО

Керуючий Справами
Ради Міністрів УРСР

К. БОЙКО

Інд. 28

Опрос