Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О создании производственного объединения "Укркінотехніка"

Совет Министров УССР
Постановление от 16.11.1976 № 528

РАДА МІНІСТРІВ УКРАЇНСЬКОЇ РСР

ПОСТАНОВА

від 16 листопада 1976 р. N 528

Київ

Про створення виробничого об'єднання "Укркінотехніка"

Рада Міністрів Української РСР ПОСТАНОВЛЯЄ:

1. Прийняти пропозицію Державного комітету Ради Міністрів УРСР по кінематографії, погоджену з Держпланом УРСР і Міністерством фінансів УРСР, про створення на базі Головного управління промислових підприємств і кінотехнічного постачання виробничого об'єднання "Укркінотехніка" з спеціальним апаратом управління.

Підпорядкувати виробничому об'єднанню "Укркінотехніка" республіканські виробничі комбінати, а також виробничі комбінати, ремонтно-будівельні управління та проектно-конструкторські бюро обласних управлінь кінофікації та Київського міського управління кінофікації.

2. Державному комітету Ради Міністрів УРСР по кінематографії:

а) продовжити роботу по вдосконаленню виробництва і спрощенню структури управління виробничих комбінатів, ремонтно-будівельних управлінь та проектно-конструкторських бюро;

б) забезпечити виконання для організацій системи Міністерства культури УРСР всіх послуг, які здійснювались досі виробничими комбінатами, ремонтно-будівельними управліннями та проектно-конструкторськими бюро, в межах лімітів, що виділяються Міністерству.

3. Посадові оклади працівникам апарату управління об'єднання "Укркінотехніка" встановити в розмірах, передбачених для Головного управління промислових підприємств і кінотехнічного постачання, на базі якого створено об'єднання.

4. Встановити штатну чисельність центрального апарату Державного комітету Ради Міністрів УРСР по кінематографії в кількості 148 одиниць.

5. Взяти до відома повідомлення Державного комітету Ради Міністрів УРСР по кінематографії про те, що здійснення заходів по організації об'єднання "Укркінотехніка" дозволить скоротити в 1976 році чисельність апарату управління на 14 чоловік і витрати на його утримання в сумі 20,4 тис. карбованців.

 

Голова
Ради Міністрів УРСР

О. ЛЯШКО

Керуючий Справами
Ради Міністрів УРСР

К. БОЙКО

Інд. 28

Опрос