Идет загрузка документа (6 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О структуре и штатах исполкомов Ясиноватского, Красноперекопского и Миргородского городских Советов депутатов трудящихся

Совет Министров УССР
Постановление от 20.12.1976 № 566

РАДА МІНІСТРІВ УКРАЇНСЬКОЇ РСР

ПОСТАНОВА

від 20 грудня 1976 р. N 566

Київ

Про структуру і штати виконкомів Ясинуватської, Красноперекопської та Миргородської міських Рад депутатів трудящих

У зв'язку з Указом Президії Верховної Ради УРСР від 6 грудня 1976 р. "Про віднесення деяких міст Української РСР до категорії міст обласного підпорядкування" Рада Міністрів Української РСР ПОСТАНОВЛЯЄ:

1. Затвердити структуру міськвиконкомів: Ясинуватського Донецької області, Красноперекопського Кримської області та Миргородського Полтавської області згідно з додатком N 1.

2. Збільшити штатну чисельність по органах державного управління, що знаходяться на місцевому бюджеті, на 56 одиниць і ліміт витрат на їх утримання на 102,9 тис. крб., в тому числі фонд заробітної плати 82,7 тис. крб., з розподілом по областях згідно з додатком N 2.

Витрати на утримання додаткової штатної чисельності провести за рахунок бюджетів відповідних областей.

3. Доручити Донецькому, Кримському і Полтавському облвиконкомам затвердити штати виконкомів Ясинуватської, Красноперекопської і Миргородської міських Рад депутатів трудящих у кількості, необхідній для нормальної роботи, з урахуванням додаткових штатних одиниць, що виділяються цією постановою, та скорочення чисельності працівників і фонду заробітної плати, які вивільняються в зв'язку з віднесенням зазначених міст до категорії міст обласного підпорядкування.

4. Для організації та утримання міських фінансових відділів, народних судів і нотаріальних контор у містах Ясинуватій, Красноперекопську і Миргороді виділити Міністерству фінансів УРСР 45 штатних одиниць і Міністерству юстиції УРСР 21 штатну одиницю та асигнування, відповідно, в сумі 86,8 тис. крб. і 49,2 тис. крб., в тому числі фонд заробітної плати 66,6 тис. крб. і 27,7 тис. крб.

Міністерству фінансів УРСР профінансувати зазначені витрати за рахунок асигнувань, передбачених по республіканському бюджету на централізовані видатки по утриманню органів державного управління.

5. Міністерству внутрішніх справ УРСР, Міністерству зв'язку УРСР, Міністерству житлово-комунального господарства УРСР, Міністерству фінансів УРСР, Прокуратурі УРСР, Комітету народного контролю УРСР і ЦСУ УРСР у двотижневий строк розглянути питання про утворення в містах Ясинуватій, Красноперекопську і Миргороді підвідомчих організацій, що не знаходяться на бюджеті республіки.

 

Голова
Ради Міністрів УРСР

О. ЛЯШКО

Керуючий Справами
Ради Міністрів УРСР

К. БОЙКО

Інд. 26

 

СТРУКТУРА
виконкомів Ясинуватської, Красноперекопської і Миргородської міських Рад депутатів трудящих

Апарат виконкому

Планова комісія

Відділ народної освіти

Відділ соціального забезпечення

Відділ ЗАГС

Архів

Комітет по фізкультурі і спорту

Фінансовий відділ

Відділ комунального господарства /на госпрозрахунку/

 

Керуючий Справами
Ради Міністрів УРСР

К. БОЙКО

 

РОЗПОДІЛ
додаткової штатної чисельності по органах державного управління і ліміту витрат на їх утримання, що виділяються облвиконкомам для новоутворюваних виконкомів

 

Виділяється додатково штатних одиниць

Витрати на утримання додаткової штатної чисельності /тис. крб./

Всього

в тому числі фонд заробітної плати

Донецький облвиконком

18

33,3

26,8

Кримський облвиконком

19

35,7

28,8

Полтавський облвиконком

19

33,9

27,1

Всього

56

102,9

82,7

 

Керуючий Справами
Ради Міністрів УРСР

К. БОЙКО

Опрос