Идет загрузка документа (13 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об организации республиканского социалистического соревнования питомниководческих хозяйств за увеличение производства и повышение качества посадочного материала плодоягодных культур и винограда

Совет Министров УССР, Украинский республиканский совет профессиональных союзов
Постановление от 24.08.1978 № 433
Утратил силу

РАДА МІНІСТРІВ УКРАЇНСЬКОЇ РСР
УКРАЇНСЬКА РЕСПУБЛІКАНСЬКА РАДА ПРОФЕСІЙНИХ СПІЛОК

ПОСТАНОВА

від 24 серпня 1978 р. N 433

Київ

Про організацію республіканського соціалістичного змагання розсадницьких господарств за збільшення виробництва і підвищення якості садивного матеріалу плодоягідних культур і винограду

Із змінами і доповненнями, внесеними
постановою Ради Міністрів Української РСР і
Української республіканської ради професійних спілок
від 13 лютого 1980 року N 86

Постанова втратила чинність
(згідно з постановою Ради Міністрів Української РСР і
Української республіканської ради професійних спілок
від 15 жовтня 1986 року N 368)

З метою дальшого піднесення трудової активності і творчої ініціативи колгоспників, робітників радгоспів, спеціалістів сільського господарства у збільшенні виробництва і підвищенні якості садивного матеріалу плодоягідних культур і винограду Рада Міністрів Української РСР і Українська республіканська рада професійних спілок ПОСТАНОВЛЯЮТЬ:

1. Прийняти пропозицію Міністерства сільського господарства УРСР, Міністерства радгоспів УРСР, Головплодвинпрому УРСР, республіканського комітету профспілки працівників сільського господарства та республіканського комітету профспілки робітників харчової промисловості про організацію республіканського соціалістичного змагання колективів розсадницьких господарств за збільшення виробництва і підвищення якості садивного матеріалу плодоягідних культур і винограду.

2. Для нагородження колективів розсадницьких господарств-переможців у республіканському соціалістичному змаганні за збільшення виробництва і підвищення якості садивного матеріалу заснувати:

по плодоягідному розсадництву - перехідний Червоний прапор Ради Міністрів УРСР і Української республіканської ради професійних спілок з першою грошовою премією, другу грошову премію, дві треті грошові премії;

по виноградному розсадництву - перехідний Червоний прапор Ради Міністрів УРСР і Української республіканської ради професійних спілок з першою грошовою премією, другу грошову премію, дві треті грошові премії.

Встановити, що господарствам, яким присуджені перехідні Червоні прапори Ради Міністрів УРСР і Укрпрофради з першою грошовою премією, продається автобус, друга премія - легкова автомашина "Москвич", третя - мотоцикл з коляскою.

3. Затвердити Умови республіканського соціалістичного змагання розсадницьких господарств за збільшення виробництва і підвищення якості садивного матеріалу плодоягідних культур і винограду /додаються/.

4. Розміри грошових премій, що присуджуються переможцям у республіканському соціалістичному змаганні, визначаються за третьою шкалою згідно з додатком N 2 до постанови Ради Міністрів УРСР і Укрпрофради від 17 серпня 1979 р. N 408 /ЗП УРСР, 1979 р., N 9, ст. 63/.

(абзац перший пункту 4 із змінами, внесеними згідно з
постановою Ради Міністрів Української РСР і Української
республіканської ради професійних спілок від 13.02.80 р. N 86)

Виплата премій колективам радгоспів та інших державних сільськогосподарських підприємств провадиться за рахунок надпланового прибутку або вільного залишку прибутку, а колгоспам - за рахунок коштів республіканського бюджету.

Міністерству сільського господарства УРСР за погодженням з Міністерством фінансів УРСР вносити пропозиції Раді Міністрів УРСР про джерела покриття витрат на преміювання колгоспів - переможців у республіканському соціалістичному змаганні.

5. Затвердити описи перехідних Червоних прапорів Ради Міністрів УРСР і Української республіканської ради професійних спілок для нагородження колективів-переможців у республіканському соціалістичному змаганні згідно з додатками N 1 і 2.

6. Міністерству легкої промисловості УРСР виготовити на замовлення Міністерства сільського господарства УРСР, Міністерства радгоспів УРСР і Головплодвинпрому УРСР перехідні Червоні прапори згідно з затвердженими описами.

Витрати на виготовлення в 1978 році вказаних перехідних Червоних прапорів провести за рахунок коштів Головплодвинпрому УРСР.

7. Держплану УРСР забезпечити виділення:

Міністерству легкої промисловості УРСР - необхідних матеріалів для виготовлення перехідних Червоних прапорів;

Головплодвинпрому УРСР - щорічно починаючи з 1979 року, за рахунок фондів республіки, двох автобусів, двох легкових автомашин "Москвич" і чотирьох мотоциклів з колясками для продажу переможцям у республіканському соціалістичному змаганні.

 

Голова Ради Міністрів
Української РСР

О. ЛЯШКО

Голова Української
республіканської ради
професійних спілок

В. СОЛОГУБ

Інд. 22

 

УМОВИ
республіканського соціалістичного змагання розсадницьких господарств за збільшення виробництва і підвищення якості садивного матеріалу плодоягідних культур і винограду

Основним завданням організації соціалістичного змагання є збільшення виробництва і підвищення якості садивного матеріалу, впровадження у розсадництво досягнень науки і передового досвіду.

В республіканському соціалістичному змаганні за збільшення виробництва і підвищення якості садивного матеріалу плодоягідних культур і винограду беруть участь колгоспи, радгоспи, дослідні господарства наукових організацій, що мають плодові та виноградні розсадники.

Переможцями в республіканському соціалістичному змаганні будуть визнані колективи розсадницьких господарств, які на основі підвищення ефективності і якості роботи, впровадження досягнень науки і передового виробничого досвіду доб'ються кращих результатів у виконанні планових завдань і соціалістичних зобов'язань по таких показниках:

валове виробництво високоякісного садивного матеріалу у встановленому породно-сортовому співвідношенні;

вихід садивного матеріалу з одного гектара;

виконання плану прибутку;

зниження собівартості продукції;

підвищення рентабельності виробництва;

виконання плану з продуктивності праці.

Вирощений садивний матеріал плодоягідних культур і винограду повинен відповідати встановленим ГОСТам і стандартам.

При підведенні підсумків республіканського соціалістичного змагання розсадницьких господарств враховується:

впровадження нових технологічних прийомів у плодоягідному і виноградному розсадництві, рівень механізації виробничих процесів, розвиток раціоналізації та винахідництва;

стан охорони праці і техніки безпеки;

збереження соціалістичної власності.

Підсумки республіканського соціалістичного змагання підводяться Радою Міністрів УРСР і Українською республіканською радою професійних спілок в лютому наступного за звітним року за поданням Міністерства сільського господарства УРСР, Міністерства радгоспів УРСР, Головплодвинпрому УРСР, республіканського комітету профспілки працівників сільського господарства і республіканського комітету профспілки робітників харчової промисловості.

Матеріали для підведення підсумків республіканського соціалістичного змагання подаються в Українську республіканську раду професійних спілок не пізніше 1 лютого наступного за звітним року.

Показники про виконання умов республіканського соціалістичного змагання повинні відповідати даним бухгалтерської звітності.

До складу матеріалів, що подаються для підведення підсумків змагання, входять:

представлення тресту, об'єднання, обласного управління сільського господарства і відповідного обласного комітету профспілки;

довідка про виконання основних показників і умов республіканського соціалістичного змагання;

довідка тресту, об'єднання, обласного управління сільського господарства про якість вирощеного господарством садивного матеріалу в розрізі культур.

Вручення перехідних Червоних прапорів проводиться на загальних зборах колективів в урочистій обстановці, в місячний строк з дня їх присудження, міністрами, начальником Головплодвинпрому УРСР, їх заступниками, головами відповідних республіканських комітетів профспілок.

 

ОПИС
перехідного Червоного прапора Ради Міністрів УРСР і Української республіканської ради професійних спілок для нагородження колективів-переможців у республіканському соціалістичному змаганні за збільшення виробництва і підвищення якості садивного матеріалу плодоягідних культур

Перехідний Червоний прапор являє собою прямокутне полотнище розміром 175 х 135 сантиметрів з червоної матерії /бархату/, обшите з трьох боків золотистою бахромою шириною 9 сантиметрів.

Лицьовий бік полотнища прапора:

Посередині - зображення В. І. Леніна. Над зображенням напис: "Пролетарі всіх країн, єднайтеся!". Нижче зображення напис: "Під прапором марксизму-ленінізму, під керівництвом Комуністичної партії - вперед, до перемоги комунізму!".

Зворотний бік полотнища прапора:

Зверху на все полотнище напис: "Рада Міністрів Української РСР і Українська республіканська рада професійних спілок".

Нижче напис: "Переможцю в республіканському соціалістичному змаганні за досягнення високих показників у виробництві садивного матеріалу плодоягідних культур".

Написи на прапорі вишиті золотими нитками або зроблені з золотої тасьми.

Прапор оздоблений шнуром з золотистої тканини з двома китицями /довжина шнура з китицями - 290 сантиметрів/; древко має металевий наконечник.

 

ОПИС
перехідного Червоного прапора Ради Міністрів УРСР і Української республіканської ради професійних спілок для нагородження колективів-переможців у республіканському соціалістичному змаганні за збільшення виробництва і підвищення якості садивного матеріалу винограду

Перехідний Червоний прапор являє собою прямокутне полотнище розміром 175 х 135 сантиметрів з червоної матерії /бархату/, обшите з трьох боків золотистою бахромою шириною 9 сантиметрів.

Лицьовий бік полотнища прапора:

Посередині - зображення В. І. Леніна. Над зображенням напис: "Пролетарі всіх країн, єднайтеся!". Нижче зображення напис: "Під прапором марксизму-ленінізму, під керівництвом Комуністичної партії - вперед, до перемоги комунізму!".

Зворотний бік полотнища прапора:

Зверху на все полотнище напис: "Рада Міністрів Української РСР і Українська республіканська рада професійних спілок".

Нижче напис: "Переможцю в республіканському соціалістичному змаганні за досягнення високих показників у виробництві садивного матеріалу винограду".

Написи на прапорі вишиті золотими нитками або зроблені з золотої тасьми.

Прапор оздоблений шнуром з золотистої тканини з двома китицями /довжина шнура з китицями - 290 сантиметрів/; древко має металевий наконечник.

____________

Опрос