Идет загрузка документа (16 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О положении об Аллее трудовой славы и Республиканской книге трудовой доблести в десятой пятилетке на Выставке достижений народного хозяйства УССР

Совет Министров УССР, Украинский республиканский совет профессиональных союзов
Положение, Постановление от 07.04.1977 № 175
Утратил силу

РАДА МІНІСТРІВ УКРАЇНСЬКОЇ РСР
І УКРАЇНСЬКА РЕСПУБЛІКАНСЬКА РАДА ПРОФЕСІЙНИХ СПІЛОК

ПОСТАНОВА

від 7 квітня 1977 р. N 175

Київ

Про положення про Алею трудової слави і Республіканську книгу трудової доблесті у десятій п'ятирічці на Виставці досягнень народного господарства УРСР

Постанова втратила чинність
 (згідно з постановою Ради Міністрів Української РСР
 від 8 січня 1991 року N 4)

Рада Міністрів Української РСР і Українська республіканська рада професійних спілок ПОСТАНОВЛЯЮТЬ:

1. Затвердити положення про Алею трудової слави і Республіканську книгу трудової доблесті у десятій п'ятирічці на Виставці досягнень народного господарства Української РСР /додаються/.

2. Міністерствам, відомствам УРСР, облвиконкомам, Київському і Севастопольському міськвиконкомам, республіканським комітетам, обласним і Київській міській радам профспілок довести положення про Алею трудової слави і Республіканську книгу трудової доблесті у десятій п'ятирічці до всіх колективів підприємств і організацій промисловості, будівництва, транспорту, сільського господарства та інших галузей народного господарства.

3. Художньому фонду УРСР на замовлення Виставки досягнень народного господарства Української РСР виконати проектні і художньооформлювальні роботи, зв'язані з створенням Алеї трудової слави і виданням Республіканської книги трудової доблесті у десятій п'ятирічці, і до 1 травня 1977 р. виготовити макет Республіканської книги трудової доблесті у десятій п'ятирічці.

4. Головкиївміськбуду до 1 червня 1977 р. за заявками Виставки досягнень народного господарства Української РСР виконати необхідні будівельні роботи по створенню Алеї трудової слави за рахунок плану будівельно-монтажних робіт, встановленого йому на 1977 рік.

5. Державному комітету Ради Міністрів УРСР у справах видавництв, поліграфії і книжкової торгівлі на замовлення Виставки досягнень народного господарства Української РСР до 1 серпня 1977 р. забезпечити видання Республіканської книги трудової доблесті у десятій п'ятирічці, а також Свідоцтв про занесення на Алею трудової слави і в Республіканську книгу трудової доблесті у десятій п'ятирічці.

6. Держплану УРСР і Головпостачу УРСР виділити Виставці досягнень народного господарства Української РСР і Державному комітету Ради Міністрів УРСР у справах видавництв, поліграфії і книжкової торгівлі необхідні матеріали для створення Алеї трудової слави та видання Республіканської книги трудової доблесті у десятій п'ятирічці.

7. Міністерству промисловості будівельних матеріалів УРСР і Міністерству монтажних і спеціальних будівельних робіт УРСР забезпечити за заявками Виставки досягнень народного господарства Української РСР і в погоджені строки виготовлення і монтаж конструкцій для Алеї трудової слави.

8. Затвердити кошторис витрат на створення Алеї трудової слави і видання Республіканської книги трудової доблесті у десятій п'ятирічці в сумі 114,6 тис. крб. згідно з додатком.

Міністерству фінансів УРСР профінансувати зазначені витрати за рахунок резервного фонду Ради Міністрів УРСР.

 

Голова Ради Міністрів
Української РСР

О. ЛЯШКО

Голова Української
республіканської ради
професійних спілок

В. СОЛОГУБ

Інд. 26

 

ПОЛОЖЕННЯ
про Алею трудової слави на Виставці досягнень народного господарства Української РСР

1. Алея трудової слави на Виставці досягнень народного господарства Української РСР заснована відповідно до постанови Центрального Комітету Компартії України, Ради Міністрів УРСР, Української республіканської ради професійних спілок і ЦК ЛКСМ України від 11 січня 1977 р. N 6 для відзначення передовиків соціалістичного змагання.

2. Занесення на Алею трудової слави портретів робітників, колгоспників, інженерно-технічних працівників та службовців - ініціаторів і передовиків соціалістичного змагання, які добилися видатних успіхів у підвищенні ефективності виробництва і якості роботи, виконанні завдань і соціалістичних зобов'язань, провадиться постановою Ради Міністрів УРСР і Української республіканської ради професійних спілок щороку, в березні, по результатах роботи за минулий рік.

Відкриття Алеї трудової слави на Виставці досягнень народного господарства Української РСР проводиться щороку 2 травня. У 1977 році відкриття Алеї трудової слави відбудеться в жовтні до 60-річчя Великої Жовтневої соціалістичної революції.

3. Пропозиції про кандидатури ініціаторів і передовиків соціалістичного змагання для занесення їх портретів на Алею трудової слави з характеристиками досягнутих успіхів подають Державному комітету Ради Міністрів УРСР по праці і Українській республіканській раді професійних спілок не пізніше 1 лютого, а в 1977 році - до 10 вересня:

по підприємствах і організаціях республіканського та союзно-республіканського підпорядкування - міністерства і відомства УРСР разом з відповідними республіканськими комітетами профспілок за погодженням з облвиконкомами, Київським та Севастопольським міськвиконкомами, обласними і Київською міською радами профспілок;

по підприємствах і організаціях союзного підпорядкування - облвиконкоми, Київський і Севастопольський міськвиконкоми разом з обласними і Київською міською радами профспілок за погодженням з відповідними міністерствами і відомствами СРСР і центральними комітетами профспілок;

по колгоспах, міжколгоспних та інших кооперативних організаціях - Міністерством сільського господарства УРСР, Укрміжколгоспбудом, Укоопспілкою разом з відповідними республіканськими комітетами профспілок за погодженням з облвиконкомами.

4. Ініціаторам і передовикам соціалістичного змагання, портрети яких занесені на Алею трудової слави, в урочистій обстановці на підприємствах і в організаціях вручаються Свідоцтва Ради Міністрів УРСР і Української республіканської ради професійних спілок.

5. Виставка досягнень народного господарства Української РСР разом з міністерствами, відомствами УРСР, республіканськими комітетами, обласними і Київською міською радами профспілок організує у відповідних галузевих павільйонах показ досвіду роботи ініціаторів і передовиків соціалістичного змагання, портрети яких занесено на Алею трудової слави. Цей досвід широко висвітлюється на сторінках республіканських газет і журналів, у передачах по радіо і телебаченню, республіканських галузевих школах по вивченню та поширенню передового досвіду.

 

ПОЛОЖЕННЯ
про Республіканську книгу трудової доблесті у десятій п'ятирічці на Виставці досягнень народного господарства Української РСР

1. Республіканська книга трудової доблесті у десятій п'ятирічці на Виставці досягнень народного господарства Української РСР заснована постановою Центрального Комітету Компартії України, Ради Міністрів УРСР, Української республіканської ради професійних спілок і ЦК ЛКСМ України від 11 січня 1977 р. N 6 для відзначення передовиків виробництва та колективів підприємств і організацій промисловості, будівництва, транспорту, сільського господарства та інших галузей народного господарства, які добилися видатних досягнень у соціалістичному змаганні за підвищення ефективності виробництва і якості роботи, успішне виконання завдань десятої п'ятирічки.

2. У Республіканську книгу трудової доблесті у десятій п'ятирічці заносяться:

передовики виробництва, колективи бригад, дільниць, змін, цехів, ланок, відділків і ферм, які досягли найвищих показників у соціалістичному змаганні за дострокове виконання завдань десятої п'ятирічки;

колективи будов і підприємств /об'єднань/, які добилися дострокового введення в дію важливих народногосподарських об'єктів, пускових комплексів і скорочення строків освоєння нових потужностей;

колективи виробничих, науково-виробничих, міжгосподарських, аграрно-промислових та інших об'єднань і їх виробничих одиниць; підприємств, будов, колгоспів, радгоспів, науково-дослідних, проектних, конструкторських та інших організацій і установ, видах учбових закладів, які достроково виконали планові завдання і соціалістичні зобов'язання на десяту п'ятирічку і добилися особливо значних досягнень у підвищенні ефективності виробництва і якості продукції.

3. Занесення передовиків виробництва і трудових колективів у Республіканську книгу трудової доблесті у десятій п'ятирічці проводиться постановою Ради Міністрів УРСР і Української республіканської ради професійних спілок щороку, в березні, по результатах роботи з початку п'ятирічки, а в 1977 році - у жовтні до 60-річчя Великої Жовтневої соціалістичної революції.

4. Пропозиції про занесення в Республіканську книгу трудової доблесті у десятій п'ятирічці подають Державному комітету Ради Міністрів УРСР по праці і Українській республіканській раді професійних спілок:

по підприємствах і організаціях республіканського і союзно-республіканського підпорядкування - міністерства і відомства УРСР разом з відповідними республіканськими комітетами профспілок за погодженням з облвиконкомами, Київським та Севастопольським міськвиконкомами, обласними і Київською міською радами профспілок;

по підприємствах і організаціях союзного підпорядкування - облвиконкоми, Київський та Севастопольський міськвиконкоми разом з обласними і Київською міською радами профспілок за погодженням з відповідними міністерствами і відомствами СРСР і центральними комітетами профспілок;

по колгоспах, міжколгоспних та інших кооперативних організаціях - Міністерством сільського господарства УРСР, Укрміжколгоспбудом, Укоопспілкою разом з відповідними республіканськими комітетами профспілок за погодженням з облвиконкомами.

Матеріали про підсумки роботи передовиків виробництва і трудових колективів, які пропонуються для занесення в Республіканську книгу трудової доблесті у десятій п'ятирічці, подаються не пізніше 1 лютого, а в 1977 році - до 10 вересня за встановленими показниками Всесоюзного /республіканського/ соціалістичного змагання.

5. Передовикам виробництва і трудовим колективам, занесеним в Республіканську книгу трудової доблесті у десятій п'ятирічці, на загальних зборах працівників або зборах активу в урочистій обстановці вручаються Свідоцтва Ради Міністрів УРСР і Української республіканської ради професійних спілок.

6. Постанова Ради Міністрів УРСР і Української республіканської ради професійних спілок про занесення передовиків виробництва і трудових колективів у Республіканську книгу трудової доблесті у десятій п'ятирічці публікується в республіканських газетах.

7. Виставка досягнень народного господарства Української РСР разом з міністерствами, відомствами УРСР, республіканськими комітетами, обласними і Київської міською радами профспілок організує у відповідних галузевих павільйонах показ досвіду роботи передовиків виробництва і колективів, занесених в Республіканську книгу трудової доблесті у десятій п'ятирічці. Цей досвід широко висвітлюється на сторінках республіканських газет і журналів, у передачах по радіо і телебаченню, республіканських галузевих школах по вивченню та поширенню передового досвіду.

 

КОШТОРИС
витрат на створення Алеї трудової слави і видання Республіканської книги трудової доблесті в десятій п'ятирічці

Найменування витрат

Сума /тис. крб./

Алея трудової слави

 

Проектні роботи

1,4

Будівельні роботи

23,0

Виготовлення і монтаж металоконструкцій

12,0

Виготовлення 320 кольорових діапозитивів розміром 1 кв. м

11,0

Скульптурно-художні роботи

13,0

Виготовлення свідоцтв

15,3

Виготовлення папок для свідоцтв

4,2

Разом

79,9

Республіканська книга трудової доблесті в десятій п'ятирічці

 

Проектні, ескізні та інші роботи

1,4

Виготовлення турнікету

0,5

Поліграфічні роботи

26,7

Виготовлення свідоцтв

4,0

Виготовлення папок для свідоцтв

2,1

Разом

34,7

Всього витрат

114,6

____________

Опрос