Идет загрузка документа (83 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О подготовке народного хозяйства республики к работе в осенне-зимний период 1977/78 года и дополнительных мерах по экономии топливно-энергетических ресурсов

Совет Министров УССР
Постановление, Перечень от 26.07.1977 № 394
редакция действует с 26.09.1988

РАДА МІНІСТРІВ УКРАЇНСЬКОЇ РСР

ПОСТАНОВА

від 26 липня 1977 р. N 394

Київ

Про підготовку народного господарства республіки до роботи в осінньо-зимовий період 1977/78 року та додаткові заходи по економії паливно-енергетичних ресурсів

Із змінами і доповненнями, внесеними
 постановою Ради Міністрів Української РСР
 від 26 вересня 1988 року N 299

На виконання постанови Ради Міністрів СРСР від 28 червня 1977 р. N 572 Рада Міністрів Української РСР ПОСТАНОВЛЯЄ:

1. Зобов'язати міністерства і відомства УРСР, виконкоми місцевих Рад депутатів трудящих, керівників господарських організацій, об'єднань і підприємств забезпечити створення на 1 жовтня 1977 р. і на 1 січня 1978 р. на електростанціях, у промислових об'єднаннях, на підприємствах, залізницях і в пароплавствах запасів вугілля і топкового мазуту в кількостях, що задовольняють їх потребу для безперебійної роботи в осінньо-зимовий період 1977/78 року.

ЦСУ УРСР подавати Раді Міністрів УРСР, Держплану УРСР, Головпостачу УРСР і Головнафтопостачзбуту УРСР не пізніше 13 числа кожного місяця дані про наявність на перше число звітного місяця вугілля і топкового мазуту по Міністерству енергетики і електрифікації УРСР, Міністерству чорної металургії УРСР, Міністерству промисловості будівельних матеріалів УРСР, Міністерству легкої промисловості УРСР, Міністерству харчової промисловості УРСР і Міністерству м'ясної і молочної промисловості УРСР.

2. Міністерствам і відомствам УРСР, облвиконкомам, Київському і Севастопольському міськвиконкомам:

а) затвердити в тижневий строк по кожному підвідомчому підприємству, електростанції і організації завдання по нагромадженню в 1977 році запасів всіх видів палива і покласти на їх керівників особисту відповідальність за виконання цих завдань;

б) створити до 1 жовтня 1977 р. на електростанціях, підприємствах і в організаціях, підключених до газових мереж, необхідні запаси резервних видів палива.

Міністерствам УРСР забезпечити будівництво і введення в дію місткостей для зберігання топкового мазуту згідно з додатком N 1;

в) в двотижневий строк розробити і здійснити заходи по безперебійному постачанню палива населенню, забезпечити своєчасне завезення вугілля, брикетів, дров, пічного побутового палива і зрідженого газу на склади торговельних та інших організацій у міській і сільській місцевості, що постачають населенню паливо;

г) забезпечити всемірне збільшення заготівель і використання місцевих видів і вторинних ресурсів палива;

д) протягом серпня - жовтня 1977 р. підготувати устаткування і засоби для боротьби з сніговими заметами і ожеледдю на магістральних і залізничних коліях промислових підприємств і будов, автомобільних шляхах, лініях електропередачі та на вантажно-розвантажувальних фронтах залізничних станцій, промислових підприємств і будов. Передбачити можливість забезпечення спецодягом, інструментом, місцями обігріву та гарячим харчуванням населення, яке в разі необхідності залучатиметься до боротьби з стихійними явищами;

є) до 15 листопада закінчити ремонти і привести у надійний робочий стан складські приміщення для приймання сировини і палива, а також вантажно-розвантажувальні механізми.

3. Зобов'язати міністерства і відомства УРСР, облвиконкоми, Київський і Севастопольський міськвиконкоми забезпечити в III - IV кварталах 1977 р. економію підвідомчими підприємствами і організаціями електричної енергії на 5 процентів і теплової енергії на 3 проценти з відповідним зменшенням по підприємствах і організаціях раніше встановлених місячних і квартальних планів відпуску електричної і теплової енергії, одержуваної від енергетичних систем Міністерства енергетики і електрифікації УРСР, а також від власних та інших джерел енергії.

Прийняти до відома, що Міністерство енергетики і електрифікації УРСР та його енергетичні системи довели до всіх підприємств союзного, союзно-республіканського і республіканського підпорядкування /крім підприємств Міністерства газової промисловості, Міністерства вугільної промисловості СРСР і Міністерства вугільної промисловості УРСР, Міністерства нафтової промисловості, Міністерства нафтопереробної і нафтохімічної промисловості СРСР і Головнафтохімпрому УРСР /в частині нафтопереробки/, Міністерства середнього машинобудування, Міністерства шляхів, електролізних установок і електродного виробництва Міністерства кольорової металургії СРСР, радіостанцій і телевізійних станцій Міністерства зв'язку СРСР і Міністерства зв'язку УРСР/, а по непромислових споживачах до виконкомів обласних, міських і районних Рад депутатів трудящих плани відпуску електричної і теплової енергії на III - IV квартали 1977 р. /з розподілом по місяцях/, знижені відповідно на 5 і 3 проценти.

Покласти на керівників підприємств і організацій особисту відповідальність за забезпечення суворого додержання встановлених на III - IV квартали 1977 р. і на I квартал 1978 р. планів споживання електричної і теплової енергії.

4. На додаток до пункту 5 постанови Ради Міністрів УРСР від 27 вересня 1976 р. N 465 покласти контроль за додержанням планів відпуску теплової енергії і раціональним використанням її:

на Міністерство енергетики і електрифікації УРСР - по підприємствах, що мають річну витрату теплової енергії 10 тис. гігакалорій і більше;

на Міністерство житлово-комунального господарства УРСР і на виконкоми обласних, міських і районних Рад депутатів трудящих - по інших споживачах.

5. Пункт 5 втратив чинність

(згідно з постановою Ради Міністрів
 Української РСР від 26.09.88 р. N 299)

6. Вважати найважливішим державним завданням радянських органів і господарських організацій виконання в III - IV кварталах 1977 р. завдань по економії палива, електричної і теплової енергії, встановлених постановою Ради Міністрів УРСР від 12 листопада 1976 р. N 521 і цією постановою.

Для забезпечення виконання вказаних завдань міністерствам і відомствам УРСР, облвиконкомам, Київському і Севастопольському міськвиконкомам:

а) розробити і здійснити в III - IV кварталах 1977 р. по кожному підвідомчому підприємству і організації заходи по економії палива, електричної і теплової енергії з встановленням розмірів економії, рішуче присікати прояви безгосподарності, марнотратства, відомчості і місництва у витрачанні паливно-енергетичних ресурсів.

Особливу увагу звернути на проведення своєчасного ремонту і налагодження систем опалення і теплових мереж, перевірку стану утеплення вікон і дверей в приміщеннях промислових підприємств, жилих будинках, гуртожитках, готелях та інших будинках;

б) знизити витрату електроенергії на освітлення в літній період вулиць, будівельних майданчиків, заводських територій, на світлорекламу, а також на надмірне освітлення станцій метрополітенів; провести на підвідомчих підприємствах і в організаціях перевірку стану ізоляції теплових мереж і щільності запірної арматури, усунути витікання води і пари, а також повітря у вентиляційних системах і стислого повітря в мережах, особливо на вугільних і гірничорудних шахтах, роботу двигунів на холостому ходу та інші непродуктивні втрати енергії.

7. З метою економії паливно-енергетичних ресурсів:

Міністерству чорної металургії УРСР розробити і здійснити в III - IV кварталах 1977 р. заходи по забезпеченню скорочення втрат і більш повному використанню доменного і коксівного газу та вторинних енергетичних ресурсів;

Міністерству промисловості будівельних матеріалів УРСР здійснити заходи по зниженню питомих витрат палива на цементних заводах за рахунок зниження вологості шламу, встановлення теплообмінних пристроїв і поліпшення теплотехнічного режиму роботи клінкеровипалювальних печей.

8. Міністерствам і відомствам УРСР, облвиконкомам, Київському і Севастопольському міськвиконкомам встановити суворий контроль за забезпеченням на підвідомчих підприємствах повного зливу нафтопродуктів з залізничних цистерн.

9. Зобов'язати Міністерство енергетики і електрифікації УРСР та керівників енергетичних систем:

а) посилити контроль за виконанням завдань по економії електричної і теплової енергії споживачами, обмежуючи відпуск електричної і теплової енергії підприємствам і організаціям, що допустили перевитрату енергії проти встановлених лімітів, з урахуванням зниження споживання її відповідно на 5 і 3 проценти;

б) встановити до 1 вересня 1977 р. по енергетичних системах ліміти електричної потужності, яка споживається підприємствами і організаціями в години максимуму навантажень, на IV квартал 1977 р. і I квартал 1978 р.

10. Міністерству промислового будівництва УРСР і Міністерству промисловості будівельних матеріалів УРСР розглянути і вирішити питання про початок будівництва в 1978 році мазутосховищ на Вільшанському цементному заводі Миколаївської області місткістю 20 тис. тонн.

11. Дозволити обл/міськ/виконкомам провадити фінансування витрат на оплату палива в міру його завезення побутовим споживачам незалежно від квартального розподілу коштів, виділених для цієї мети.

12. Всесоюзному промисловому об'єднанню "Укргазпром" забезпечити закачку газу в підземні сховища в 1977 році в обсязі не менше 1,93 млрд. куб. метрів.

13. Облвиконкомам, Київському та Севастопольському міськвиконкомам разом з відповідними міністерствами і відомствами УРСР та керівниками підприємств союзного підпорядкування розробити і до 10 серпня 1977 р. затвердити переліки підприємств і електростанцій, газопостачання яких в періоди сильних похолодань повинно регулюватися шляхом часткового або повного переведення їх на встановлені резервні види палива, і вживати в зимовий період 1977/78 року оперативних заходів до регулювання поставок палива в межах встановлених фондів.

Вказані переліки до 15 серпня 1977 р. подати Міністерству житлово-комунального господарства УРСР.

Міністерству житлово-комунального господарства УРСР разом з Всесоюзним промисловим об'єднанням "Укргазпром" до 25 серпня 1977 р. подати Раді Міністрів УРСР і Держплану УРСР погоджений перелік промислових підприємств і електростанцій, газопостачання яких підлягає регулюванню, визначивши обсяги вивільнення газу.

Держплану УРСР подати затверджений перелік Держпостачу СРСР і Міністерству газової промисловості.

Облвиконкомам, Київському і Севастопольському міськвиконкомам доповісти до 5 жовтня і 5 грудня 1977 р. Раді Міністрів УРСР про стан підготовки промислових підприємств до роботи на резервних видах палива. Міністерству житлово-комунального господарства УРСР узагальнювати зазначені інформації.

14. Міністерству промислового будівництва УРСР, Міністерству монтажних і спеціальних будівельних робіт УРСР, Головнафтохімпрому УРСР вжити заходів по введенню в установлені строки комплексу об'єктів комбінованої установки ЛК-6У на Кременчуцькому нафтопереробному заводі, а також місткостей на Херсонському, Дрогобицькому і Надвірнянському нафтопереробних заводах.

15. Зобов'язати Міністерство вугільної промисловості УРСР:

а) в декадний строк розробити і подати Раді Міністрів УРСР пропозиції по ліквідації в III - IV кварталах 1977 р. заборгованості по видобутку донецького вугілля і виробництву буровугільних брикетів, що була допущена в першому півріччі 1977 року, а також виконанню встановленого на 1977 рік плану і додаткового завдання по виробництву донецького сортового антрациту крупних класів;

б) забезпечити підйом і відвантаження додатково в IV кварталі 1977 р. 50 тис. тонн львівсько-волинського вугілля з складів шахт;

в) не допускати витрачання вугілля і сортового палива на власні потреби понад виділені фонди.

16. Збільшити на 1977 рік Міністерству вугільної промисловості УРСР додаткове завдання по видобутку львівсько-волинського вугілля на 82 тис. тонн, в тому числі на III квартал - 28 тис. тонн і на IV квартал - 54 тис. тонн.

17. Зобов'язати Міністерство місцевої промисловості УРСР розробити заходи до поліпшення використання виробничих потужностей торфобрикетних заводів. Забезпечити виконання в 1977 році плану виробництва торфових брикетів і створення запасів сировини для безперебійної роботи заводів в міжсезонний період 1977/78 року.

18. Виділені постановою Ради Міністрів СРСР від 28 червня 1977 р. N 572 додатково на III - IV квартали 1977 р. 618 тис. тонн вугілля розподілити по споживачах УРСР згідно з додатком N 2.

19. Виділити споживачам УРСР додатково на III квартал 1977 р. 82 тис. тонн вугілля за рахунок резерву Ради Міністрів УРСР згідно з додатком N 3.

20. Зобов'язати Головпостач УРСР і Головнафтопостачзбут УРСР встановити суворий контроль за своєчасним відвантаженням палива міністерствам і відомствам УРСР, а також облвиконкомам відповідно до виділених їм фондів і щомісяця, не пізніше 10 числа, доповідати Раді Міністрів УРСР і в копії Держплану УРСР про виконання плану поставок за минулий місяць і з початку року.

21. Міністерству чорної металургії УРСР, Міністерству будівництва підприємств важкої індустрії УРСР, Міністерству вугільної промисловості УРСР, Міністерству промислового будівництва УРСР, Міністерству енергетики і електрифікації УРСР, Міністерству легкої промисловості УРСР, Міністерству сільського господарства УРСР, Міністерству заготівель УРСР, Укрсільгосптехніці, Укрміжколгоспбуду, іншим міністерствам і відомствам УРСР, а також облвиконкомам, Київському і Севастопольському міськвиконкомам вжити заходів до скорочення простоїв вагонів під вантажними операціями, звернувши особливу увагу на забезпечення своєчасного розвантаження вагонів у вихідні і святкові дні.

22. Міністерству енергетики і електрифікації УРСР:

забезпечити наповнення в літній період 1977 року водосховищ гідроелектростанцій для забезпечення їх нормальної роботи в осінньо-зимовий період 1977/78 року;

з метою поліпшення використання встановленої енергетичної потужності і паливних ресурсів на електростанціях забезпечити будівництво і введення в дію енергетичних потужностей, а також ліній електропередачі і підстанцій, необхідних для покриття осінньо-зимового максимуму навантаження, в строки згідно з додатками NN 4 і 5;

здійснити невідкладні заходи по підготовці паливно-транспортних цехів до роботи в зимовий період 1977/78 року по електростанціях і в строки згідно з додатком N 6;

побудувати в 1977 році 1050 км електромереж напругою 10 кВ для 150 тваринницьких комплексів і птахофабрик, віднесених по споживанню електричної енергії до першої категорії;

замінити протягом 1977 року 60 перевантажених трансформаторів 35/10 кВ і 1970 трансформаторів 10/0,4 кВ на більш потужні, а також відремонтувати 50 тис. кілометрів електромереж напругою 10 і 0,4 кВ.

23. Міністерству чорної металургії УРСР забезпечити:

проведення в 1977 році на металургійних заводах своєчасного і якісного капітального ремонту 34 гаражів для розморожування сировини, 14 вагоноперекидачів, 17 рудних і вугільних перевантажувачів, а також виготовлення і монтаж вібропристрою для очищення залізничних вагонів на ждановському металургійному заводі "Азовсталь";

виконання в цьому році необхідного обсягу робіт по монтажу газопроводу коксівного газу на ТЕЦ і прокатні цехи ждановського металургійного заводу "Азовсталь", будівництву і введенню в дію газопроводу до електросталеплавильного цеху Донецького металургійного заводу імені Леніна, введенню в дію другої нитки газопроводу природного газу від ГРС-5 до колесопрокатного цеху на Нижньодніпровському трубопрокатному заводі імені К. Лібкнехта, будівництву газопроводу коксівного газу в цеху пароводопостачання на Єнакіївському коксохімічному заводі.

24. Міністерству чорної металургії УРСР разом з управліннями Придніпровської і Донецької залізниць створити на 1 грудня 1977 р. запаси залізної, марганцевої і хромітової руд, вапняку, глини вогнетривкої, каоліну, металолому і коксівного вугілля у кількостях згідно з додатком N 7.

25. Міністерству промисловості будівельних матеріалів УРСР забезпечити до 1 грудня 1977 р. проведення розкривних робіт в обсязі 19,04 млн. куб. метрів і створити на 1 листопада 1977 р. запаси сировини і матеріалів у кількостях згідно з додатком N 8.

26. Всесоюзному промисловому об'єднанню "Укргазпром" забезпечити в III - IV кварталах 1977 р. поставку природного газу електростанціям Міністерства енергетики і електрифікації УРСР у кількості 7154,6 млн. куб. метрів, в тому числі по кварталах і електростанціях у кількостях згідно з додатком N 9.

27. ЦСУ УРСР та обл/міськ/виконкомам провести перепис залишків всіх видів палива на складах міськпаливо, шкіл, лікарень та інших установ, а також радгоспів, колгоспів і підприємств Укрсільгосптехніки за станом на 1 жовтня 1977 р. і на 1 квітня 1978 року.

ЦСУ УРСР узагальнити дані перепису і про результати доповісти Раді Міністрів УРСР і в копії Держплану УРСР та Головпостачу УРСР відповідно до 12 листопада 1977 р. і 12 травня 1978 року.

Держплану УРСР узагальнені дані ЦСУ УРСР про результати перепису подати Держплану СРСР і Держпостачу СРСР відповідно до 15 листопада 1977 р. і 15 травня 1978 р.

28. Довести до відома Держплану УРСР, Головпостачу УРСР, Головнафтопостачзбуту УРСР, міністерств і відомств УРСР, облвиконкомів, Київського і Севастопольського міськвиконкомів, що Рада Міністрів СРСР постановою від 28 червня 1977 р. N 572:

1) Встановила на IV квартал 1977 р. і на I квартал 1978 р. плату за електричну потужність, споживану підприємствами і організаціями понад встановлений ліміт, у десятикратному розмірі основної ставки /незалежно від виду тарифу/ і плату за всю теплову енергію, витрачену понад місячний план, у двократному розмірі.

Суми, стягнуті понад тариф /ставку/, відносити на собівартість продукції підприємств і організацій.

2) Зобов'язала Міністерство шляхів здійснити перевезення топкового мазуту в 1977 році і в січні - квітні 1978 р. з башкирських і куйбишевських нафтопереробних заводів на Донецьку, Придніпровську і Південно-Західну залізниці.

3) Зобов'язала Міністерство чорної металургії СРСР забезпечити поставку додатково в III кварталі 1977 р., а Міністерство річкового флоту РРФСР і Міністерство шляхів перевезення в прямому змішаному залізнично-водному сполученні 100 тис. тонн промпродукту з вуглезбагачувальної фабрики Череповецького металургійного заводу для Курахівської ДРЕС Міністерства енергетики і електрифікації УРСР.

4) Зобов'язала Міністрів тт. Братченка і Непорожнього виявити причини розходження в оцінці якісної характеристики вугілля, що відвантажується підприємствами Міністерства вугільної промисловості СРСР і витрачається електростанціями Міністерства енергетики і електрифікації СРСР, та забезпечити в місячний строк розробку і введення в дію в установленому порядку системи контролю за визначенням якості вугілля.

5) Зобов'язала Міністерство енергетики і електрифікації СРСР зосередити зусилля підвідомчих будівельно-монтажних і експлуатаційних організацій на прискоренні введення в дію в 1977 році блока N 1 потужністю 1000 тис. кіловат на Чорнобильській атомній електростанції, з тим щоб забезпечити його сталу роботу з листопада 1977 р.

6) Для безперебійного постачання шахтам кріпильного лісу і створення необхідних запасів його до зими 1977/78 року зобов'язала Міністерство лісової і деревообробної промисловості СРСР і Союзголовліс при Держпостачі СРСР провадити поставку кріпильного лісу підприємствам Міністерства вугільної промисловості СРСР рівномірно у відповідності з виділеними фондами.

7) З метою забезпечення в I кварталі і квітні 1978 р. топковим мазутом електростанцій та інших споживачів зобов'язала Міністерство нафтопереробної і нафтохімічної промисловості СРСР виробити в 1978 році топкового мазуту в січні 35,5 процента, в лютому 31,5 процента плану виробництва його на I квартал 1978 р. і в квітні 33 проценти плану виробництва на II квартал 1978 р.

Дозволила Міністерству нафтопереробної і нафтохімічної промисловості СРСР виробляти, а нафтопостачзбутовим організаціям поставляти споживачам в IV кварталі 1977 р., I кварталі і квітні 1978 р. топковий мазут, що має температуру спалаху не менше 65° C.

8) Встановила, що недопоставка споживачам вугілля, торфу, газу і топкового мазуту, допущена в I і II кварталах 1977 р., поповненню не підлягає, крім недопоставки по плану експорту і імпорту товарів. Не підлягають також утриманню з споживачів вугілля, топковий мазут і газ, поставлені їм понад фонди в I і II кварталах 1977 р.

У зв'язку з цим доручила Держпостачу СРСР внести зміни в фонди на паливо споживачам на 1977 рік /I і II квартали/ і Міністерству шляхів - в обсяг перевезень вугілля на 1977 рік /I квартал/.

9) Звільнила, як виняток, підприємства системи Міністерства вугільної промисловості СРСР, Міністерства нафтопереробної і нафтохімічної промисловості СРСР, торфопідприємства союзних республік, а також вуглепостачзбутові і нафтопостачзбутові організації від сплати нестягнутої неустойки за недопоставку споживачам в I і II кварталах 1977 р. вугілля, торфу, топкового мазуту та інших нафтопродуктів.

Звільнила також нафтопостачзбутові організації від сплати підприємствам транспорту штрафів у зв'язку з непред'явленням до перевезення нафтопродуктів у I і II кварталах 1977 р.

10) Доручила Держплану СРСР і Держпостачу СРСР з участю паливовидобувних міністерств продовжити роботу по вишукуванню додаткових ресурсів палива.

11) Доручила Держплану СРСР внести в показники народногосподарського плану, а Міністерству фінансів СРСР - в баланси доходів і видатків міністерств і відомств СРСР і у взаємні розрахунки союзного бюджету з бюджетами союзних республік на 1977 рік зміни, що випливають з постанови Ради Міністрів СРСР від 28 червня 1977 р. N 572, без зменшення фондів економічного стимулювання.

29. Комітету народного контролю УРСР посилити контроль за витратою палива, електричної і теплової енергії і нафтопродуктів на підприємствах, у колгоспах, радгоспах, організаціях і установах, притягаючи до суворої відповідальності службових осіб, винних у безгосподарному витрачанні паливно-енергетичних ресурсів.

30. Міністерствам і відомствам УРСР, облвиконкомам, Київському і Севастопольському міськвиконкомам про вжиті заходи і хід виконання цієї постанови доповісти Раді Міністрів УРСР до 1 листопада 1977 року.

 

Голова
Ради Міністрів УРСР

О. ЛЯШКО

Керуючий Справами
Ради Міністрів УРСР

К. БОЙКО

Інд. 21

 

ЗАВДАННЯ
міністерствам УРСР по будівництву і введенню в дію в 1977 році місткостей для зберігання топкового мазуту

Найменування міністерств, електростанцій і підприємств

Місткість, що вводиться в дію /тис. тонн/

Строк введення в дію /квартал/

Виконавці

Міненерго УРСР

 

 

 

Запорізька ДРЕС

20

IV

Трест "Південенергобуд"
Міненерго СРСР

Вуглегірська ДРЕС

20

III

Трест "Донбасенергобуд"
Міненерго СРСР

20

IV

Слов'янська ДРЕС

20

IV

- " -

Мінчормет УРСР

 

 

 

Запорізький металургійний завод "Запоріжсталь"

10

III

Мінважбуд УРСР
Мінмонтажспецбуд УРСР
Мінчормет УРСР

Дніпровський гірничо-збагачувальний комбінат

5

III

- " -

Мінліспром УРСР

 

 

 

Житомирське об'єднання "Житомирдерев"

1

IV

Мінліспром УРСР

Одеське об'єднання "Одесадерев"

0,8

IV

Мінліспром УРСР

Дрогобицьке об'єднання "Дрогобичдерев"

1,2

IV

Мінліспром УРСР

 

Керуючий Справами
Ради Міністрів УРСР

К. БОЙКО

 

ПЕРЕЛІК
споживачів, яким виділяється додатково вугілля на II півріччя 1977 р. за рахунок ресурсів, передбачених постановою Ради Міністрів СРСР від 28 червня 1977 р. N 572

Поставщик - Укрголоввугілля

Одиниця виміру - тис. тонн

Фондоодержувачі

III - IV квартали 1977 р. - всього вугілля

в тому числі

III квартал

IV квартал

донецьке газове

антрацит сорту АС

львівсько-
волинське

донецьке газове

антрацит сорту АС

львівсько-
волинське

1

2

3

4

5

6

7

8

МВС УРСР

7

2

-

2

3

-

-

Мінжитлокомунгосп УРСР

0,7

0,4

-

0,3

-

-

-

Мінмісцевпром УРСР

8

2

-

3

3

-

-

Міншляхбуд УРСР

3,3

1,5

-

0,3

1,5

-

-

Держпрофосвіта УРСР

4

1

-

3

-

-

-

Укоопспілка

14

3

-

3

8

-

-

Укрміжколгоспбуд

26

4

-

6

11

-

5

Укрсільгосптехніка

111

11,1

-

21,4

56,5

-

22

Облвиконкоми

 

 

 

 

 

 

 

Вінницький

18

1,2

1,2

-

14,4

1,2

-

Ворошиловградський

20

1,2

1,2

-

16,4

1,2

-

Дніпропетровський

29

1,6

1,5

-

24,3

1,6

-

Донецький

31

1,9

2

-

25

2,1

-

Житомирський

19

1,2

1,2

-

15,4

1,2

-

Запорізький

24

1,3

1,3

-

20,1

1,3

-

Київський

22

1,2

1,2

-

18,4

1,2

-

Кіровоградський

21

1,2

1,2

-

17,4

1,2

-

Кримський

15

1,2

1,2

-

11,4

1,2

-

Миколаївський

19

1,2

1,2

-

15,4

1,2

-

Одеський

25

1,3

1,4

-

20,8

1,5

-

Полтавський

39

1,7

2

-

32,6

2,7

-

Сумський

21

1,2

1,2

-

17,4

1,2

-

Харківський

55

2

3

-

45,9

4,1

-

Херсонський

11

1,2

1,2

-

7,4

1,2

-

Хмельницький

17

1,2

1,2

-

13,4

1,2

-

Черкаський

43

2

2,6

-

34,9

3,5

-

Чернігівський

15

1,2

1,2

-

11,4

1,2

-

Всього

618

50

27

39

445

30

27

 

Керуючий Справами
Ради Міністрів УРСР

К. БОЙКО

 

ПЕРЕЛІК
споживачів, яким виділяється додатково вугілля на III квартал 1977 р. для комунально-побутових потреб і для продажу населенню по ринкових фондах за рахунок резерву Ради Міністрів УРСР

Поставщик - Укрголоввугілля

Одиниця виміру - тис. тонн

Фондоодержувачі

Вугілля - всього

в тому числі

донецьке

з нього по марках і сортах

львівсько-
волинське

газове

довгополу-
меневе

антрацит крупного сорту

антрацит сорту АС

антрацит рядовий

1

2

3

4

5

6

7

8

9

Для комунально-побутових потреб

МВС УРСР

0,64

0,64

-

-

0,64

-

-

-

Мінжитлокомунгосп УРС

0,32

0,32

-

-

0,32

-

-

-

Мінмісцевпром УРСР

1,84

1,84

-

-

0,64

1,2

-

-

Мінторг УРСР

0,512

0,512

-

-

0,256

0,256

-

-

Українське товариство глухих

0,256

0,256

-

-

-

0,256

-

-

Укрпрофрада

1,92

1,92

-

-

0,448

1,472

-

-

Укоопспілка

2,4

2,4

-

-

1,2

1,2

-

-

Укрсільгосптехніка

5,136

5,136

-

-

2,136

-

3

-

Облвиконкоми

 

 

 

 

 

 

 

 

Дніпропетровський

1,7

1,7

1,7

-

-

-

-

-

Закарпатський

0,64

0,64

-

-

0,64

-

-

-

Запорізький

2

2

-

-

-

-

2

-

Івано-Франківський

3,64

0,64

-

-

0,64

-

-

3

Кримський

2,924

2,924

1,7

-

1,224

-

-

-

Львівський

0,576

0,576

-

-

0,576

-

-

-

Ровенський

3

-

-

-

-

-

-

3

Тернопільський

4,936

0,936

-

-

0,32

0,616

-

4

Харківський

1,8

1,8

1,8

-

-

-

-

-

Хмельницький

1,8

1,8

1,8

-

-

-

-

-

Київський міськвиконком

0,96

0,96

-

-

0,96

-

-

-

Всього

37

27

7

-

10

5

5

10

Для продажу населенню по ринкових фондах

Облвиконкоми

 

 

 

 

 

 

 

 

Вінницький

2,1

2,1

-

-

0,9

1,2

-

-

Ворошиловградський

1,2

1,2

-

-

1,2

-

-

-

Дніпропетровський

1,2

1,2

-

-

1,2

-

-

-

Донецький

1,2

1,2

-

-

1,2

-

-

-

Закарпатський

2

-

-

-

-

-

-

2

Запорізький

0,9

0,9

-

-

0,9

-

-

-

Київський

1,2

1,2

-

-

1,2

-

-

-

Кіровоградський

1,2

1,2

-

-

1,2

-

-

 

Кримський

3,6

3,6

1,5

-

0,9

1,2

-

-

Миколаївський

0,9

0,9

-

-

0,9

-

-

-

Одеський

1,2

1,2

-

-

1,2

-

-

-

Полтавський

3,6

3,6

1,5

-

0,9

1,2

-

-

Сумський

2,1

2,1

-

-

0,9

1,2

-

-

Тернопільський

1

-

-

-

-

-

-

1

Харківський

7,8

7,8

1,5

1,5

1,3

3,5

-

-

Хмельницький

0,9

0,9

-

-

0,9

-

-

-

Черкаський

6,3

6,3

1,5

1,5

1,3

2

-

-

Чернівецький

3

-

-

-

-

-

-

3

Чернігівський

2,1

2,1

-

-

0,9

1,2

-

-

Київський міськвиконком

1,5

1,5

-

-

-

1,5

-

-

Всього

45

39

6

3

17

13

-

6

Разом

82

66

13

3

27

18

5

16

 

Керуючий Справами
Ради Міністрів УРСР

К. БОЙКО

 

ПЕРЕЛІК
енергетичних потужностей Міненерго УРСР, які підлягають введенню в дію в 1977 році для покриття осінньо-зимового максимуму навантажень

Найменування електростанції

N блока, агрегату

Потужність /тис. кВт; т/пари год./

Строк введення в дію /квартал/

Виконавці

Запорізька ДРЕС

N 7

800

III

Трест "Південенергобуд" Міненерго СРСР

Вуглегірська ДРЕС

N 7

800

IV

Трест "Донбасенергобуд" Міненерго СРСР

Краматорська ТЕЦ

котлоагрегат N 9

160

IV

Трест "Донбасенергобуд" Міненерго СРСР

Сєверодонецька ТЕЦ

котлоагрегат N 20

420

IV

Трест "Донбасенергобуд" Міненерго СРСР

 

Керуючий Справами
Ради Міністрів УРСР

К. БОЙКО

 

ПЕРЕЛІК
ліній електропередачі і підстанцій, які підлягають введенню в дію в 1977 році для покриття осінньо-зимового максимуму навантажень

Найменування ліній електропередачі і підстанцій

Напруга ліній, підстанцій /кВ/

Протяжність ліній /км/, потужність підстанцій /кВа/

Строк виконання /квартал/

Виконавці

Підстанція 750 кВ "Донбаська"

750

1000

III

Трест "Південелектросіткобуд" Міненерго СРСР

ЛЕП 330 кВ Вуглегірська ДРЕС - "Центральна"

330

33,5

III

Трест "Південелектросіткобуд" Міненерго СРСР

Підстанція 330 кВ "Новоодеська"

330

200

III

Трест "Південзахелектросіткобуд" Міненерго СРСР

ЛЕП 330 кВ Запорізька ДРЕС - Нікополь

330

86

III

Трест "Південелектросіткобуд" і "Південенергобуд" Міненерго СРСР

 

Керуючий Справами
Ради Міністрів УРСР

К. БОЙКО

 

ПЕРЕЛІК
невідкладних заходів по підготовці паливно-транспортних цехів електростанцій Міненерго УРСР до роботи в зимовий період 1977/78 року

Найменування електростанцій

Заходи

Строк виконання

Виконавці

Вуглегірська ДРЕС

Ввести в дію кран-перевантажувач N 1

III кв. 1977 р.

Трест "Донбасенергобуд" Міненерго СРСР

Слов'янська ДРЕС

Ввести в дію кран-перевантажувач N 2

IV кв. 1977 р.

Трест "Донбасенергобуд" Міненерго СРСР

Ворошиловградська ДРЕС

Ввести в дію кран-перевантажувач N 3

IV кв. 1977 р.

Трест "Донбасенергобуд" Міненерго СРСР

Краматорська ТЕЦ

Ввести в дію розморожувальний пристрій

III кв. 1977 р.

Трест "Донбасенергобуд" Міненерго СРСР

 

Керуючий Справами
Ради Міністрів УРСР

К. БОЙКО

 

ЗАВДАННЯ
по створенню запасів сировини на підприємствах Мінчормету УРСР

Найменування сировини

На 1 грудня 1977 р.

тис. тонн

діб

Залізна руда - всього

2050

15,4

в тому числі:

 

 

аглоруда

600

19,0

концентрат

1150

13,5

кускова доменна руда

268

20,1

кускова мартенівська руда

32

11

Марганцева руда - всього

292

37,1

в тому числі перший сорт

60

13,2

Вапняк флюсовий

563,5

10,2

Металолом

475

19,1

Коксівне вугілля

810

4,5

Глина вогнетривка

130

30

Каолін

90

30

Хромітова руда

31

30

 

Керуючий Справами
Ради Міністрів УРСР

К. БОЙКО

 

ЗАВДАННЯ
по створенню запасів сировини і матеріалів на підприємствах Мінбудматеріалів УРСР

Найменування сировини і матеріалів

Одиниця виміру

Кількість на 1 листопада 1977 р.

Глина для виробництва цегли

млн. куб. м

3,85

Глина тугоплавка і вогнетривка

тис. тонн

250,8

Шлаки гранульовані

- " -

250,1

Гіпсовий камінь

- " -

141,5

Кварцевий пісок

- " -

120,6

Утеплювач

тис. куб. м

65

Клінкер

тис. тонн

68

Цемент

- " -

8,6

Сода кальцинована

- " -

15

 

Керуючий Справами
Ради Міністрів УРСР

К. БОЙКО

 

ЗАВДАННЯ
Всесоюзному промисловому об'єднанню "Укргазпром" по поставці природного газу електростанціям Міністерства енергетики і електрифікації УРСР на III - IV квартали 1977 р.

/млн. куб. метрів/

 

III - IV квартали 1977 р. - всього

в тому числі

III квартал

IV квартал

Міненерго УРСР

7154,6

5028,2

2126,4

Із загальної кількості газу - для електростанцій, що працюють на донецьких антрацитах і пісному вугіллі, - всього

5823,6

4383,9

1439,7

Із загальної кількості газу для найбільших електростанцій:

 

 

 

Ворошиловградська ДРЕС

702,2

512,1

190,1

Слов'янська ДРЕС

689,1

459,3

229,8

Старобешівська ДРЕС

235

184

51

Зміївська ДРЕС

1204,1

1104

100,1

Придніпровська ДРЕС

998,5

906,9

91,6

Криворізька ДРЕС-2

350

350

-

Трипільська ДРЕС

253

253

-

Київська ТЕЦ-5

291

186

105

 

Керуючий Справами
Ради Міністрів УРСР

К. БОЙКО

Опрос