Идет загрузка документа (5 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О некоторых мерах по увеличению поступления стеклянной тары от населения для повторного использования в пищевой промышленности

Совет Министров УССР
Постановление от 17.01.1978 № 39
редакция действует с 17.08.1978

РАДА МІНІСТРІВ УКРАЇНСЬКОЇ РСР

ПОСТАНОВА

від 17 січня 1978 р. N 39

Київ

Про деякі заходи по збільшенню надходження скляної тари від населення для повторного використання в харчовій промисловості

Із змінами і доповненнями, внесеними
 розпорядженням Ради Міністрів Української РСР
 від 17 серпня 1978 року N 525-р

З метою збільшення ресурсів скляної тари для підприємств харчової промисловості, на виконання постанови Ради Міністрів СРСР від 3 січня 1978 р. N 2 Рада Міністрів Української РСР ПОСТАНОВЛЯЄ:

1. Облвиконкомам, Міністерству торгівлі УРСР, Укоопспілці, а також міністерствам і відомствам УРСР, які мають торговельну мережу, вжити додаткових заходів до забезпечення повсюдного безперешкодного приймання торговельними організаціями від населення скляної тари як з-під вітчизняної, так і з-під імпортної консервної продукції.

2. Міністерству харчової промисловості УРСР, міністерствам і відомствам УРСР, що виробляють консервну продукцію в склотарі, забезпечити безперешкодне приймання від торговельних організацій та раціональне використання зворотньої скляної тари.

3. Виконкомам обласних, міських, районних і селищних Рад народних депутатів виділяти торговельним організаціям земельні ділянки і приміщення для створення пунктів по прийманню скляної тари та складів для її тимчасового зберігання.

4. Міністерству автомобільного транспорту УРСР забезпечити виділення торговельним організаціям для вивезення склотари спеціально обладнаного автотранспорту в межах затвердженого для них загального плану перевезень.

5. Взяти до відома, що Рада Міністрів СРСР постановою від 3 січня 1978 р. N 2:

1) Прийняла пропозицію Держплану СРСР, Державного комітету цін Ради Міністрів СРСР, Міністерства торгівлі СРСР, Міністерства харчової промисловості СРСР, Міністерства фінансів СРСР, Міністерства промисловості будівельних матеріалів СРСР і Центроспілки про встановлення на скляні банки з-під вітчизняної та імпортної консервної продукції місткістю від 0,2 до 0,7 літра включно заставної ціни в розмірі 10 копійок за штуку.

Підприємства, які виробляють консервну продукцію, відшкодовують торговельним організаціям витрати по збиранню від населення і зберіганню скляних банок місткістю один літр і менше в розмірі однієї копійки за кожну банку.

(абзац другий підпункту 1 пункту 5 у редакції розпорядження
 Ради Міністрів Української РСР від 17.08.78 р. N 525-р)

2) Встановила, що підприємствам, які виробляють консервну продукцію, відшкодовуються за рахунок коштів союзного бюджету витрати по збиранню, транспортуванню та обробці скляних банок місткістю один літр і менше в розмірі 2,5 копійки за кожну банку, фактично використану для фасування харчової продукції.

Міністерству фінансів СРСР доручено встановити порядок відшкодування вказаних витрат.

3) Визнала такими, що втратили силу:

розпорядження Ради Міністрів СРСР від 18 квітня 1959 р. N 984 /розпорядження Ради Міністрів УРСР від 8 травня 1959 р. N 574 - ЗП УРСР, 1959 р. N 5, ст. 65/ і поширення встановленого цим розпорядженням порядку відшкодування з бюджету витрат по зворотній скляній тарі, яка одержується від торговельних організацій, на плодоовочеві консервні заводи споживчої кооперації потужністю 3 млн. банок на рік і більше;

розпорядження Ради Міністрів СРСР від 16 грудня 1961 р. N 3602;

постанову Ради Міністрів СРСР від 18 серпня 1962 р. N 855 "Про заставну ціну на скляні банки з-під плодоовочевих консервів, що надходять по імпорту" - СП СРСР, 1962 р., N 16, ст. 128 /постанова Ради Міністрів УРСР від 4 вересня 1962 р. N 1003/;

розпорядження Ради Міністрів СРСР від 26 вересня 1974 р. N 2462.

4) Встановила, що вказана постанова вводиться в дію з 1 лютого 1978 року.

  

Голова
Ради Міністрів УРСР

О. ЛЯШКО

Керуючий Справами
Ради Міністрів УРСР

К. БОЙКО

Інд. 27

Опрос