Идет загрузка документа (1 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О создании в составе Государственного комитета Совета Министров УССР по телевидению и радиовещанию главных редакций радиовещания на Киев и Киевскую область

Совет Министров УССР
Постановление от 12.11.1976 № 519

РАДА МІНІСТРІВ УКРАЇНСЬКОЇ РСР

ПОСТАНОВА

від 12 листопада 1976 р. N 519

Київ

Про створення в складі Державного комітету Ради Міністрів УРСР по телебаченню і радіомовленню головних редакцій радіомовлення на Київ і Київську область

Рада Міністрів Української РСР ПОСТАНОВЛЯЄ:

1. Погодитись з пропозицією Державного комітету Ради Міністрів УРСР по телебаченню і радіомовленню про створення з 1 січня 1977 р. в складі центрального апарату цього Комітету головних редакцій радіомовлення на Київ і Київську область на базі комітету виконкому Київської обласної Ради депутатів трудящих по телебаченню і радіомовленню, що ліквідується.

Створення головних редакцій провести в межах граничних асигнувань на утримання апарату управління і фонду заробітної плати Державного комітету Ради Міністрів УРСР по телебаченню і радіомовленню.

2. Київському облвиконкому передати в оренду Державному комітету Ради Міністрів УРСР по телебаченню і радіомовленню приміщення комітету виконкому Київської обласної Ради депутатів трудящих по телебаченню і радіомовленню.

 

Голова
Ради Міністрів УРСР

О. ЛЯШКО

Керуючий Справами
Ради Міністрів УРСР

К. БОЙКО

Інд. 28

Опрос