Идет загрузка документа (4 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в типовые штаты общеобразовательных школ Министерства образования УССР

Совет Министров УССР
Постановление от 12.07.1977 № 359

РАДА МІНІСТРІВ УКРАЇНСЬКОЇ РСР

ПОСТАНОВА

від 12 липня 1977 р. N 359

Київ

Про внесення змін до типових штатів загальноосвітніх шкіл Міністерства освіти УРСР

Рада Міністрів Української РСР ПОСТАНОВЛЯЄ:

Внести зміни до типових штатів загальноосвітніх шкіл Міністерства освіти УРСР, затверджених постановою Ради Міністрів УРСР від 20 липня 1967 р. N 470, згідно з додатком.

 

Заступник Голови
Ради Міністрів УРСР

Г. ВАЩЕНКО

Керуючий Справами
Ради Міністрів УРСР

К. БОЙКО

Інд. 28

 

ЗМІНИ,
що вносяться до типових штатів загальноосвітніх шкіл Міністерства освіти УРСР

1. Встановити, що посада бібліотекаря вводиться в штати загальноосвітніх шкіл, в яких налічується 10 і більше класів-комплектів. У школах, де є 30 і більше класів-комплектів, вводиться дві посади бібліотекаря.

2. В додатках N 2, 3, 4 з графи "Назва посад" виключити слова: "Слюсар-електромонтер".

3. Внести зміни в примітки до додатків N 1, 2, 3, 4:

1) Пункти 7 і 9 викласти в редакції:

"7. У школах, які мають центральне опалення, вводиться посада машиніста-кочегара на опалювальний сезон з розрахунку однієї одиниці на зміну на кожну котельну, з них одна одиниця на рік.

У школах, де в котельних застосовуються тверді види палива і загальна поверхня нагріву котлів має понад 75 кв. метрів, на опалювальний сезон встановлюється посада зольника з розрахунку однієї одиниці на зміну.

У школах з центральним газовим опаленням посада кочегара вводиться при наявності в котельній до 2 котлів - одна одиниця, а при наявності більше 2 котлів - дві одиниці на зміну.

У восьмирічних і середніх загальноосвітніх школах, незалежно від кількості класів-комплектів, вводиться:

при наявності парового або водяного опалення, водопроводу каналізації або інших сантехнічних споруд - одна посада слюсаря-сантехніка;

при наявності електромоторів, холодильних установок або електроплит та інших електричних приладів і обладнання - одна посада електромонтера;"

"9. Посада лаборанта вводиться у восьмирічних школах при наявності не менше шести VI - VIII класів. У восьмирічних школах, що працюють за кабінетною системою і мають 16 і більше класів-комплектів, вводиться дві посади лаборанта.

В середніх школах, які перейшли на кабінетну систему навчання і мають 20 і більше класів-комплектів, вводиться додаткова посада лаборанта".

2) Пункт 15 доповнити абзацом другим такого змісту:

"У восьмирічних і середніх школах, де за діючими штатами на кожну одиницю молодшого обслуговуючого персоналу припадає понад 400 кв. м загальної площі приміщень, що прибираються, за рішенням виконкомів районних /міських/ Рад депутатів трудящих можуть бути введені додаткові посади молодшого обслуговуючого персоналу, але не більш як одна одиниця на кожні 400 кв. м загальної площі шкільних приміщень".

3) Доповнити примітки пунктом 22:

"22. У середніх школах, що мають повний комплект технічних засобів навчання, встановлений типовими переліками навчально-наочних посібників і навчального обладнання, вводиться посада техніка по обслуговуванню технічних засобів навчання".

 

Керуючий Справами
Ради Міністрів УРСР

К. БОЙКО

Опрос