Идет загрузка документа (5 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об итогах республиканского социалистического соревнования коллективов строительных и монтажных организаций, осуществляющих строительство предприятий черной металлургии, за III квартал 1976 года

Совет Министров УССР, Украинский республиканский совет профессиональных союзов
Постановление от 29.10.1976 № 503

РАДА МІНІСТРІВ УКРАЇНСЬКОЇ РСР
І УКРАЇНСЬКА РЕСПУБЛІКАНСЬКА РАДА ПРОФЕСІЙНИХ СПІЛОК

ПОСТАНОВА

від 29 жовтня 1976 р. N 503

Київ

Про підсумки республіканського соціалістичного змагання колективів будівельних і монтажних організацій, що здійснюють будівництво підприємств чорної металургії, за III квартал 1976 року

Перетворюючи в життя рішення XXV з'їзду КПРС і XXV з'їзду Компартії України, широко розгорнувши соціалістичне змагання за гідну зустріч 59 річниці Великої Жовтневої соціалістичної революції і дострокове виконання плану першого року десятої п'ятирічки, трудящі будівельних і монтажних організацій республіки, які здійснюють будівництво підприємств чорної металургії, добились значних успіхів у виконанні плану будівельно-монтажних робіт і ввели в дію ряд важливих об'єктів.

Розглянувши матеріали про підсумки республіканського соціалістичного змагання колективів будівельних і монтажних організацій, що здійснюють будівництво комплексів та об'єктів чорної металургії, за III квартал 1976 року, Рада Міністрів Української РСР і Українська республіканська рада професійних спілок ПОСТАНОВЛЯЮТЬ:

1. Визнати переможцями у республіканському соціалістичному змаганні:

- колектив будівництва комплексу доменної печі N 1 Комунарського металургійного заводу /генпідрядна організація - будівельне управління "Стальбуд" тресту "Комунарськбуд" комбінату "Ворошиловградважбуд" Міністерства будівництва підприємств важкої індустрії УРСР/, який виконав план по генеральному підряду III кварталу 1976 року на 101 процент, план з продуктивності праці на 108,4 процента.

Присудити йому перехідний Червоний прапор ЦК Компартії України і Ради Міністрів УРСР і видати першу грошову премію в сумі 8400 карбованців;

- колектив будівництва комплексу цеху зварного дроту Одеського сталепрокатного заводу імені Дзержинського /генпідрядна організація - будівельно-монтажне управління N 1 тресту "Одеспромбуд" комбінату "Одеспромбуд" Міністерства промислового будівництва УРСР/, який виконав план по генеральному підряду III кварталу 1976 р. на 120 процентів, план з продуктивності праці на 106,8 процента.

Присудити йому перехідний Червоний прапор Ради Міністрів УРСР і Української республіканської ради професійних спілок і видати першу грошову премію в сумі 3750 карбованців.

Виплату премії провести за рахунок надпланових прибутків будівельно-монтажних організацій, що брали участь у будівництві комплексів доменної печі N 1 Комунарського металургійного заводу та цеху зварного дроту Одеського сталепрокатного заводу імені Дзержинського.

2. Комбінатам "Ворошиловградважбуд" /т. Воробйову/ Міністерства будівництва підприємств важкої індустрії УРСР, "Одеспромбуд" /т. Веприцькому/ Міністерства промислового будівництва УРСР, разом з відповідними обласними комітетами профспілки робітників будівництва і промисловості будівельних матеріалів, розподілити виділені для преміювання грошові премії між будівельно-монтажними організаціями, що брали участь у будівництві комплексів, з урахуванням обсягу і трудомісткості робіт, виконаних кожною організацією, незалежно від її підпорядкованості.

3. Індивідуальне преміювання робітників, інженерно-технічних працівників і службовців, які відзначились у соціалістичному змаганні, здійснити в порядку, передбаченому постановою ЦК Компартії України, Ради Міністрів УРСР і Української республіканської ради професійних спілок від 11 травня 1976 р. N 242.

4. Доручити:

голові Ворошиловградської обласної ради профспілок т. Рокачову вручити колективу, який здійснює будівництво комплексу доменної печі N 1 Комунарського металургійного заводу, перехідний Червоний прапор ЦК Компартії України і Ради Міністрів УРСР;

голові Одеської обласної ради профспілок т. Борщу вручити колективу, який здійснював будівництво комплексу цеху зварного дроту Одеського сталепрокатного заводу імені Дзержинського, перехідний Червоний прапор Ради Міністрів УРСР і Української республіканської ради професійних спілок.

* * *

Рада Міністрів Української РСР і Українська республіканська рада професійних спілок закликають всіх робітників, інженерно-технічних працівників і службовців будівельних і монтажних організацій ще ширше розгорнути соціалістичне змагання за успішне виконання і перевиконання завдань першого року десятої п'ятирічки і взятих колективами соціалістичних зобов'язань по введенню в дію виробничих потужностей чорної металургії.

 

Голова Ради Міністрів
Української РСР

О. ЛЯШКО

Голова Української
республіканської ради
професійних спілок

В. СОЛОГУБ

Інд. 24

Опрос