Идет загрузка документа (4 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О структуре и штатах Яремчанского и Дубновского горисполкомов

Совет Министров УССР
Постановление от 09.01.1978 № 4

РАДА МІНІСТРІВ УКРАЇНСЬКОЇ РСР

ПОСТАНОВА

від 9 січня 1978 р. N 4

Київ

Про структуру і штати Яремчанського і Дубнівського міськвиконкомів

У зв'язку з Указом Президії Верховної Ради УРСР від 30 грудня 1977 р. "Про віднесення деяких міст Української РСР до категорії міст обласного підпорядкування" Рада Міністрів Української РСР ПОСТАНОВЛЯЄ:

1. Затвердити структуру Яремчанського і Дубнівського міськвиконкомів згідно з додатком.

2. Збільшити штатну чисельність по органах державного управління, що знаходяться на місцевому бюджеті, Івано-Франківського облвиконкому на 19 одиниць і Ровенського облвиконкому на 15 одиниць і ліміт витрат на її утримання, відповідно, на 38,4 тис. крб. і 33,6 тис. крб., в тому числі фонд заробітної плати 30,7 тис. крб. і 26,5 тис. карбованців.

Витрати на утримання додаткової чисельності провести за рахунок бюджету Івано-Франківської і Ровенської областей.

3. Доручити Івано-Франківському і Ровенському облвиконкомам затвердити відповідно штати Яремчанського і Дубнівського міськвиконкомів у кількості, необхідній для нормальної роботи, з урахуванням додаткових штатних одиниць, що виділяються цією постановою, та скорочення чисельності працівників і фонду заробітної плати, які вивільняються у зв'язку з віднесенням міст Яремча і Дубно до категорії міст обласного підпорядкування.

4. Для організації та утримання фінансових відділів, народних судів і нотаріальних контор в мм. Яремча і Дубно виділити Міністерству фінансів УРСР 30 штатних одиниць і Міністерству юстиції УРСР 10 штатних одиниць та асигнування, відповідно, в сумі 54,9 тис. крб. і 23,2 тис. крб., в тому числі фонд заробітної плати 42,0 тис. крб. і 12,2 тис. карбованців.

Міністерству фінансів УРСР профінансувати зазначені витрати за рахунок асигнувань, передбачених по республіканському бюджету на централізовані видатки по утриманню органів державного управління.

5. Міністерству внутрішніх справ УРСР, Міністерству зв'язку УРСР, Міністерству житлово-комунального господарства УРСР, Міністерству фінансів УРСР, Прокуратурі УРСР, Комітету народного контролю УРСР і ЦСУ УРСР у двотижневий строк розглянути питання про створення в містах Яремчі та Дубно підвідомчих організацій, що не знаходяться на бюджеті республіки.

  

Голова
Ради Міністрів УРСР

О. ЛЯШКО

Керуючий Справами
Ради Міністрів УРСР

К. БОЙКО

Інд. 26

 

СТРУКТУРА
виконкомів Яремчанської і Дубнівської міських Рад народних депутатів

Апарат виконкому

Планова комісія

Відділ народної освіти

Відділ культури

Відділ охорони здоров'я

Відділ соціального забезпечення

Відділ ЗАГС

Держархів

Комітет по фізкультурі і спорту

Фінансовий відділ

  

Керуючий Справами
Ради Міністрів УРСР

К. БОЙКО

  

Опрос