Идет загрузка документа (10 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об организации республиканского социалистического соревнования за повышение эффективности использования грузового автомобильного транспорта на перевозках грузов в сельском хозяйстве

Совет Министров УССР, Украинский республиканский совет профессиональных союзов
Постановление от 22.12.1977 № 621
Утратил силу

РАДА МІНІСТРІВ УКРАЇНСЬКОЇ РСР
І УКРАЇНСЬКА РЕСПУБЛІКАНСЬКА РАДА ПРОФЕСІЙНИХ СПІЛОК

ПОСТАНОВА

від 22 грудня 1977 р. N 621

Київ

Про організацію республіканського соціалістичного змагання за підвищення ефективності використання вантажного автомобільного транспорту на перевезеннях вантажів у сільському господарстві

Постанова втратила чинність
(згідно з постановою Ради Міністрів Української РСР і
Української республіканської ради професійних спілок
від 15 жовтня 1986 року N 368)

Рада Міністрів Української РСР і Українська республіканська рада професійних спілок ПОСТАНОВЛЯЮТЬ:

1. Прийняти пропозицію Міністерства сільського господарства УРСР, Міністерства радгоспів УРСР, Міністерства харчової промисловості УРСР, Міністерства меліорації і водного господарства УРСР, Головплодвинпрому УРСР і Укрсільгосптехніки, погоджену з Міністерством фінансів УРСР, про організацію республіканського соціалістичного змагання областей, сільських районів, колгоспів, радгоспів та інших підприємств і організацій сільського господарства, автотранспортних підприємств Сільгосптехніки, Міністерства радгоспів УРСР, Міністерства меліорації і водного господарства УРСР за підвищення ефективності використання вантажного автомобільного транспорту на перевезеннях вантажів у сільському господарстві.

2. Заснувати з 1978 року 40 перехідних Червоних прапорів Ради Міністрів УРСР і Української республіканської ради професійних спілок з грошовими преміями для нагородження областей, сільських районів, колгоспів, радгоспів та інших підприємств і організацій сільського господарства, автотранспортних підприємств і організацій Сільгосптехніки, Міністерства радгоспів УРСР, Міністерства меліорації і водного господарства УРСР - переможців у республіканському соціалістичному змаганні за підвищення ефективності використання вантажного автомобільного транспорту на перевезеннях вантажів у сільському господарстві, згідно з додатком.

3. Переможцями у республіканському соціалістичному змаганні вважатимуться області і сільські райони, які:

забезпечили виконання планів і соціалістичних зобов'язань по своєчасному і без втрат перевезенню вантажів у сільському господарстві, що сприяло виконанню завдань по виробництву і заготівлях сільськогосподарської продукції;

добилися найкращих показників у використанні вантажного автотранспорту, впровадження прогресивних форм і методів організації роботи, зниження собівартості автоперевезень, економії паливо-мастильних та інших матеріально-технічних ресурсів, забезпечили безаварійну роботу транспорту.

4. Доручити Міністерству сільського господарства УРСР, Міністерству радгоспів УРСР, Укрсільгосптехніці, Міністерству харчової промисловості УРСР, Міністерству меліорації і водного господарства УРСР, Головплодвинпрому УРСР разом з республіканськими комітетами профспілок працівників сільського господарства і харчової промисловості у тримісячний строк розробити і за погодженням з Укрпрофрадою затвердити умови республіканського соціалістичного змагання колгоспів, радгоспів та інших підприємств і організацій сільського господарства, автотранспортних підприємств Сільгосптехніки, Міністерства радгоспів УРСР, Міністерства меліорації і водного господарства УРСР за підвищення ефективності використання вантажного автомобільного транспорту на перевезеннях вантажів у сільському господарстві.

5. Присудження перехідних Червоних прапорів за підвищення ефективності використання вантажного автомобільного транспорту на перевезенні вантажів у сільському господарстві провадиться по результатах роботи за рік не пізніше 1 березня:

по областях і сільських районах - Радою Міністрів УРСР і Укрпрофрадою за поданням Міністерства сільського господарства УРСР, Міністерства радгоспів УРСР, Міністерства харчової промисловості УРСР, Міністерства меліорації і водного господарства УРСР, Головплодвинпрому УРСР, Укрсільгосптехніки і відповідних республіканських комітетів профспілок;

по колгоспах, радгоспах та інших підприємствах і організаціях сільського господарства, автотранспортних підприємствах - Міністерством сільського господарства УРСР, Міністерством радгоспів УРСР, Міністерством харчової промисловості УРСР, Міністерством меліорації і водного господарства УРСР, Головплодвинпромом УРСР, Укрсільгосптехнікою разом з відповідними республіканськими комітетами профспілок.

6. Міністерству фінансів УРСР щороку передбачати Міністерству сільського господарства УРСР асигнування в сумі 79,0 тис. карбованців для преміювання областей, сільських районів, колгоспів - переможців у республіканському соціалістичному змаганні за підвищення ефективності використання вантажного автомобільного транспорту на перевезенні вантажів у сільському господарстві.

Преміювання радгоспів, інших державних підприємств і організацій сільського господарства та автотранспортних підприємств провадити за рахунок їх коштів, призначенних на преміювання.

7. Міністерству легкої промисловості УРСР виготовити на замовлення відповідних міністерств і відомств засновані цією постановою перехідні Червоні прапори згідно з встановленими зразками.

 

Голова Ради Міністрів
Української РСР

О. ЛЯШКО

Голова Української
республіканської ради
професійних спілок

В. СОЛОГУБ

Інд. 22

 

РОЗПОДІЛ
перехідних Червоних прапорів Ради Міністрів УРСР і Укрпрофради та грошових премій для нагородження переможців республіканського соціалістичного змагання за ефективне використання вантажного автомобільного транспорту на перевезенні вантажів у сільському господарстві

 

Перехідні Червоні прапори /штук/

Розмір грошової премії
/тис. крб./

Сума премії
/тис. крб./

Області

3

7

21,0

Сільські райони

6

3

18,0

Колгоспи

20

2,0

40,0

Радгоспи та інші підприємства і організації сільського господарства

5

2,0

10,0

в тому числі:

 

 

 

Мінрадгоспів УРСР

3

2,0

6,0

Мінхарчопрому УРСР

1

2,0

2,0

Головплодвинпрому УРСР

1

2,0

2,0

Автотранспортні підприємства - всього

6

3,0

18,0

в тому числі:

 

 

 

Укрсільгосптехніки

4

3,0

12,0

Мінрадгоспів УРСР

1

3,0

3,0

Мінводгоспу УРСР

1

3,0

3,0

____________

Опрос