Идет загрузка документа (11 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О расширении экспериментально-производственной базы Института электросварки имени Е. О. Патона Академии наук УССР

Совет Министров УССР
Постановление, Перечень от 04.11.1977 № 553

РАДА МІНІСТРІВ УКРАЇНСЬКОЇ РСР

ПОСТАНОВА

від 4 листопада 1977 р. N 553

Київ

Про розширення експериментально-виробничої бази Інституту електрозварювання імені Є. О. Патона Академії наук УРСР

Рада Міністрів Української РСР відмічає, що в розвитку зварювального виробництва в республіці досягнуто значних успіхів. Обсяг виготовлення зварних конструкцій доведено до 12,4 млн. тонн на рік.

Проте дальше впровадження нових технологічних процесів зварювання стримується через відсутність нових прогресивних зварювальних матеріалів. Недостатньо розвинуто дослідно-експериментальне виробництво матеріалів для зварювання.

З метою дальшого розвитку науково-дослідних і експериментальних робіт по створенню нових зварювальних матеріалів і технології їх промислового виготовлення Рада Міністрів Української РСР ПОСТАНОВЛЯЄ:

1. Прийняти пропозицію Держплану УРСР, Міністерства чорної металургії УРСР, Академії наук УРСР, погоджену з Міністерством чорної металургії СРСР, про передачу з 1 січня 1978 р. електродного виробництва Київського сітково-електродного заводу імені Письменного Міністерства чорної металургії УРСР у відання Академії наук УРСР.

Передачу здійснити в установленому порядку за станом на 1 жовтня 1977 р. з фондами, лімітами і транспортними засобами згідно з додатком та уточненнями по підсумках виконання фінансового плану за 1977 рік.

2. Академії наук УРСР:

реорганізувати електродне виробництво в дослідний завод зварювальних матеріалів Інституту електрозварювання імені Є. О. Патона Академії наук УРСР по випуску дослідних партій спеціальних зварювальних електродів, порошкового дроту і стрічок, плавлених і керамічних флюсів, зварювальних підкладок, металевих порошків та інших зварювальних матеріалів;

забезпечити в 1978 році випуск на дослідному заводі зварювальних матеріалів електродів загального призначення в обсязі 19 тис. тонн та поставити їх за рознарядкою Держпостачу СРСР;

розробити за погодженням з Держпланом СРСР, Держпостачем СРСР, Міністерством чорної металургії СРСР пропозиції про поступову заміну до 1981 року виробництва електродів загального призначення на виробництво нових зварювальних матеріалів і подати їх Раді Міністрів УРСР.

3. Зберегти за працівниками дослідного заводу зварювальних матеріалів умови оплати праці, преміювання, переваги та пільги, що діяли до реорганізації на Київському сітково-електродному заводі імені Письменного.

4. Міністерству чорної металургії УРСР забезпечити починаючи з 1978 року поставку по кооперації дослідному заводу зварювальних матеріалів з Київського заводу металевих виробів імені Письменного зварювального дроту в кількості згідно з переданими Академії наук УРСР фондами у відповідності з нарядом-замовленням Укрголовметалу Головпостачу УРСР.

5. Покласти з 1 січня 1978 року матеріально-технічне постачання дослідного заводу зварювальних матеріалів на Головпостач УРСР.

6. Академії наук УРСР здійснити в 1978 - 1985 роках технічне переозброєння дослідного заводу зварювальних матеріалів і будівництво в м. Києві з дольовою участю заінтересованих міністерств і відомств лабораторного корпусу вказаного заводу загальною площею до 8000 кв. метрів без збільшення чисельності працюючих, а також будівництво жилого будинку та гуртожитку для робітників цього заводу.

7. Держплану УРСР передбачати виділення Академії наук УРСР у 1979 та наступних роках капіталовкладень на технічне переозброєння заводу зварювальних матеріалів, будівництво лабораторного корпусу вказаного заводу, жилого будинку і гуртожитку для його робітників з урахуванням дольової участі у будівництві лабораторного корпусу заінтересованих міністерств і відомств, а також відповідних лімітів на проектно-розвідувальні роботи.

8. Київському міськвиконкому до 1980 року вивільнити земельну ділянку по вулиці Оранжерейна, 1/3, яку займає автобаза Київавтотрансу, та передати її дослідному заводу зварювальних матеріалів інституту електрозварювання імені Є. О. Патона Академії наук УРСР.

9. Міністерству промислового будівництва УРСР, Міністерству монтажних і спеціальних будівельних робіт УРСР за замовленням Академії наук УРСР забезпечити в 1981 - 1985 роках виконання будівельно-монтажних робіт по технічному переозброєнню заводу зварювальних матеріалів і будівництву лабораторного корпусу.

10. Держплану УРСР, Міністерству фінансів УРСР передбачити в проекті Державного плану економічного і соціального розвитку УРСР і бюджету республіки на 1978 рік відповідні показники, що випливають з цієї постанови.

 

Голова
Ради Міністрів УРСР

О. ЛЯШКО

Керуючий Справами
Ради Міністрів УРСР

К. БОЙКО

Інд. 25

 

ПЕРЕЛІК
основних показників і транспорту електродного виробництва, що передається Мінчорметом УРСР Академії наук УРСР

Основні показники /фонди і ліміти/

Одиниця виміру

Показники /розмірів фондів і лімітів/ за станом на 1 жовтня 1977 року

Основні фонди

тис. крб.

2502

Оборотні кошти

тис. крб.

931

Річний обсяг виробництва валової продукції

тис. крб.

6400

Річний випуск зварювальних електродів /у натуральному виразі/ на 1978 рік

тис. тонн

19

Планова чисельність працівників - всього

чоловік

276

в тому числі:

 

 

промислово-виробничого персоналу

- " -

246

інженерно-технічних працівників

- " -

27

непромислового персоналу

- " -

30

Фонд заробітної плати

тис. крб.

489,8

в тому числі:

 

 

промислово-виробничого персоналу

- " -

439,9

непромислового персоналу

- " -

49,9

Автомобілі вантажні і спеціальні:

 

 

   автокран ЛАЗ-690 А

штук

1

   автомобіль ГАЗ-53 А /бензовоз/

- " -

1

   автомобіль ЗІЛ-164

- " -

1

   автомобіль ГАЗ-53 А

- " -

1

   автомобіль НІСа-521 /мікроавтобус/

- " -

1

Легкові автомобілі:

 

 

   "Волга" М-24

- " - 

1

   "Москвич"

- " -

1

 

Керуючий Справами
Ради Міністрів УРСР

К. БОЙКО

Опрос