Идет загрузка документа (86 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О проведении денежно-вещевой лотереи в 1978 году

Совет Министров УССР
Постановление, Условия, Перечень от 10.10.1977 № 510

РАДА МІНІСТРІВ УКРАЇНСЬКОЇ РСР

ПОСТАНОВА

від 10 жовтня 1977 р. N 510

Київ

Про проведення грошово-речової лотереї в 1978 році

Рада Міністрів Української РСР ПОСТАНОВЛЯЄ:

1. Провести в 1978 році серед населення грошово-речову лотерею на суму 54 мільйони карбованців.

Встановити загальну суму виграшів 35 мільйонів 100 тисяч карбованців, або 65 процентів від суми випущених білетів. Вартість лотерейного білета 50 копійок.

2. Лотерейні білети підрозділяються на шість випусків, з яких чотири основні по 7,2 мільйона карбованців та два випуски святкові /до Міжнародного жіночого дня - 8 Березня та до Нового року/ по 12,6 мільйона карбованців кожний.

По кожному випуску провести окремі тиражі виграшів: по першому випуску /святковому/ - 3 - 4 березня в м. Ворошиловграді, по другому випуску - 21 - 22 квітня в м. Кіровограді, по третьому випуску - 23 - 24 червня в м. Івано-Франківську, по четвертому випуску - 25 - 26 серпня в м. Одесі, по п'ятому випуску - 20 - 21 жовтня в м. Чернігові і по шостому випуску /святковому/ - 27 - 28 грудня в м. Львові.

3. Доручити Міністру фінансів Української РСР затверджувати:

а) зразки білетів грошово-речової лотереї;

б) персональний склад комісій по проведенню тиражів грошово-речової лотереї.

4. Затвердити подані Міністерством фінансів УРСР умови грошово-речової лотереї 1978 року по чотирьох основних і двох святкових випусках /додаються/.

5. Встановити, що продаж лотерейних білетів провадиться на суворо добровільних началах за готівку безпосередньо на підприємствах, в установах і організаціях - уповноваженими громадських організацій і під їх контролем, а також в ощадних касах, установах зв'язку, в кінотеатрах та інших видовищних закладах, газетних кіосках, магазинах, їдальнях, кафе, буфетах, ресторанах - працівниками цих установ, підприємств і організацій поряд з своєю основною роботою.

Особам, які продають лотерейні білети, виплачувати винагороду в розмірі трьох процентів від суми проданих ними білетів.

Керівникам організацій, залучених до продажу лотерейних білетів, а на підприємствах і в установах - уповноваженим громадських організацій забезпечити своєчасне одержання в центральних ощадних касах білетів лотереї, з тим щоб продаж білетів наступного випуску було розпочато зразу ж після продажу білетів попереднього випуску.

6. Зобов'язати Міністерство фінансів УРСР, а також міністерства і відомства УРСР, яким підпорядковані організації, залучені до продажу лотерейних білетів, здійснювати систематичний контроль за суворим додержанням принципу добровільності при продажу лотерейних білетів.

7. Встановити, що в разі зняття з виробництва окремих товарів, передбачених до видачі як речові виграші по грошово-речовій лотереї, провадиться заміна таких предметів аналогічними предметами інших марок, а в разі зміни роздрібних цін на товари - ці речові виграші видаються за новими цінами з часу введення в дію нових прейскурантів. При цьому, якщо вартість речового виграшу, що видається, нижче зазначеної в умовах лотереї, то власнику лотерейного білета виплачується різниця в ціні, а якщо вартість такого предмета вища зазначеної в умовах лотереї, то власник лотерейного білета доплачує різницю в ціні.

Якщо ж власник лотерейного білета, на який припав такий речовий виграш, бажає одержати вартість виграшу готівкою, то йому виплачується вартість виграшу згідно з умовами лотереї.

8. Затвердити завдання по продажу білетів грошово-речової лотереї 1978 року по областях і містах республіканського підпорядкування згідно з додатком N 1.

Продаж лотерейних білетів розпочати в січні 1978 року після опублікування в пресі повідомлення про проведення грошово-речової лотереї.

9. Зобов'язати виконкоми обласних, Київської і Севастопольської міських Рад народних депутатів забезпечити проведення необхідних заходів по широкій пропаганді лотереї серед населення та продаж лотерейних білетів по районах і містах у визначених сумах.

10. Міністерству торгівлі УРСР та Укоопспілці:

а) виділити за рахунок ринкових фондів товари, передбачені умовами лотереї як речові виграші, згідно з додатком N 2 та забезпечити нагромадження необхідної кількості цих товарів на торговельних базах і в торговельних підприємствах;

б) визначити торговельні підприємства, які видаватимуть речові виграші, і встановити за погодженням з Міністерством фінансів УРСР порядок видачі /висилки/ магазинами державної торгівлі і споживчої кооперації речових виграшів населенню;

в) видачу /висилку/ таких речових виграшів по лотереї: радіоприймачі транзисторні "ВЭФ-202", фотоапарати "ФЭД-5в" і "Київ-4", самовари електричні, годинники наручні позолочені і годинники наручні чоловічі "Слава", килими фабричної роботи і доріжки килимові провадити через Центральний універмаг м. Києва.

Мотоцикли з коляскою, як виграші, видавати через магазини "Спорттовари" в м. Києві і обласних центрах.

Автомобілі "Запорожець", як виграші, видавати у всіх областях, крім Запорізької, та в м. Києві через автосалони станцій технічного обслуговування промислового об'єднання "Укравтотехобслуговування" Міністерства автомобільного транспорту УРСР, а в Запорізькій області - через магазин "Спорттовари" в м. Запоріжжі.

Автомобілі "Жигули", як виграші, видавати у Дніпропетровській, Донецькій, Київській /включаючи м. Київ/, Одеській і Харківській областях через спеціалізовані автоцентри Волзького автомобільного заводу, які знаходяться у цих областях, а в решті областей /крім Запорізької/ - через автосалони станцій технічного обслуговування промислового об'єднання "Укравтотехобслуговування" Міністерства автомобільного транспорту УРСР, в Запорізькій області - через магазин "Спорттовари" в м. Запоріжжі.

Автомобілі і мотоцикли з коляскою, як виграші, видавати через зазначені магазини, автосалони і автоцентри по визначенню Українського республіканського оптово-роздрібного об'єднання "Спорттовари" в кожному окремому випадку.

Зазначені в цьому підпункті речові виграші видаються або висилаються за нарядами Українського республіканського головного управління Держтрудощадкас СРСР, а інші речові виграші видаються на місцях магазинами державної торгівлі та споживчої кооперації не пізніше 50 днів після одержання нарядів або білетів, що виграли;

г) систематично здійснювати контроль за своєчасною видачею /висилкою/ магазинами державної торгівлі і споживчої кооперації речових виграшів належної якості.

11. Дозволити Міністерству фінансів УРСР оплачувати торговельним організаціям Міністерства торгівлі УРСР і Укоопспілки прейскурантну вартість упаковки і вартість пересилки населенню речових виграшів по грошово-речовій лотереї за діючими тарифами.

12. Міністерству фінансів УРСР і Українському республіканському головному управлінню Держтрудощадкас СРСР:

а) забезпечити своєчасне видання агітаційно-рекламних матеріалів для проведення лотереї та розсилку їх на місця;

б) зберегти існуючу звітність про хід продажу лотерейних білетів;

в) забезпечувати своєчасну виплату ощадними касами особам, залученим до продажу лотерейних білетів, винагороди в розмірі трьох процентів від суми проданих ними білетів.

13. Видавництву "Радянська Україна" і редакціям газет "Радянська Україна", "Правда Украины" забезпечувати не пізніше ніж в чотириденний строк після проведення кожного тиражу опублікування таблиці виграшів у газетах, а також випуск її окремим виданням.

Міністерству фінансів УРСР компенсувати видавництву "Радянська Україна" фактичні витрати по виданню таблиць виграшів.

14. Зобов'язати державний комітет Ради Міністрів УРСР у справах видавництв, поліграфії і книжкової торгівлі та республіканське видавництво "Реклама" забезпечити видання до 10 грудня 1977 р. агітаційно-рекламних матеріалів по лотереї за замовленням Міністерства фінансів УРСР.

15. Держплану УРСР передбачити в плані матеріально-технічного постачання на 1978 рік виділення для Міністерства фінансів УРСР необхідної кількості офсетного, карткового і газетного паперу, потрібного для видання агітаційно-рекламних матеріалів і таблиць виграшів по грошово-речовій лотереї.

16. Встановити, що кошти від реалізації білетів лотереї зараховуються у відповідні місцеві бюджети за місцем продажу білетів.

Вартість виданих грошових і речових виграшів, а також всі інші витрати, зв'язані з проведенням лотереї, віднести за рахунок республіканського бюджету.

Вартість виданих населенню речових виграшів включається торговельними організаціями у виконання плану роздрібного товарообороту.

 

Голова
Ради Міністрів УРСР

О. ЛЯШКО

Керуючий Справами
Ради Міністрів УРСР

К. БОЙКО

Інд. 26

 

УМОВИ
першого /святкового/ випуску грошово-речової лотереї 1978 року /до Міжнародного жіночого дня - 8 Березня/

1. Сума першого /святкового/ випуску грошово-речової лотереї визначена в 12,6 мільйона карбованців. На цю суму випускаються білети вартістю в 50 копійок.

2. Загальна сума виграшів становить 8 мільйонів 190 тисяч карбованців, або 65 процентів від суми випущених білетів.

3. Лотерейні білети випускаються окремими розрядами по 600 тисяч карбованців. Кожний розряд складається з 4000 серій з N 00001 по N 04000; в кожній серії є 300 білетів з N 001 по N 300.

4. Тираж виграшів по лотереї відбудеться 3 - 4 березня в м. Ворошиловграді.

5. Всього в тиражі розігрується 3780000 виграшів, в тому числі 395346 речових виграшів на 3944724 карбованці і 3384654 грошових виграшів на суму 4245276 карбованців.

а) Речові виграші

Назва предметів

Вартість одного предмета /крб. і коп./

На 1 розряд

На 21 розряд

Кількість предметів

Вартість /крб./

Кількість предметів

Вартість /крб./

Автомобілі "Запорожець" ЗАЗ-968А

3750

15

56250

315

1181250

Телевізори

386

30

11580

630

243180

Магніторадіоли "Романтика-106"

375

7

2625

147

55125

Холодильники "Днепр-2"

250

5

1250

105

26250

Радіоприймачі транзисторні "Меридіан-210"

145

14

2030

294

42630

Машини швейні "Чайка-3"

178

3

534

63

11214

Машини пральні "Чайка-2м"

145

7

1015

147

21315

Килими фабричної роботи, розмір 1,37 х 2 м

96

40

3840

840

80640

Доріжки килимові /довжина 3 м/

54

15

810

315

17010

Пилососи

38

2

76

42

1596

Годинники наручні жіночі позолочені

30

32

960

672

20160

Велосипеди "Ласточка"

41-40

10

414

210

8694

Велосипеди "Орленок"

37-90

20

758

420

15918

Парасольки жіночі складні

27

26

702

546

14742

Набори духів

10

2400

24000

50400

504000

Набори духів

5

16200

81000

340200

1701000

Разом

 

18826

187844

395346

3944724

б) Грошові виграші

Розмір виграшів у карбованцях

На 1 розряд

На 21 розряд

Кількість виграшів

Загальна сума /крб./

Кількість виграшів

Загальна сума /крб./

100

11

1100

231

23100

50

16

800

336

16800

40

21

840

441

17640

35

30

1050

630

22050

25

32

800

672

16800

20

42

840

882

17640

15

59

885

1239

18585

10

42

420

882

8820

3

16800

50400

352800

1058400

2

900

1800

18900

37800

1

143221

143221

3007641

3007641

Разом

161174

202156

3384654

4245276

Всього

180000

390000

3780000

8190000

6. Власник лотерейного білета, на який припав речовий виграш, може, за своїм бажанням, одержати вартість виграшу готівкою.

7. Видача речових виграшів по лотерейних білетах провадиться торговельними організаціями.

Грошові виграші по лотерейних білетах, а за бажанням одержувачів - і гроші взамін речових виграшів виплачуються ощадними касами.

Речові виграші: годинники наручні жіночі позолочені, килими фабричної роботи і доріжки килимові видаються або висилаються одержувачам Центральним універмагом м. Києва.

Автомобілі "Запорожець", як виграші, не висилаються, а видаються в усіх областях /крім Запорізької/ і в м. Києві через автосалони станцій технічного обслуговування промислового об'єднання "Укравтотехобслуговування" Міністерства автомобільного транспорту УРСР, в Запорізькій області - через магазин "Спорттовари" в м. Запоріжжі.

Автомобілі, як виграші, видаються через зазначені автосалони і магазин по визначенню Українського республіканського оптово-роздрібного об'єднання "Спорттовари" в кожному окремому випадку.

Всі інші речові виграші видаються на місцях універмагами та промтоварними магазинами по визначенню Міністерства торгівлі УРСР і Укоопспілки.

В разі зняття з виробництва окремих товарів, передбачених до видачі як речові виграші по грошово-речовій лотереї, провадиться заміна таких предметів аналогічними предметами інших марок, а в разі зміни роздрібних цін на товари - ці речові виграші видаються за новими цінами з часу введення в дію нових прейскурантів. При цьому, якщо вартість речового виграшу, що видається, нижче зазначеної в умовах лотереї, то власнику лотерейного білета виплачується різниця в ціні, а якщо вартість такого предмета вища зазначеної в умовах лотереї, то власник лотерейного білета доплачує різницю в ціні.

Якщо ж власник лотерейного білета, на який припав такий речовий виграш, бажає одержати вартість виграшу готівкою, то йому виплачується вартість виграшу згідно з умовами лотереї.

8. Лотерейні білети, які виграли, можна пред'явити для оплати до 30 червня 1979 року включно. Після цього строку лотерейні білети втрачають силу і до оплати не приймаються.

 

УМОВИ
другого - п'ятого випусків грошово-речової лотереї 1978 року

1. Загальна сума грошово-речової лотереї по цих випусках визначена в 28,8 мільйона карбованців. На цю суму випускаються білети вартістю в 50 копійок.

2. Загальна сума виграшів становить 18 мільйонів 720 тисяч карбованців, або 65 процентів від суми випущених білетів.

3. Лотерейні білети підрозділяються на 4 випуски по 7,2 мільйона карбованців.

4. Лотерейні білети випускаються окремими розрядами по 600 тисяч карбованців. У кожному випуску по 12 розрядів. Кожний розряд складається з 4000 серій: по другому випуску - з N 04001 по N 08000, по третьому - з N 08001 по N 12000, по четвертому - з N 12001 по N 16000, по п'ятому - з N 16001 по N 20000. В кожній серії є 300 білетів з N 001 по N 300.

5. Тиражі виграшів по лотереї відбудуться: по другому випуску - 21 - 22 квітня в м. Кіровограді, по третьому випуску - 23 - 24 червня в м. Івано-Франківську, по четвертому випуску - 25 - 26 серпня в м. Одесі, по п'ятому випуску - 20 - 21 жовтня в м. Чернігові.

Всього в тиражах розігрується 8640000 виграшів, у тому числі 97920 речових виграшів на 7118592 карбованці і 8542080 грошових виграшів на суму 11601408 карбованців.

а) Речові виграші

Назва предметів

Вартість одного предмета /крб. і коп./

На 1 розряд

На 12 розрядів /1 випуск/

На 48 розрядів /4 випуски/

Кількість предметів

Вартість /крб./

Кількість предметів

Вартість /крб./

Кількість предметів

Вартість /крб./

Автомобілі "Запорожець" ЗАЗ-968А

3750

30

112500

360

1350000

1440

5400000

Мотоцикли МТ-10-36 з коляскою

1800

8

14400

96

172800

384

691200

Холодильники "Днепр-2"

250

3

750

36

9000

144

36000

Магнітофони "Маяк -203"

260

3

780

36

9360

144

37440

Телевізори

386

4

1544

48

18528

192

74112

Машини пральні "Чайка-2м"

145

3

435

36

5220

144

20880

Фотоапарати "Київ-4"

90

3

270

36

3240

144

12960

Фотоапарати "ФЭД-5в"

67

3

201

36

2412

144

9648

Пилососи

38

20

760

240

9120

960

36480

Велосипеди "Ласточка"

41-40

20

828

240

9936

960

39744

Велосипеди "Орленок"

37-90

20

758

240

9096

960

36384

Годинники наручні чоловічі позолочені

40-70

20

814

240

9768

960

39072

Годинники наручні жіночі позолочені

30

28

840

336

10080

1344

40320

Парасольки жіночі складні

27

9

243

108

2916

432

11664

Електробритви "Харків-15м"

23

15

345

180

4140

720

16560

Матраци надувні

20

31

620

372

7440

1488

29760

Рюкзаки альпіністські

10-80

20

216

240

2592

960

10368

Набори духів

10

600

6000

7200

72000

28800

288000

Набори духів

5

1200

6000

14400

72000

57600

288000

Разом

 

2040

148304

24480

1779648

97920

7118592

б) Грошові виграші

Розмір виграшів у карбованцях

На 1 розряд

На 12 розрядів /1 випуск/

На 48 розрядів /4 випуски/

Кількість виграшів

Загальна сума /крб./

Кількість виграшів

Загальна сума /крб./

Кількість виграшів

Загальна сума /крб./

100

40

4000

480

48000

1920

192000

50

45

2250

540

27000

2160

108000

40

38

1520

456

18240

1824

72960

35

40

1400

480

16800

1920

67200

25

51

1275

612

15300

2448

61200

20

41

820

492

9840

1968

39360

15

359

5385

4308

64620

17232

258480

10

2100

21000

25200

252000

100800

1008000

5

6000

30000

72000

360000

288000

1440000

3

1200

3600

14400

43200

57600

172800

2

2400

4800

28800

57600

115200

230400

1

165646

165646

1987752

1987752

7951008

7951008

Разом

177960

241696

2135520

2900352

8542080

11601408

Всього

180000

390000

2160000

4680000

8640000

18720000

6. Власник лотерейного білета, на який припав речовий виграш, може, за своїм бажанням, одержати вартість виграшу готівкою.

7. Видача речових виграшів по лотерейних білетах провадиться торговельними організаціями.

Грошові виграші по лотерейних білетах, а за бажанням одержувачів - і гроші взамін речових виграшів виплачуються ощадними касами.

Речові виграші: годинники наручні позолочені та фотоапарати "ФЭД-5в" і "Київ-4" видаються або висилаються одержувачам Центральним універмагом м. Києва.

Автомобілі та мотоцикли з коляскою, як виграші, не висилаються, а видаються в такому порядку:

мотоцикли з коляскою - через магазини "Спорттовари" в м. Києві і обласних центрах;

автомобілі "Запорожець" в усіх областях /крім Запорізької/ і в м. Києві через автосалони станцій технічного обслуговування промислового об'єднання "Укравтотехобслуговування" Міністерства автомобільного транспорту УРСР, в Запорізькій області - через магазин "Спорттовари" в м. Запоріжжі.

Автомобілі і мотоцикли з коляскою, як виграші, видаються через зазначені магазини і автосалони по визначенню Українського республіканського оптово-роздрібного об'єднання "Спорттовари" в кожному окремому випадку.

Всі інші речові виграші видаються на місцях універмагами та промтоварними магазинами по визначенню Міністерства торгівлі УРСР і Укоопспілки.

В разі зняття з виробництва окремих товарів, передбачених до видачі як речові виграші по грошово-речовій лотереї, провадиться заміна таких предметів аналогічними предметами інших марок, а в разі зміни роздрібних цін на товари - ці речові виграші видаються за новими цінами з часу введення в дію нових прейскурантів. При цьому, якщо вартість речового виграшу, що видається, нижче зазначеної в умовах лотереї, то власнику лотерейного білета виплачується різниця в ціні, а якщо вартість такого предмета вища зазначеної в умовах лотереї, то власник лотерейного білета доплачує різницю в ціні.

Якщо ж власник лотерейного білета, на який припав такий речовий виграш, бажає одержати вартість виграшу готівкою, то йому виплачується вартість виграшу згідно з умовами лотереї.

8. Лотерейні білети, які виграли, можна пред'явити для оплати до 30 червня 1979 року включно. Після цього строку лотерейні білети втрачають силу і до оплати не приймаються.

 

УМОВИ
шостого /святкового/ випуску грошово-речової лотереї 1978 року /до Нового року/

1. Сума шостого /святкового/ випуску грошово-речової лотереї визначена в 12,6 мільйона карбованців. На цю суму випускаються білети вартістю в 50 копійок.

2. Загальна сума виграшів становить 8 мільйонів 190 тисяч карбованців, або 65 процентів від суми випущених білетів.

3. Лотерейні білети випускаються окремими розрядами по 600 тисяч карбованців. Кожний розряд складається з 4000 серій з N 20001 по N 24000; в кожній серії є 300 білетів з N 001 по N 300.

4. Тираж виграшів по лотереї відбудеться 27 - 28 грудня в м. Львові.

5. В святковому новорічному випуску в тиражі розігрується 3780000 виграшів, в тому числі 31395 речових виграшів на 2853102 карбованці і 3748605 грошових виграшів на суму 5336898 карбованців.

а) Речові виграші

Назва предметів

Вартість одного предмета /крб. і коп./

На 1 розряд

На 21 розряд

Кількість предметів

Вартість /крб. коп./

Кількість предметів

Вартість /крб. і коп/

Автомобілі "Жигули" ВАЗ-21011

6030

9

54270

189

1139670

Автомобілі "Запорожець" ЗАЗ-968А

3750

9

33750

189

708750

Мотоцикли МТ-10-36 з коляскою

1800

7

12600

147

264600

Холодильники "Днепр-2"

250

3

750

68

15750

Телевізори кольорові

680

9

6120

189

128520

Телевізори "Юность-401"

280

2

560

42

11760

Телевізори

386

15

5790

315

121590

Магніторадіоли "Романтика-106"

375

9

3375

189

70875

Телевізори "Електроніка ВЛ-100"

160

2

320

42

6720

Магнітофони "Маяк-203"

260

6

1560

126

32760

Машини пральні "Чайка-2м"

145

6

870

126

18270

Машини швейні "Чайка-3"

178

6

1068

126

22428

Радіоприймачі транзисторні "Меридіан-210"

145

5

725

105

15225

Радіоприймачі транзисторні "ВЭФ-262"

99-02

5

495-10

105

10397-10

Годинники наручні чоловічі "Слава"

43

15

645

315

13545

Годинники наручні чоловічі позолочені

40-70

15

610-50

315

12820-50

Годинники наручні жіночі позолочені

30

15

450

315

9450

Фотоапарати "ФЭД-5в"

67

6

402

126

8442

Фотоапарати "Київ-4"

90

6

540

126

11340

Килими фабричної роботи, розмір 1,37 х 2 м

96

20

1920

420

40320

Доріжки килимові /довжина 3 м/

54

15

810

315

17010

Електробритви"Харків-15м"

23

10

230

210

4830

Самовари електричні

21

14

294

294

6174

Велосипеди "Ласточка"

41-40

16

662-40

336

13910-40

Велосипеди "Орленок"

37-90

10

379

210

7959

Набори духів

12

33

396

693

8316

Набори духів

10

27

270

567

5670

Набори духів

5

1200

5000

25200

126000

Разом

 

1495

135862

31395

2853102

б) Грошові виграші

Розмір виграшів у карбованцях

На 1 розряд

На 21 розряд

Кількість виграшів

Загальна сума /крб./

Кількість виграшів

Загальна сума /крб./

100

60

6000

1260

126000

50

47

2350

987

49350

40

22

880

462

18480

35

43

1505

903

31605

25

30

750

630

15750

20

10

200

210

4200

15

40

600

840

12600

10

4200

42000

88200

882000

5

3900

19500

81900

409500

3

3600

10800

75600

226800

2

3000

6000

63000

126000

1

163553

163553

3434613

3434613

Разом

178505

254138

3748605

5336898

Всього

180000

390000

3780000

8190000

6. Власник лотерейного білета, на який припав речовий виграш, може, за своїм бажанням, одержати вартість виграшу готівкою.

7. Видача речових виграшів по лотерейних білетах провадиться торговельними організаціями.

Грошові виграші по лотерейних білетах, а за бажанням одержувачів - і гроші взамін речових виграшів виплачуються ощадними касами.

Речові виграші: радіоприймачі транзисторні "ВЭФ-202", фотоапарати "ФЭД-5в" і "Київ-4", годинники наручні позолочені і годинники наручні чоловічі "Слава", самовари електричні, килими фабричної роботи і доріжки килимові видаються або висилаються одержувачам Центральним універмагом м. Києва.

Автомобілі та мотоцикли з коляскою, як виграші, не висилаються, а видаються в такому порядку:

мотоцикли з коляскою - через магазини"Спорттовари" в м. Києві і обласних центрах;

автомобілі "Запорожець" в усіх областях /крім Запорізької/ і в м. Києві - через автосалони станцій технічного обслуговування промислового об'єднання "Укравтотехобслуговування" Міністерства автомобільного транспорту УРСР, а в Запорізькій області - через магазин "Спорттовари" в м. Запоріжжі;

автомобілі "Жигули" у Дніпропетровській, Донецькій, Київській /включаючи м. Київ/, Одеській і Харківській областях - через спеціалізовані автоцентри Волзького автомобільного заводу, які знаходяться у цих областях, а в решті областей /крім Запорізької/ - через автосалони станцій технічного обслуговування промислового об'єднання "Укравтотехобслуговування" Міністерства автомобільного транспорту УРСР, в Запорізькій області - через магазин "Спорттовари" в м. Запоріжжі.

Автомобілі і мотоцикли з коляскою, як виграші, видаються через зазначені магазини, автосалони і автоцентри по визначенню Українського республіканського оптово-роздрібного об'єднання "Спорттовари" в кожному окремому випадку.

Всі інші речові виграші видаються на місцях універмагами та промтоварними магазинами по визначенню Міністерства торгівлі УРСР і Укоопспілки.

В разі зняття з виробництва окремих товарів, передбачених до видачі як речові виграші по грошово-речовій лотереї,провадиться заміна таких предметів аналогічними предметами інших марок, а в разі зміни роздрібних цін на товари - ці речові виграші видаються за новими цінами з часу введення в дію нових прейскурантів. При цьому, якщо вартість речового виграшу, що видається, нижче зазначеної в умовах лотереї, то власнику лотерейного білета виплачується різниця в ціні, а якщо вартість такого предмета вища зазначеної в умовах лотереї, то власник лотерейного білета доплачує різницю в ціні.

Якщо ж власник лотерейного білета, на який припав такий речовий виграш, бажає одержати вартість виграшу готівкою, то йому виплачується вартість виграшу згідно з умовами лотереї.

8. Лотерейні білети, які виграли, можна пред'явити для оплати до 30 червня 1979 року включно. Після цього строку лотерейні білети втрачають силу і до оплати не приймаються.

 

Завдання
по продажу білетів грошово-речової лотереї 1978 року по областях і містах республіканського підпорядкування

/тис. крб./

Області

Загальна сума по шести випусках

В тому числі

святкового випуску - до 8 Березня

чотирьох основних випусків

святкового випуску - до Нового року

всього

на один випуск

Вінницька

1878

437

1004

251

437

Волинська

660

154

352

88

154

Ворошиловградська

3966

925

2116

529

925

Дніпропетровська

4620

1078

2464

616

1078

Донецька

7200

1680

3840

960

1680

Житомирська

1236

288

660

165

288

Закарпатська

828

194

440

110

194

Запорізька

2304

538

1228

307

538

Івано-Франківська

858

201

456

114

201

Київська

1590

371

848

212

371

Кіровоградська

1350

313

724

181

313

Кримська

2052

478

1096

274

478

Львівська

2430

567

1296

324

567

Миколаївська

1398

327

744

186

327

Одеська

2970

693

1584

396

693

Полтавська

1914

447

1020

255

447

Ровенська

810

189

432

108

189

Сумська

1470

343

784

196

343

Тернопільська

936

216

504

126

216

Харківська

3852

900

2052

513

900

Херсонська

1200

280

640

160

280

Хмельницька

1308

306

696

174

306

Черкаська

1452

338

776

194

338

Чернівецька

678

159

360

90

159

Чернігівська

1362

319

724

181

319

м. Київ

3264

762

1740

435

762

м. Севастополь

414

97

220

55

97

Всього

54000

12600

28800

7200

12600

 

Керуючий Справами
Ради Міністрів УРСР

К. БОЙКО

 

ПЕРЕЛІК
товарів, які повинні бути виділені Міністерством торгівлі УРСР і Укоопспілкою для видачі як речові виграші по грошово-речовій лотереї 1978 року

Назва предметів

Вартість одного предмета /крб. і коп./

Кількість предметів

Загальна вартість /крб. і коп./

Автомобілі "Жигули" ВАЗ-21011

6030

189

1139670

Автомобілі "Запорожець" ЗАЗ-968А

3750

1944

7290000

Мотоцикли МТ-10-36 з коляскою

1800

531

955800

Телевізори кольорові

680

189

128520

Телевізори

386

1137

438882

Холодильники "Днепр-2"

250

312

78000

Магніторадіоли "Романтика-106"

375

336

126000

Телевізори "Юность-401"

280

42

11760

Магнітофони "Маяк-203"

260

270

70200

Телевізори "Електроніка ВЛ-100"

160

42

6720

Радіоприймачі транзисторні "Меридіан-210"

145

399

57855

Машини швейні "Чайка-3"

178

189

33642

Машини пральні "Чайка-2м"

145

417

60465

Радіоприймачі транзисторні "ВЭФ-202"

99-02

105

10397-10

Фотоапарати "ФЭД-5в"

67

270

18090

Фотоапарати "Київ-4"

90

270

24300

Килими фабричної роботи, розмір 1,37 х 2 м

96

1260

120960

Пилососи

38

1002

38076

Велосипеди "Ласточка"

41-40

1506

62348-40

Годинники наручні чоловічі "Слава"

43

315

13545

Годинники наручні чоловічі позолочені

40-70

1275

51892-50

Велосипеди "Орленок"

37-90

1590

60261

Годинники наручні жіночі позолочені

30

2331

69930

Доріжки килимові /довжина 3 м/

54

630

34020

Самовари електричні

21

294

6174

Електробритви "Харків-15м"

23

930

21390

Набори духів

12

693

8316

Набори духів

10

79767

797670

Набори духів

5

423000

2115000

Матраци надувні

20

1488

29760

Парасольки жіночі складні

27

978

26406

Рюкзаки альпіністські

10-80

960

10368

 

Керуючий Справами
Ради Міністрів УРСР

К. БОЙКО

Опрос