Идет загрузка документа (9 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об улучшении торговли лесными и строительными материалами

КМ Украины
Постановление КМ от 25.01.1978 № 53
редакция действует с 26.04.1991

РАДА МІНІСТРІВ УКРАЇНСЬКОЇ РСР

ПОСТАНОВА

від 25 січня 1978 р. N 53

Київ

Про поліпшення торгівлі лісними і будівельними матеріалами

Із змінами і доповненнями, внесеними
 постановою Кабінету Міністрів Українскої РСР
 від 26 квітня 1991 року N 4

З метою впорядкування торгівлі лісними і будівельними матеріалами та дальшого підвищення культури обслуговування населення Рада Міністрів Української РСР ПОСТАНОВЛЯЄ:

1. Покласти на Міністерство торгівлі УРСР функції оптової і роздрібної торгівлі лісними і будівельними матеріалами в містах і селищах міського типу.

Міністерству торгівлі УРСР здійснити заходи по значному поліпшенню організації торгівлі лісними і будівельними матеріалами, збільшити їх продаж населенню за рахунок розширення сітки складів і магазинів, підвищення культури обслуговування населення.

2. Головпостачу УРСР в місячний строк передати Міністерству торгівлі УРСР за станом на 1 січня 1978 року:

підприємства роздрібної торгівлі в кількості згідно з додатком з усіма плановими показниками, встановленими на 1978 рік, /товарооборотом, фондом заробітної плати, граничними асигнуваннями на утримання апарату управління, товарними залишками. та інш./;

чисельність апарату управління республіканського тресту "Укрторгтара" в кількості 35 чоловік і граничні асигнування на його утримання в сумі 59 тис. карбованців в розрахунку на рік.

3. Головпостачу УРСР за участю облвиконкомів, Київського і Севастопольського міськвиконкомів в місячний строк передати в установленому порядку Міністерству торгівлі УРСР для забезпечення оптової і роздрібної торгівлі лісними і будівельними матеріалами:

спеціалізовані торговельні бази, склади та їх філіали і виробничі дільниці по виготовленню товарів широкого вжитку, розміщені на цих базах і складах;

приміщення змішаних баз і складів при можливості їх розділення. В разі неможливості розділення окремих змішаних баз і складів, облвиконкомам, Київському і Севастопольському міськвиконкомам відвести організаціям Міністерства торгівлі УРСР земельні ділянки для здійснення торгівлі лісобудівельними матеріалами, а Міністерству торгівлі УРСР прийняти від зазначених баз і складів Головпостачу УРСР залишки лісобудівельних матеріалів та інших товарів ринкового фонду;

транспортні засоби, вантажно-розвантажувальні механізми, що зайняті у здійсненні торговельних процесів;

чисельність працівників апарату управління Головпостачу УРСР в областях, які займаються торгівлею, та граничні асигнування на його утримання.

4. Прийняти пропозицію Міністерства торгівлі УРСР про створення Республіканського оптово-роздрібного об'єднання по торгівлі лісними і будівельними матеріалами і товарами побутової хімії - "Укрторгбудматеріали" з обласними та міськими оптово-роздрібними конторами в межах чисельності апарату управління, граничних асигнувань на його утримання, переданих Головпостачем УРСР, та граничних асигнувань на утримання апарату управління, встановлених Міністерству торгівлі УРСР.

Покласти на республіканське оптово-роздрібне об'єднання "Укрторгбудматеріали" Міністерства торгівлі УРСР відповідальність за забезпечення торгівлі лісобудівельними матеріалами і товарами побутової хімії в усіх містах і селищах міського типу, організацію вивчення попиту населення та визначення потреби в товарах своєї номенклатури для продажу в цих населених пунктах, а також для вивозу її за межі республіки.

(пункт 4 із змінами, внесеними згідно з постановою
 Кабінету Міністрів Українскої РСР від 26.04.91 р. N 4)

5. Міністерству вугільної промисловості УРСР, Міністерству чорної металургії УРСР, Міністерству енергетики і електрифікації УРСР та іншим міністерствам і відомствам, що здійснюють через відділи робітничого постачання продаж населенню лісобудівельних матеріалів, розглянути і вирішити разом з Міністерством торгівлі УРСР і облвиконкомами питання про передачу відповідної торговельної мережі республіканському об'єднанню "Укрторгбудматеріали".

6. Держплану УРСР і Міністерству торгівлі УРСР щороку передбачати виділення Головпостачу УРСР з ринкових фондів лісоматеріалів для промислової переробки їх на товари широкого вжитку за замовленнями торговельних організацій.

7. Головпостачу УРСР, Міністерству торгівлі УРСР, облвиконкомам, Київському і Севастопольському міськвиконкомам про проведену роботу доповісти Держплану УРСР та Міністерству фінансів УРСР.

8. Держплану УРСР і Міністерству фінансів УРСР внести відповідні зміни в показники плану економічного і соціального розвитку та бюджету республіки на 1978 рік.

 

Голова
Ради Міністрів УРСР

О. ЛЯШКО

Керуючий Справами
Ради Міністрів УРСР

К. БОЙКО

Інд. 27

 

КІЛЬКІСТЬ
магазинів, їх філіалів, палаток і ларків, які передаються Мінторгу УРСР

Області

Одиниць

Вінницька

13

Волинська

8

Ворошиловградська

50

Дніпропетровська

27

Донецька

86

Житомирська

7

Закарпатська

21

Запорізька

19

Івано-Франківська

16

Київська

8

Кіровоградська

10

Кримська

46

Львівська

34

Миколаївська

14

Одеська

28

Полтавська

8

Ровенська

10

Сумська

14

Тернопільська

10

Харківська

34

Херсонська

13

Хмельницька

12

Черкаська

5

Чернівецька

7

Чернігівська

10

м. Київ

19

 

529

 

Керуючий Справами
Ради Міністрів УРСР

К. БОЙКО

Опрос