Идет загрузка документа (4 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об учреждении премии имени В. И. Касияна

Совет Министров УССР, Центральный Комитет Компартии Украины
Постановление от 31.01.1978 № 62

ЦЕНТРАЛЬНИЙ КОМІТЕТ КОМПАРТІЇ УКРАЇНИ
І РАДА МІНІСТРІВ УКРАЇНСЬКОЇ РСР

ПОСТАНОВА

від 31 січня 1978 р. N 62

Київ

Про заснування премії імені В. І. Касіяна

Центральний Комітет Компартії України і Рада Міністрів Української РСР ПОСТАНОВЛЯЮТЬ:

1. Заснувати щорічну премію імені В. І. Касіяна за кращі друковані політичні плакати і листівки та за високохудожнє оформлення виданих в Українській РСР творів суспільно-політичної і художньо-публіцистичної літератури в розмірі 500 карбованців.

2. Затвердити подане Державним комітетом Ради Міністрів УРСР у справах видавництв, поліграфії і книжкової торгівлі і Спілкою художників України Положення про премію імені В. І. Касіяна /додається/.

3. Видатки на виплату премії віднести на результати фінансово-господарської діяльності Політвидаву України.

  

Секретар Центрального
Комітету Компартії України

В. ЩЕРБИЦЬКИЙ

Голова Ради Міністрів
Української РСР

О. ЛЯШКО

Інд. 28

  

ПОЛОЖЕННЯ
про премію імені В. І. Касіяна

1. Премія імені В. І. Касіяна присуджується щорічно за кращі друковані політичні плакати і листівки та за високохудожнє оформлення виданих в Українській РСР творів суспільно-політичної і художньо-публіцистичної літератури.

2. Пропозиції про висунення кращих творів на здобуття премії імені В. І. Касіяна вносять творчі спілки і товариства, громадські організації, видавництва, редколегії газет і журналів, а також колективи навчальних закладів, підприємств, установ і організації.

Висунення творів повинно проходити в обстановці широкої гласності та високої вимогливості до оцінки їх художнього рівня.

На здобуття премії імені В. І. Касіяна можуть бути висунуті твори, видані не пізніш як за п'ять місяців до дня присудження премії.

3. Твори, висунуті на здобуття премії імені В. І. Касіяна, приймаються Державним комітетом Ради Міністрів УРСР у справах видавництв, поліграфії і книжкової торгівлі щороку до 1 січня. Перелік цих творів публікується у пресі не пізніш як за три місяці до дня присудження премії.

Порядок подання, обговорення і розгляду творів, висунутих на здобуття премії, встановлюється Державним комітетом Ради Міністрів УРСР у справах видавництв, поліграфії і книжкової торгівлі.

4. Присудження премії імені В. І. Касіяна за кращі друковані політичні плакати і листівки та за високохудожнє оформлення виданих в Українській РСР творів суспільно-політичної і художньо-публіцистичної літератури здійснюється спільним рішенням колегії Державного комітету Ради Міністрів УРСР у справах видавництв, поліграфії і книжкової торгівлі і правління Спілки художників України.

Рішення про присудження премії імені В. І. Касіяна публікується в пресі до Дня преси - 5 травня.

5. Особам, яким присуджено премію імені В. І. Касіяна, вручаються диплом, нагрудний знак, а також грошова премія в розмірі 500 карбованців.

____________

  

Опрос