Идет загрузка документа (5 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об усовершенствовании управления буровзрывными работами в Украинской ССР

Совет Министров УССР
Постановление, Перечень от 14.07.1977 № 363

РАДА МІНІСТРІВ УКРАЇНСЬКОЇ РСР

ПОСТАНОВА

від 14 липня 1977 р. N 363

Київ

Про удосконалення управління буровибуховими роботами в Українській РСР

З метою удосконалення управління буровибуховими роботами на промислових підприємствах і в будівельних організаціях республіки, а також поліпшення використання, перевезення, зберігання і обліку вибухових матеріалів Рада Міністрів Української РСР ПОСТАНОВЛЯЄ:

1. Прийняти пропозицію Держплану УРСР, Міністерства промисловості будівельних матеріалів УРСР, Держгіртехнагляду УРСР і Міністерства фінансів УРСР про зосередження в Міністерстві промисловості будівельних матеріалів УРСР виконання буровибухових робіт, що проводяться на підприємствах і в будівельних організаціях міністерств і відомств УРСР господарським способом, за винятком Міністерства вугільної промисловості УРСР, Міністерства чорної металургії УРСР, Міністерства геології УРСР, Міністерства будівництва і експлуатації автомобільних шляхів УРСР, Міністерства харчової промисловості УРСР /на соляних шахтах/ і Головного управління річкового флоту при Раді Міністрів УРСР /на підводних роботах/.

2. Передати Міністерству промисловості будівельних матеріалів УРСР виконання вибухових і буровибухових робіт на об'єктах міністерств і відомств УРСР згідно з додатком.

Міністерствам і відомствам УРСР, зазначеним у додатку, передати до 1 жовтня 1977 р. в установленому порядку, за станом на 1 січня 1977 р., обсяги буровибухових робіт, затверджені на 1977 рік і десяту п'ятирічку, з пов'язаними з ними планами капітального будівництва, розвитку науки і впровадження нової техніки, з праці, фондами заробітної плати, матеріально-технічного постачання, асигнуваннями на придбання устаткування, лімітами чисельності та витрат на утримання апарату управління і охорони, з усіма основними виробничими фондами і оборотними коштами за цільовим призначенням та іншими плановими завданнями і нормативами, а також вантажні, спеціальні і легкові автомобілі та автобуси, що обслуговують проведення буровибухових робіт і знаходяться у віданні вказаних міністерств і відомств УРСР.

3. Дозволити Міністерству промисловості будівельних матеріалів УРСР для керівництва буровибуховими роботами в республіці до затвердження генеральної схеми управління промисловістю будівельних матеріалів створити в складі Головнерудпрому відділ буровибухових робіт з чисельністю 10 одиниць.

Удосконалення управління буровибуховими роботами Міністерству промисловості будівельних матеріалів УРСР здійснити в межах чисельності та граничних асигнувань на утримання апарату управління.

4. Доручити Держплану УРСР разом з Держгіртехнаглядом УРСР вивчити досвід забезпечення проведення буровибухових робіт організаціями Міністерства промисловості будівельних матеріалів УРСР та інших міністерств і відомств УРСР, узагальнити його і в 1978 році подати Раді Міністрів УРСР пропозиції щодо можливості дальшої концентрації цих робіт.

5. Держплану УРСР і Міністерству фінансів УРСР внести до народногосподарського плану і бюджету УРСР на 1977 рік зміни, що випливають з цієї постанови.

 

Заступник Голови
Ради Міністрів УРСР

Г. ВАЩЕНКО

Керуючий Справами
Ради Міністрів УРСР

К. БОЙКО

Інд. 24

 

ПЕРЕЛІК
міністерств і відомств УРСР, що передають Мінбудматеріалів УРСР виконання буровибухових робіт

Мінважбуд УРСР

Міненерго УРСР

Мінжитлокомунгосп УРСР

Мінліспром УРСР

Мінводгосп УРСР

Мінмісцевпром УРСР

Мінмонтажспецбуд УРСР

Мінпромбуд УРСР

Мінрадгоспів УРСР

Мінсільбуд УРСР

Мінсільгосп УРСР

Мінторг УРСР

Мінхарчопром УРСР

Головпостач УРСР

Головрічфлот УРСР

Київський міськвиконком

 

Керуючий Справами
Ради Міністрів УРСР

К. БОЙКО

Опрос